8905 відвідувачів онлайн

Потенціал спротиву окупантам у Криму величезний, - Ташева

крим

В окупованому Криму спостерігається потенціал спротиву російським загарбникам.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в інтерв'ю Суспільному заявила представниця Президента України в АРК Таміла Ташева.

"Хтось розповсюджує листівки, що в Україні війна, хтось кріпить наліпку на машину "Ні війні". Хтось, як Олександр Тарапон, поширював листівки про далекого родича, який служить у російській армії та є воєнним злочинцем. Тобто акції спротиву в Криму різні. ... Потенціал спротиву окупантам у Криму величезний", - зазначила вона.

За словами Ташевої, до повномасштабного вторгнення РФ багато людей в окупованому Криму ненавиділи Росію, але не вдавалися до активних дій, бо не розуміли, як це може допомогти Україні.

Топ коментарі
+3
показати весь коментар
29.12.2022 14:29 Відповісти
+3
Ой, ладно. Понимаю, что перемогу нужно транслировать, но перегибать не надо. Есть и знакомые, и родичи. Стандартные запоребрики с кашей в голове.
показати весь коментар
29.12.2022 16:05 Відповісти
+2
О блд.,храбрец интернетный намалювався,заткни ипало.
показати весь коментар
29.12.2022 14:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
29.12.2022 14:29 Відповісти
Саме так було і буде во віки віків -
Крим це Україна, Батьківщина киримли!

Іншалла!
показати весь коментар
29.12.2022 15:36 Відповісти
О блд.,храбрец интернетный намалювався,заткни ипало.
показати весь коментар
29.12.2022 14:41 Відповісти
сколько ни говори "халва", во рту сладко не станет.
показати весь коментар
29.12.2022 14:34 Відповісти
А вісім років сиділи тихо
показати весь коментар
29.12.2022 14:42 Відповісти
Тихо?
Під постійним пресінгом, обшуками, арештами та судами.
Подивись хоча б скільки тролліегових відер мєлочі киримли збирали для своїх співвітчизників для сплати адмінштрафів.
А скількох кацапи засудили киримли до величезних строків?

Починаючи із мітинга 26.02.2014 і по сьогодні киримли чинять спротив кацапам. Як можуть.
Прийде час вони вдарять по кацапам з тилу
показати весь коментар
29.12.2022 15:29 Відповісти
А "это"-для кого?С 2014-всех-все устраивало..Может Гене(или как там по-новому)Муждабаеву и его братьям-опять в Севастополь захотелось?К ворованным домикам?...не доедаете?...
показати весь коментар
29.12.2022 14:52 Відповісти
Начньом з того, що не севастополь, а Ахтияр.
Мені продовжувати далі чиї "доміки" в Криму і хто їх справжній хазяїн.

Скоро почуєш разом із своїми алєнямя: "Геть із Криму, кацап некрасивий!"


Іншалла!
показати весь коментар
29.12.2022 15:34 Відповісти
Ой, ладно. Понимаю, что перемогу нужно транслировать, но перегибать не надо. Есть и знакомые, и родичи. Стандартные запоребрики с кашей в голове.
показати весь коментар
29.12.2022 16:05 Відповісти