12855 відвідувачів онлайн
28 960 42

Власник мережі маркетів "Близенько" заявив про спроби змусити його продати компанію

близенько

Бенефіціарний власник мережі маркетів "Близенько" Олександр Бережанський відреагував на поширену одним з інтернет-видань інформацію про буцімто причетність компанії до схем незаконного бюджетного відшкодування ПДВ.

Про інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Бізнесмен припустив, що поява такої публікації стосовно мережі магазинів "Близенько", можливо, зумовлена його відмовою на пропозиції продати компанію. Власник не має наміру здійснювати продаж мережі "Близенько", а навпаки планує її розширення у Західному регіоні України.

"Мабуть, такий тиск на мене та мою команду є спробою вплинути на моє рішення" - наголосив Бережанський.

Нагадаємо, днями у Бюро економічної безпеки заявили про розкриття злочинної схеми відшкодування ПДВ. Згідно з повідомленням, у компаній відомого львівського бізнесмена правоохоронці вилучили понад 25 млн готівкою.

Виданням, якому з власних джерел в правоохоронних органах стало відомо, що буцімто йдеться про відомого бізнесмена, власника мережі магазинів "Близенько" Олександра Бережанського, стало видання ZAXID.NET. Саме воно першим оприлюднило назву мережі та ім’я бізнесмена.

Своєю чергою, у мережі продуктових магазинів "Близенько" назвали подібну інформацію неперевіреною та недостовірною, такою, що дискредитує мережу в очах десятків тисяч клієнтів, покупців і контрагентів мережі та породжує думку про незаконність діяльності компанії та її власника. Крім того, керівництво компанії заперечує факт про вилучення коштів в офісних приміщеннях мережі магазинів "Близенько".

"Підприємство запевняє партнерів та клієнтів, що завжди працювало та продовжує працювати виключно в правовому полі згідно вимог чинного законодавства України", - говориться у повідомленні компанії.

Там зазначили, що на офіційному сайті БЕБ України відсутня будь-яка інформація, яка б дала підстави стверджувати про те, що до кримінального провадження за вказаним вище фактом незаконного відшкодування ПДВ, що перебуває у провадженні детективів БЕБ України, причетні керівництво компанії мережі магазинів "Близенько" чи її власник. Також наголосили, що у разі відмови видання від спростування недостовірної інформації будуть змушені позиватися до суду.

Зазначимо, що власником видання ZAXID.NET є дружина мера Львова Андрія Садового Катерина Кіт-Садова. ZAXID.NET входить у медіа-холдинг Садових - "Радіокомпанія Люкс". Туди ж входять: "Телеканал "24", радіо Lux FM, "Радіо 24", сайт Football24.ua та рекламне агентство "Люкс".

Зауважимо, що станом на грудень 2022 року мережа магазинів "Близенько" є найбільшим food-рітейлером Львова за кількістю торгових точок, а також охоплює ряд магазинів в м. Івано-Франківську та м. Тернополі (загальна кількість – 141 магазин).

Оператором магазинів під торговою маркою "Близенько" є ПП "Мережа-сервіс Львів", що входить в ТОП-10 продовольчих операторів України за кількістю магазинів та забезпечує населення свіжими продуктами харчування та якісними товарами першої необхідності. Щодня магазини "Близенько" обслуговують понад 80 тис. покупців.

Топ коментарі
+22
"Близенько"? Хлопці, Ви не уявляєте собі, що зараз робиться в Українській Культурі. Каток-95 тихою сапою нищить все, що починається на букву "У".
показати весь коментар
24.12.2022 20:05 Відповісти
+19
АТБ наступає.
ЧИ не найбільша мережа, але вперто жлобиться на генератори.
Вже соромно за них.
показати весь коментар
24.12.2022 20:00 Відповісти
+18
Андрій Карпов

