12056 відвідувачів онлайн

Росіяни влучили по об’єкту енергетичної інфраструктури в Одеській області

ракета

Російська ракета в ході сьогоднішньої масованої атаки вдарила по об’єкту енергетичної інфраструктури у Одеській області.

Про це заявив  в ефірі національного телемарафону. речник Одеської ОВА Сергій Братчук, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна. 

Справді, на жаль, є потрапляння в енергетичну інфраструктуру. На тих місцях працюють аварійні бригади, рятувальні бригади, різні структури, які відповідають структурі ОВА, працює також штаб цілодобовий", - зазначив Братчук.

Топ коментарі
+13
ничего... Украина выстоит... но кацапия должна быть разрушена так, чтобы камня на камне не осталось... а рюцькие свинопасы - мразчайшие руские, мордва, татары, удмурты, буряты, якуты и прочая свинопасия, портящая Землю, должны быть уничтожены раз и навсегда... не должно существовать мразотного народа руских...
показати весь коментар
29.12.2022 11:43 Відповісти
+5
Зря радієшь, падлюко! А гауляйтери на твоїй московщіні, згинь.
показати весь коментар
29.12.2022 11:50 Відповісти
+5
Тарасик Жопайло, бережи сраку...до послєднього
показати весь коментар
29.12.2022 12:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
да подробный отчет куда попали вышлите в кремль, чтоб в следующий раз точнее били
показати весь коментар
29.12.2022 11:41 Відповісти
Кацап. пнх звідси.
показати весь коментар
29.12.2022 11:52 Відповісти
У тебя мало времени,копытцами шевели быстрее🤣🤣🤣
показати весь коментар
29.12.2022 12:07 Відповісти
Може точно забити на честь справжніх войнів і вмазати по їх інфраструктурі? Як думаєте хтось із наших військових зможе опуститись до рівня кацапів і віддати наказ бомбити цивільну інфраструктуру?
показати весь коментар
29.12.2022 12:08 Відповісти
Бальніци? Це вони у 1999 завадили твоєй свіноматкє аборт зробити?
показати весь коментар
29.12.2022 12:19 Відповісти
А причем здесь нато? Украина не в нато. Воюйте с нато, вы же сыте, Только со слабыми, но и слабые вам п..ды дают вполне успешно
показати весь коментар
29.12.2022 12:20 Відповісти
Ахахах, Россия воюет с НАТО, и сколько погибло росиян и сколько американцев? НАТО знает что Россия воюет против НАТО? Сделайте заявление, что Россия воюет с НАТО? Долго потом в Москве будут проводить расскопки кремля, искать е
показати весь коментар
29.12.2022 12:33 Відповісти
Раіся «ваюєт с ната»,але огрібає чомусь від України Це тому,що немає ніякого нато. Просто кацапам не вистачає духу усвідомити,що їх хераче Україна,яку вони всерйоз не сприймали. Тепер вам вже не смішно?
показати весь коментар
29.12.2022 12:33 Відповісти
"А я сейчас вам росскажу, откуда готовилос нападзение на Беларус"
показати весь коментар
29.12.2022 12:54 Відповісти
Ага. ваюєт с ната,а вигрібає від України? Ви боєтесь зізнатись собі,що вас хєраче САМЕ УКРАЇНА, тому і видумуєте,що ви з нато воюєте ,щоб ні так абідно
показати весь коментар
29.12.2022 12:37 Відповісти
Довпайоп, електрика в Києві не виробляється.
показати весь коментар
29.12.2022 11:59 Відповісти
Пам:ятаю цю пачтовую откритку Якби в на щось сталося-інету б не було,і тебе б ніхто не спамив,жопайло нашвабрович.
показати весь коментар
29.12.2022 12:09 Відповісти
суровікана сфотав?
показати весь коментар
29.12.2022 12:09 Відповісти
Домой ти нє прідьош, домой тєбя прівєзут, чорт на лапах
показати весь коментар
29.12.2022 12:16 Відповісти
лапоть мы тоже прийдем к тебе домой? кстати это, Москва ближе Энгельса?
показати весь коментар
29.12.2022 12:43 Відповісти
ничего... Украина выстоит... но кацапия должна быть разрушена так, чтобы камня на камне не осталось... а рюцькие свинопасы - мразчайшие руские, мордва, татары, удмурты, буряты, якуты и прочая свинопасия, портящая Землю, должны быть уничтожены раз и навсегда... не должно существовать мразотного народа руских...
показати весь коментар
29.12.2022 11:43 Відповісти
Це тобі канашенков рассказал, кацап? Нах звідси,на швабру,жопайло.
показати весь коментар
29.12.2022 11:54 Відповісти
