6834 відвідувача онлайн
4 828 17

Пенсії у березні будуть проіндексовані з урахуванням інфляції, - Мінсоцполітики

пенсия,пенсионер,выплата,выплаты

Уряд віднайде ресурси для індексації пенсій у березні. Наприкінці січня стане відомим відсоток інфляції, на який підвищуваимуть виплати.

Про це заявила міністр соціальної політики Оксана Жолнович, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Звітність за останній місяць опрацьовуватиметься у січні. Тоді ж буде розраховуватися і рівень інфляції. Тож ближче до лютого ми будемо розуміти, на який відсоток інфляції індексуватимемо пенсії в березні", - зазначила міністр.

Водночас Жолнович запевнила, що уряд знайде ресурс для березневої індексації.

Також вона підкреслила, що передача інших соціальних виплат до адміністрування Пенсійного фонду ніяк не вплине на пенсійне забезпечення українців, оскільки лікарняними та субсидіями опікуватимуться новоутворені структури в межах фонду.

Топ коментарі
+10
Звісно знайде, останні наші уряди завжди віртуозно знаходять такі способи підвищення пенсій, щоб за 10 років вони у доларовому еквіваленті скорочувались у понад 2 рази.
показати весь коментар
03.01.2023 03:01 Відповісти
+3
Наші копійки так проіндексують, щоб хватило , саме головне, як завжди , добре збільшить максимальні
показати весь коментар
03.01.2023 03:06 Відповісти
+3
90 років стажу зрозумілі, рік за 3, особливо небезпечні умови праці. У мене стаж 41 рік і 5 місяців, а пенсія трохи більша за мінімальну. А коли я йшов на пенсію, то тоді це було майже 200 баксів і цього хватало на продукти і комунальні послуги. Ну а добавлять 2-5 гривень. Я і не нарікаю, війна все таки. Але зло бере, що в наших магазинах поступово і регулярно ціни зростають на продовольство, а пенсії як вкопані стоять.
показати весь коментар
03.01.2023 07:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Звісно знайде, останні наші уряди завжди віртуозно знаходять такі способи підвищення пенсій, щоб за 10 років вони у доларовому еквіваленті скорочувались у понад 2 рази.
показати весь коментар
03.01.2023 03:01 Відповісти
Наші копійки так проіндексують, щоб хватило , саме головне, як завжди , добре збільшить максимальні
показати весь коментар
03.01.2023 03:06 Відповісти
Шановна про які "максимальні" ви піклуєтесь? Ті що розраховані згідно Закону "Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування", за яким розрахована і ваша пенсія? То відкрийте Закон і подивіться, що це не збільшення максимальної пенсії, яка обмежена 10 прожитковим мінімуми, а наближення ії до фактично заробленої і розрахованої за тими ж формулами, що і Ваша пенсія. І наостанок прошу зрозуміти, що пенсію треба ЗАРОБИТИ, бо високі пенсії заробили шахтарі, енергетики, металурги, енергетики, хіміки. Є у мене знайомий з 90 роками трудового стажу, який усе трудове життя пропрацював на Чорнобильській АЕС.
показати весь коментар
03.01.2023 07:13 Відповісти
у энергетиков высокие пенсии???

Ну у директората может быть. У атомщиков может.
Остальные как и все....., существуют, но не живут....
показати весь коментар
03.01.2023 07:47 Відповісти
90 років стажу зрозумілі, рік за 3, особливо небезпечні умови праці. У мене стаж 41 рік і 5 місяців, а пенсія трохи більша за мінімальну. А коли я йшов на пенсію, то тоді це було майже 200 баксів і цього хватало на продукти і комунальні послуги. Ну а добавлять 2-5 гривень. Я і не нарікаю, війна все таки. Але зло бере, що в наших магазинах поступово і регулярно ціни зростають на продовольство, а пенсії як вкопані стоять.
показати весь коментар
03.01.2023 07:50 Відповісти
З 90 роками стажу? Скільки ж йому років?
показати весь коментар
03.01.2023 08:29 Відповісти
150.
показати весь коментар
03.01.2023 11:19 Відповісти
Згідно Біблії Бог визначив вік людини 120 років, а цей якийсь особливий.
показати весь коментар
03.01.2023 11:22 Відповісти
покажіть пенсію депутата не металурга
показати весь коментар
03.01.2023 10:29 Відповісти
Казав пан: "Кожух дам". Але сово його тепле.
показати весь коментар
03.01.2023 04:16 Відповісти
Они еще новые госструктуры создавать собираются,здорово,видать экономика прет в гору и процветает.
показати весь коментар
03.01.2023 07:49 Відповісти
Захід дає гроші на зарплати бюджетникам, на пенсії та соцвиплати.
Саме завдяки цьому шмигалі виконують свої зобов'язання перед громадянами України.
показати весь коментар
03.01.2023 09:06 Відповісти
піднімуть пенцію?А скільки це в доллярах?
показати весь коментар
03.01.2023 09:07 Відповісти
Продай бабо пса і заплати комуналку - суть індексації пенсії.
показати весь коментар
03.01.2023 09:38 Відповісти
Традиційно про "військові" пенсії забудуть....
показати весь коментар
03.01.2023 09:54 Відповісти
Традиційна слизька зе-формуліровка. "Можуть бути". А можуть і не бути.
показати весь коментар
03.01.2023 10:38 Відповісти
Якщо робити судьям та депутатам пенсіії по 100 000 грівен, то тим хто ії дійсно заробив може не вистачати. 10 років тому я йшов на пенсію 500 дол. Зараз вона після численних підвіщень стала 300 дол.
показати весь коментар
03.01.2023 12:56 Відповісти