@andrey_poltava_

·

https://twitter.com/andrey_poltava_/status/1606622501491994624 6 ч

Давно не чути за вартість борщового набору.
Переживаю за нього.
Чого телеканал Раз+Раз мовчить?
показати весь коментар
24.12.2022 21:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
АТБ наступає.
ЧИ не найбільша мережа, але вперто жлобиться на генератори.
Вже соромно за них.
показати весь коментар
24.12.2022 20:00 Відповісти
У нас поставили.
показати весь коментар
24.12.2022 20:09 Відповісти
у атб кацапские акционеры их зеленский стрижет по полной
показати весь коментар
25.12.2022 02:36 Відповісти
"Близенько"? Хлопці, Ви не уявляєте собі, що зараз робиться в Українській Культурі. Каток-95 тихою сапою нищить все, що починається на букву "У".
показати весь коментар
24.12.2022 20:05 Відповісти
"Сонце низенько,
Вечір близенько -
Спішу до тебе,
Лечу до тебе,
Моє серденько!"

Котляревський, "Наталка-Полтавка" 1819р.

показати весь коментар
25.12.2022 00:52 Відповісти
так украинцы сами выбрали это ЗЕ дерьмо - а их же предупреждали или Порошенко или зеленский путлер! выбрали путлера теперь кровавыми соплями каждый день
показати весь коментар
25.12.2022 02:38 Відповісти
Бізнес
показати весь коментар
24.12.2022 20:05 Відповісти
Підгорає в садового.....
показати весь коментар
24.12.2022 20:31 Відповісти
Така його "доля")))
показати весь коментар
25.12.2022 01:05 Відповісти
Звідки взагалі у внутрішньої торгівлі може з'явитись бюджетне відшкодування ПДВ? Але якщо було, то дуже висока ймовірність криміналу...
показати весь коментар
24.12.2022 20:36 Відповісти
ПДВ відшкодовується не лише при експорті продукції.
показати весь коментар
24.12.2022 22:42 Відповісти
кому іншому? я по суті - торгівля має і може створювати лише додаткову вартість, але аж ніяк не від'ємну. Хіба що ви імпортували величезний пароплав нікому непотрібного лахміття, сплатили на митниці чималу суму ПДВ та маєте намір продавати його впродовж п'ятнадцяти років, а вимиті гроші конче потрібні (як варіант - купили у внутрішнього продавця та розрахувались з ним повністю впродовж місяця-двох). Але не працює так торгівля... хіба що дуже непродумана чи криміналізована... може, я щось пропустив, тоді вибачаюсь перед сумлінними платниками...
показати весь коментар
25.12.2022 08:23 Відповісти
ще один нюанс є... якщо не відмовляє пам'ять, нині неможливо продати товар нижче собівартості, від'ємний ПДВ при цьому одразу обнулюється за ПКУ...
показати весь коментар
25.12.2022 08:28 Відповісти
Андрій Карпов

