8958 відвідувачів онлайн
6 104 13

Під окупований Маріуполь перекинули мобілізованих росіян та старі танки, - Андрющенко

маріуполь

У село Урзуф поблизу окупованого Маріуполя прибули мобілізовані росіяни. Також доставили старі танки.

Про це повідомив радник мера Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"В Урзуф заїхали "свіжі" мобілізовані з Московії. Тих, яких наче вже як місяць не має бути. Всіх призвано нещодавно. По прибуттю в ППД одразу зайнялись пошуком "боєкомплекту" основної зброї. Горілки. З перемінним успіхом", - йдеться в повідомленні.

За його словами, в Урзуф також доставили близько семи танків старої модифікації.

Топ коментарі
+14
Вася, ты живой ?
Живой
Руки целы ?
Целы
Ноги целы ?
Целы
Ты далеко от казармы ?
Не знаю, я еще не упал
показати весь коментар
02.01.2023 16:24 Відповісти
+9
Нехай риють одну велику яму на всіх і чекають на святого Хімара )
показати весь коментар
02.01.2023 16:23 Відповісти
+6
Обідно мабуть коли ти приїхав в Україну з Ростова чи Рязані, а тобі на голову Дніпропетровське ТРО хидає куї з гранатами. А потім додому в пакеті їдеш такий.
показати весь коментар
02.01.2023 16:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нехай риють одну велику яму на всіх і чекають на святого Хімара )
показати весь коментар
02.01.2023 16:23 Відповісти
До старого Нового ГоЙда встигнуть...
показати весь коментар
02.01.2023 16:30 Відповісти
Вася, ты живой ?
Живой
Руки целы ?
Целы
Ноги целы ?
Целы
Ты далеко от казармы ?
Не знаю, я еще не упал
показати весь коментар
02.01.2023 16:24 Відповісти
!!)
показати весь коментар
02.01.2023 16:48 Відповісти
Три танкиста выпили по триста, закусили тухлой колбасой !
И с криком "гойда" экипаж Т-34, после встречи с мистером Джавелином, уносится в голубую даль....аж до небес !
показати весь коментар
02.01.2023 16:27 Відповісти
Как уже зае..ли своими умничаниями про "старі танки"......попробуй с автоматом и гранатой повоевать со "старим танком"....можешь начать с Т-34....для простого пехотинца любой танк представляет огромную проблему....модных противотанковых гаджетов на всех не хватает...
показати весь коментар
02.01.2023 16:31 Відповісти
В статье прямо сказали, что нужно делать против танка. А именно сбрасывать с дронов бутылки с метиловым спиртом, но с фабричной этикеткой и пробкой под видом водки. Кацапы найдут бутылки, выпьют и сдохнут. Танк без людей не функционирует. Просто кинь бутылку рядом и кацапы пойдут за ней. Можно и без дронов, так или иначе фургончиками ввести, только жалко нельзя смешивать бутылки водки нормальные и с метиловым спиртом, спирты друг с другом взаимодействовать будут. Зато можно таблетки с цианидом или капсулы с рицином давать волонтерам, чтобы везли для этих танкистов под видом расслабляющих лекарств. Тоже сделают из танка кусок железки. Кацапы жрут там все подряд и алкоголь, пахнущий спиртом, никогда не выбросят.
показати весь коментар
02.01.2023 17:18 Відповісти
Обідно мабуть коли ти приїхав в Україну з Ростова чи Рязані, а тобі на голову Дніпропетровське ТРО хидає куї з гранатами. А потім додому в пакеті їдеш такий.
показати весь коментар
02.01.2023 16:32 Відповісти
Так "старе залізо" теж несе собою смерть.
показати весь коментар
02.01.2023 16:42 Відповісти
показати весь коментар
02.01.2023 16:45 Відповісти
це вже точно анало говнєт. уявляю весь екіпаж зі спущеними штанами.гомосятиною попахіваєт.
показати весь коментар
02.01.2023 18:22 Відповісти