У Києві діють екстрені відключення світла

електроенергія

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ДТЕК Київські електромережі.

"Через чергову атаку РФ на об’єкти енергетичної інфраструктури Києва, 2 січня вимушені застосувати екстрені відключення. Фахівці ДТЕК Київські електромережі разом з НЕК Укренерго, комунальними службами та місцевою владою 24/7 роблять все, щоб у вас було світло", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+4
То це з-за них відключають світло? Чи як це відноситься до цієї статті?
показати весь коментар
03.01.2023 09:37 Відповісти
+2
Взагалі не діють... чотири дні - світло жодного разу не вимикали..
показати весь коментар
03.01.2023 09:59 Відповісти
+2
Знаєш чому украінці бідні? Бо дурні. Закрий писок і мовчи. Сказали аварійні, значить аварійні. Давно шахеи не прилітали?
показати весь коментар
03.01.2023 10:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
То це з-за них відключають світло? Чи як це відноситься до цієї статті?
показати весь коментар
03.01.2023 09:37 Відповісти
Взагалі не діють... чотири дні - світло жодного разу не вимикали..
показати весь коментар
03.01.2023 09:59 Відповісти
Знаєш чому украінці бідні? Бо дурні. Закрий писок і мовчи. Сказали аварійні, значить аварійні. Давно шахеи не прилітали?
показати весь коментар
03.01.2023 10:19 Відповісти
Ну ти, мабуть дурний, бо роздаєш дурні поради.. а те що вони кажуть, на даному прикладі в черговий раз доведено - слухай і два рази думай..
показати весь коментар
03.01.2023 10:25 Відповісти
От завдяки таким як ти, оркам нема потреби шукати запроданців. "Щирі" вибовкають все, бо не здатні тримати язика за зубами. дезинформація - чув про таке, най би шляк тебе трафив?
показати весь коментар
03.01.2023 10:48 Відповісти
Дурний ти.. це дезінформація для тебе.. касапи хоч і тупі, але точно краще за тебе знають де світло є, а де нема..
показати весь коментар
03.01.2023 10:55 Відповісти
Ага, саме тому орки типу тебе, з свіженькою вчорашньою-позавчорашньою реєстрацією аж усираються так намагаються довести шо це все фігня і ви што думаєтє ані чітают ваші паблікі.

В ігнор, гніда. Готуй пляшку, падло, ЗСУ йдуть.
показати весь коментар
03.01.2023 11:02 Відповісти
Ой дурний...
показати весь коментар
03.01.2023 11:59 Відповісти