@andrey_poltava_

·

https://twitter.com/andrey_poltava_/status/1606622501491994624 6 ч

Давно не чути за вартість борщового набору.
Переживаю за нього.
Чого телеканал Раз+Раз мовчить?
показати весь коментар
24.12.2022 21:01 Відповісти
Сколько же у нас в Украине разных прохиндейских контор: набу, гбр, Бэб… А порядка в стране нет. Только все больше коррупция, все больше казнокрадов.
показати весь коментар
24.12.2022 21:02 Відповісти
не мешай ботяра все в одну кучу
показати весь коментар
25.12.2022 02:39 Відповісти
Дурко, купи тлумачний словник для бовдурів та не кукурікай в сторону корифеїв форуму.
показати весь коментар
25.12.2022 09:07 Відповісти
ты такой корифей как крышка унитаза -пишешь всякий кацапский бред
показати весь коментар
25.12.2022 14:26 Відповісти
болюча тема дурко, крышка унитаза- це твоє пекельне мариво?
показати весь коментар
25.12.2022 16:35 Відповісти
не позорься кацап тебя спалили - хватит косить по украинца идиот ватный
показати весь коментар
25.12.2022 17:03 Відповісти
кацапоизьічнай дурко, йди на *****!
показати весь коментар
25.12.2022 19:45 Відповісти
Тартаров времени не теряет
показати весь коментар
24.12.2022 21:11 Відповісти
Невже саша стоматолог повернувся?
показати весь коментар
24.12.2022 21:37 Відповісти
Зелена маса прокидається.
показати весь коментар
24.12.2022 21:37 Відповісти
при моні почали робити те що при ***** 20-25 років тому
Чічваркін, ЄВРОСЄТЬ, живий тому приклад
показати весь коментар
24.12.2022 21:43 Відповісти
зебілятка, а скажіть, що не гріх таке віджати за використання зебільної символіки: мережа маркетів "БлиЗенько".
показати весь коментар
24.12.2022 21:45 Відповісти
Зелена кримінальна ОПГ, наобіцявши золоті гори, дорвалася до влади і використовує державні силові органи у власних меркантильних інтересах.
Про яке верховенство права, західні інвестиції, вступ в ЄС і НАТО може йти мова?
Допоки цей кримінальний псевдодемократичний прокацапський режим під різними обкладинками протягом 30 років перебуватиме при владі, не бачити Україні жодної європейської інтеграції.
показати весь коментар
24.12.2022 22:51 Відповісти
А зеля втирает Белому дому какой он демократ.... А они ж всё видят... ПОтому и оружие не спшат давать.... Не хватало Байдену перд выборами компромата, что он диктатуре помогал...
показати весь коментар
24.12.2022 23:00 Відповісти
не гони беса СЩА оружие дают не зеленскому а Украинской Армии
показати весь коментар
25.12.2022 02:40 Відповісти
А я никак не мог понять откуда региональные торгсети генерируют бабло на расширения не соответствующее их выторгам,вот он клондайк - ПДВ,и сразу же все отмывается.
показати весь коментар
24.12.2022 23:07 Відповісти
Пдв це самий корупційний податок який тільки може бути у світі
показати весь коментар
24.12.2022 23:13 Відповісти
Корупційний він лише в Україні і вірогідно що в деяких інших країнах постсовіцького простору.
Загалом, ПДВ є інструментом стримування економічного росту, зниження купівельної спроможності громадян у нерозвинених країнах.
Навіть у США він становить до 10% і не у всіх штатах сплачується.
показати весь коментар
25.12.2022 04:35 Відповісти
Ага як беруть за гланди так зразу кричать "люди рятуйте грабують " А як людей наярують так то бізнес
показати весь коментар
24.12.2022 23:15 Відповісти
https://youtube.com/shorts/E5plSVnLi64?feature=share ...

🇺🇦🇱🇷🇺🇦🇱🇷🇺🇦🇱🇷🇺🇦💙💛🔱🔱🔱💪👍✊
показати весь коментар
25.12.2022 00:03 Відповісти
Скажу вам як спеціаліст. Купляти-поглинати- спробувати рейдерського захоплення українських регіональних мереж безперспективна справа. Після цих дій мережа ЗНИКАЄ. Кому потрібен 0(нуль).
Це напевно прогоріли менеджери мережі, і оправдовуються захопленням.
показати весь коментар
25.12.2022 00:42 Відповісти
Близенько насправді мутить з податками. В них все проходить через Фопів. Кожна покупка на 2 чеки. І так вже 5 років і нікого це не цікавило. А коли з'явилися питання замість того щоб показати якісь докази, що було сплачено і так далі починають прикриватися рейдерським захопленням. Треба було податки платити і було б все ок
показати весь коментар
25.12.2022 01:28 Відповісти
а у других сетей что не так? не отмазывай зеленых мародеров
показати весь коментар
25.12.2022 02:41 Відповісти
Хіба ФОПи є платниками ПДВ і можуть претендувати на бюджетні відшкодування? В чиїх інтересах ця творчість?
показати весь коментар
25.12.2022 04:11 Відповісти
А Арсен чи Сільпо не за такими ж схемами працюють? В Україні всі рітейл мережі працюють за "дрібненням на ФОПів", навіть Нова Пошта це купа ФОП...
показати весь коментар
25.12.2022 13:43 Відповісти
В изду той "близенько" ціни неадекватні, вибір товару такий собі. +- Локально залежить від директора, але загалом жах і тільки.
показати весь коментар
25.12.2022 02:59 Відповісти