А цей імбецил хіба вміє говорити? На швабру,жопайло. Щось слабенько сьогодні. мочєнькі уж ніхватат на большєє у помойкі?
показати весь коментар
29.12.2022 12:04 Відповісти
Ну це вже - допоки ми тобі дозволимо, ригло
показати весь коментар
29.12.2022 12:22 Відповісти
Так а чому так мало? сдуваєцца раіссюшка? тепер наша черга? Розминай булки,жопайло
показати весь коментар
29.12.2022 12:22 Відповісти
Дебіли кацапські , скільки разів вам де казати що - ракета с 300 , при непотраплянні в ціль - самоліквідовується у повітрі . .
показати весь коментар
29.12.2022 11:55 Відповісти
Уяви собі , способна ще й як ..!!
Вас там лохів кацапських , годують казочками про знищену українську ППО , то про те що вона ні на що не здатна , і всьо такоє , а ви й вуха розвісили . 🤣 лошари .
показати весь коментар
29.12.2022 12:02 Відповісти
.. Ти головне -свято вір в це .
показати весь коментар
29.12.2022 12:21 Відповісти
...а заодно хай вірить у святого Хаймарса
показати весь коментар
29.12.2022 12:23 Відповісти
Хаймарси в них зараз вважаються чимось , на кшталт - демонів з пекла .
показати весь коментар
29.12.2022 12:28 Відповісти
Кому ШО подгонят - не твоє собаче діло, потом ....сюрпризом буде, як для рейсерів МОКША
показати весь коментар
29.12.2022 12:34 Відповісти
сам ти гаулятер - пес ти кацапській !!! Кличко законний мер Києва, що б там зелені наркомани проти нього не приймали, як не старалисчя б дескредитувати !!!
показати весь коментар
29.12.2022 11:49 Відповісти
Зря радієшь, падлюко! А гауляйтери на твоїй московщіні, згинь.
показати весь коментар
29.12.2022 11:50 Відповісти
Звідки воно вилізло? А, ясно, з *********** дупи.
показати весь коментар
29.12.2022 11:51 Відповісти
Шановна Ірино, натисніть будь ласка на спам, я це вже зробив.
показати весь коментар
29.12.2022 11:51 Відповісти
Живучий подранок, іди на іконку вздрочни
показати весь коментар
29.12.2022 12:35 Відповісти
Молодцы наши Козаки. Кацап не достиг желаемого.
показати весь коментар
29.12.2022 11:48 Відповісти
чуєш, задрот...зроби послугу - здохни сам
показати весь коментар
29.12.2022 11:55 Відповісти
что это БНР или ВорНр ?
показати весь коментар
29.12.2022 11:57 Відповісти
Святкуй свиня кацапська: сьогодні ще 500 ваших гандонів пішли у пекло,
показати весь коментар
29.12.2022 12:37 Відповісти
И тебе черный мешок доставят.
показати весь коментар
29.12.2022 11:55 Відповісти
Под Джанкоєм?
показати весь коментар
29.12.2022 11:55 Відповісти
, запрошую тебе на Цензор.нет після деокупації Україною всієї Запорізької області. Це буде, скоріш за все в першій половині 2023 року. Потеревеняемо, я подивлюсь на твою пику і з задоволенням почитаю що ти напишеш.
показати весь коментар
29.12.2022 11:58 Відповісти
Не відповідай йому, тисни на спам і все.
показати весь коментар
29.12.2022 12:06 Відповісти
ОК)
показати весь коментар
29.12.2022 12:12 Відповісти
Тарасик Жопайло, бережи сраку...до послєднього
показати весь коментар
29.12.2022 12:15 Відповісти
Росіяни влучили по об'єкту енергетичної інфраструктури в Одеській області
-------
Совершенно случайно попали.
показати весь коментар
29.12.2022 12:16 Відповісти
Так, ЖОПАЙЛА ВСІ ПОЧИТАЛИ ??? Ага - ну і аріведерчі
показати весь коментар
29.12.2022 12:25 Відповісти
Что-то у этого Жопайла в голове полный беспорядок. Следуя его логике, Украина должна отказаться от помощи НАТО и других союзников, чтобы упасть в "братские" объятия рашистской *********. Вот только вопрос: "На фиг нам эти *************** братья нужны?. Чтобы вместе с ними в деревянные сортиры ходить?" Нет уж. Сортиры оставим им... россия воюэт с НАТО? Обхохататься можно... Если бы россия воевала с НАТО, то вся эта фашистско-рашистская братия уже давно бы за Уралом по своим деревянным сортирам пряталась бы. Ну еще не вечер, это все еще будет. Хорошо смеется тот, кто смеется последним. А Жопайлу нужно вспомнить куда подевался их замечательный крейсер "москва"
показати весь коментар
29.12.2022 12:46 Відповісти
Неужели кацапа забанили?😂😂😂
показати весь коментар
29.12.2022 13:18 Відповісти