10707 відвідувачів онлайн

У Києві діють екстрені відключення світла

електроенергія

3 січня у Києві діють екстрені відключення електроенергії. Їх запровадили через російські обстріли напередодні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ДТЕК Київські електромережі.

"Через чергову атаку РФ на об’єкти енергетичної інфраструктури Києва, 2 січня вимушені застосувати екстрені відключення. Фахівці ДТЕК Київські електромережі разом з НЕК Укренерго, комунальними службами та місцевою владою 24/7 роблять все, щоб у вас було світло", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+4
То це з-за них відключають світло? Чи як це відноситься до цієї статті?
показати весь коментар
03.01.2023 09:37 Відповісти
+2
Взагалі не діють... чотири дні - світло жодного разу не вимикали..
показати весь коментар
03.01.2023 09:59 Відповісти
+2
Знаєш чому украінці бідні? Бо дурні. Закрий писок і мовчи. Сказали аварійні, значить аварійні. Давно шахеи не прилітали?
показати весь коментар
03.01.2023 10:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
03.01.2023 10:19 Відповісти
Ну ти, мабуть дурний, бо роздаєш дурні поради.. а те що вони кажуть, на даному прикладі в черговий раз доведено - слухай і два рази думай..
показати весь коментар
03.01.2023 10:25 Відповісти
От завдяки таким як ти, оркам нема потреби шукати запроданців. "Щирі" вибовкають все, бо не здатні тримати язика за зубами. дезинформація - чув про таке, най би шляк тебе трафив?
показати весь коментар
03.01.2023 10:48 Відповісти
Дурний ти.. це дезінформація для тебе.. касапи хоч і тупі, але точно краще за тебе знають де світло є, а де нема..
показати весь коментар
03.01.2023 10:55 Відповісти
Ага, саме тому орки типу тебе, з свіженькою вчорашньою-позавчорашньою реєстрацією аж усираються так намагаються довести шо це все фігня і ви што думаєтє ані чітают ваші паблікі.

В ігнор, гніда. Готуй пляшку, падло, ЗСУ йдуть.
показати весь коментар
03.01.2023 11:02 Відповісти
Ой дурний...