9027 відвідувачів онлайн
6 149 99

Майже половина росіян хотіли б відновлення СРСР, - опитування. ІНФОГРАФІКА

ссср,флаг,прапор,срср

48% громадян РФ хотіли б відновлення Радянського Союзу. Не хотіли б цього 37%.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Всеросійським центром опитування громадської думки (ВЦОГМ), інформує Цензор.НЕТ.

При цьому 66% росіян вважають, що відродити СРСР неможливо.

Кожен другий росіянин (51%) переконаний, що в СРСР хорошого було більше, ніж поганого. Протилежної думки дотримується лише кожен двадцятий мешканець РФ (5%). Ще 38% вважають, що хорошого та поганого в СРСР була рівна кількість.

Серед найбільших досягнень СРСР росіяни називають космічну програму (55%), перемогу в Другій світовій (13%) та розвиток промисловості (12%).

Головні асоціації росіян із Радянським союзом - "хороший час", "безтурботне дитинство", "стабільність" та "дружба народів".

Майже половина росіян хотіли б відновлення СРСР, - опитування 01
Майже половина росіян хотіли б відновлення СРСР, - опитування 02
Майже половина росіян хотіли б відновлення СРСР, - опитування 03
Майже половина росіян хотіли б відновлення СРСР, - опитування 04

Топ коментарі
+44
Смердючий нафталін.
показати весь коментар
30.12.2022 14:26 Відповісти
+35
І про що далі казати? Тільки знищувати.
показати весь коментар
30.12.2022 14:30 Відповісти
+33
І цю половину в ГУЛАГи, там так добре, як ніде при СССР
показати весь коментар
30.12.2022 14:27 Відповісти

Завантаження...