У Києві діють екстрені відключення світла

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ДТЕК Київські електромережі.
"Через чергову атаку РФ на об’єкти енергетичної інфраструктури Києва, 2 січня вимушені застосувати екстрені відключення. Фахівці ДТЕК Київські електромережі разом з НЕК Укренерго, комунальними службами та місцевою владою 24/7 роблять все, щоб у вас було світло", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
В ігнор, гніда. Готуй пляшку, падло, ЗСУ йдуть.