9680 відвідувачів онлайн
11 372 22

У Києві та на Київщині чути вибухи, працює ППО

обстріл,обстріл_лого

В різних районах столиці вранці 29 грудня було чути вибухи. Влада повідомляє про роботу ППО.

Про вибухи повідомляють кореспонденти Цензор.НЕТ.

"Київ! Працює ППО! Зберігайте спокій! До відбою повітряної тривоги перебувайте в укриттях!", - заявили в Київській міській військовій адміністрації.

Також про вибухи пишуть в соцмережах мешканці Київської області. Свідки повідомляють пр озбиття ракети під Києвом, але ця інформація потребує перевірки.

"В області працює ППО. До відбою залишайтеся в укриттях. Дбайте про свою безпеку", - написав у телеграмі очільник Київської ОВА Олексій Кулеба.

Остання велика ракетна атака Росії відбулася 16 грудня, а 19 грудня Росія вдарила по країні дронами-камікадзе. Ціллю передусім були енергооб'єкти.

Попри те, що Україна заявила, що більшість ракет та дронів вдалося збити, були нові руйнування. В енергосистемі склалася важка ситуація.

Багато українців по всій країні досі залишаються без світла і тепла.

Топ коментарі
+19
Еще одно доказательство что Московские *********** могут воевать только против гражданского населения. Думают оставят нас на праздники без света и мы сдадимся. Вы твари даже не представляете какие желания мы будем загадывать при свечах. А когда миллионы людей загадывают одно желание оно обязательно сбудется
показати весь коментар
29.12.2022 08:49 Відповісти
+9
нахера это писать?
показати весь коментар
29.12.2022 08:45 Відповісти
+9
Самое подлые и никчёмные гоблины на планете.
показати весь коментар
29.12.2022 08:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Бахнуло 3 рази західна частина
показати весь коментар
29.12.2022 08:43 Відповісти
нахера это писать?
показати весь коментар
29.12.2022 08:45 Відповісти
Це ж не точна інфа.+- 20км
показати весь коментар
29.12.2022 08:47 Відповісти
Когда-то говорили, на стройке метр не километр. Потом проблемы были. Так и здесь (+-).
показати весь коментар
29.12.2022 08:54 Відповісти
Неточная инфа от двадцати юзеров=точная инфа.
показати весь коментар
29.12.2022 08:50 Відповісти
ой ******, может еще метки на крышах ищешь
показати весь коментар
29.12.2022 08:54 Відповісти
Кацапы мониторят соцсети. Там кусочек здесь кусочек и в итоге пазл складывается. Лучше вообще ничего не писать о работе ПВО, нам эта информация ничего не даёт, а для кацапов -зацепки
показати весь коментар
29.12.2022 09:01 Відповісти
з тих 73% зебілів. коли станеш розумним, то і за зелену плісняву не голосуватимеш.
показати весь коментар
29.12.2022 13:57 Відповісти
Еще одно доказательство что Московские *********** могут воевать только против гражданского населения. Думают оставят нас на праздники без света и мы сдадимся. Вы твари даже не представляете какие желания мы будем загадывать при свечах. А когда миллионы людей загадывают одно желание оно обязательно сбудется
показати весь коментар
29.12.2022 08:49 Відповісти
Самое подлые и никчёмные гоблины на планете.
показати весь коментар
29.12.2022 08:54 Відповісти
Ну так сядь и поплачь.
показати весь коментар
29.12.2022 08:56 Відповісти
Он видимо за "стол переговоров" сесть предложит.
показати весь коментар
29.12.2022 08:58 Відповісти
Той довбень від подляка чи кацапський бот?
показати весь коментар
29.12.2022 09:29 Відповісти
Ви серйозно про каналізацію та про відсутність води у крані?

А можна "видєржать" місяці у підвалі під загрозою розстрілу або кинутої гранати?
показати весь коментар
29.12.2022 09:08 Відповісти
В льодяній іглу при наявності в ній людей чи запалені свічі при -40 градусів на вулиці температура +10, а квартира буде потеплішє. Довго жив в панельці де зимою було -20 - 40, без опалення, часто без світла та води, з порваними трубами каналізації, так що знаю.
показати весь коментар
29.12.2022 09:09 Відповісти
представить не могу, как в таком можно выжить...
показати весь коментар
29.12.2022 23:12 Відповісти
У нас над домом сбито 5 "Кинжалов" и 10 "Калибров".
И 25 "Цирконов" захерачила районная терроборона.
Вот.
показати весь коментар
29.12.2022 09:29 Відповісти
Похоже Пэтриоты уже в Киеве.
показати весь коментар
29.12.2022 09:37 Відповісти
а ты что недоволен?
показати весь коментар
04.05.2023 21:03 Відповісти
А ты что дурак?
показати весь коментар
05.05.2023 09:57 Відповісти