9256 відвідувачів онлайн

Окупанти примусили 3 тис. працівників ЗАЕС отримати російські паспорти, - Генштаб

паспорт,росія

В Енергодарі Запорізької області окупанти примусили приблизно 3000 працівників Запорізької АЕС отримати російські паспорти.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на зведення Генерального штабу ЗСУ.

"Російські загарбники продовжують психологічний та фізичний тиск на цивільне населення тимчасово окупованих та зайнятих територій. Зокрема, в місті Енергодар Запорізької області, російські окупаційні війська примусили близько 3000 працівників Запорізької АЕС отримати так звані російські паспорти", - йдеться в повідомленні.

Крім того, у штабі повідомляють, що, погрожуючи підприємцям штрафами та вилученням майна, в місті вивели з обігу українську гривню.

Також, за даними Генштабу, значно зросла кількість захоплених окупантами житлових приміщень, що були покинуті вимушеними переселенцями.

Топ коментарі
+16
Щоб стати громадянином будь-якої європейської країни треба значний час прожити в ній, довести власні спроможності і ще багато чого. А тут ********* цей паспорт як тавро диявола.
показати весь коментар
07.01.2023 07:45 Відповісти
+14
Ти дурне? Приїжджають додому, беруть когось із родини та везуть на підвал... Ты сильно спротивлятися будеш, коли твою дочку орк з автоматом забере невідомо куди?
показати весь коментар
07.01.2023 08:12 Відповісти
+13
Не всі мають змогу виїхати. Це ми, яких ця біда обійшла, такі розумні. А там де прийшли *********** та встановлюють свої порядки і ти повинен під дулом автомата підкорятись (бо жити хочеться і за дітей та стариків страшно) то думають по іншому...
показати весь коментар
07.01.2023 08:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щоб стати громадянином будь-якої європейської країни треба значний час прожити в ній, довести власні спроможності і ще багато чого. А тут ********* цей паспорт як тавро диявола.
показати весь коментар
07.01.2023 07:45 Відповісти
геноцид іяк спосіб примусової асиміляції українців одна з головних скрип існування рукожопого монгольського улуса
показати весь коментар
07.01.2023 07:55 Відповісти
А тут ********* цей паспорт як тавро диявола. ))
То ж ціна йому - три копійки .
показати весь коментар
07.01.2023 08:09 Відповісти
ПАШПОРТ ДЛЯ ПОХОДУ В СОРТІР
показати весь коментар
07.01.2023 07:52 Відповісти
Судя по тому,как налево, направо и кому попало раздают эти ксивы с курицей-цена им невелика. Будет чем жопу подтереть.
показати весь коментар
07.01.2023 07:53 Відповісти
Дупу жалко всякою з...нею підтирати.
показати весь коментар
07.01.2023 08:20 Відповісти
Багато честі для цієї бамажки, щоб нею українську дупу витирати..
показати весь коментар
07.01.2023 09:11 Відповісти
а як примушували?

Піднімали на дибу і били батогами?

Може руки рубали чи катували розпеченим залізом?

Масові зрадники за шматок хліба з калбосою
показати весь коментар
07.01.2023 07:56 Відповісти
Ти дурне? Приїжджають додому, беруть когось із родини та везуть на підвал... Ты сильно спротивлятися будеш, коли твою дочку орк з автоматом забере невідомо куди?
показати весь коментар
07.01.2023 08:12 Відповісти
ясно-зрозуміло - тільки про це навіть у цій статті не написали.

Усі бажаючі могли виїхати у вільну Україну

Це не та робота, де можна змусити працювати насильно - це не траншеї копати на нулі під дулами автоматів.
показати весь коментар
07.01.2023 08:17 Відповісти
Як Ви це представляєте -- працівники атомноі станціі покидають іі -- це ж не офіс -- рот закрив і поіхав .
показати весь коментар
07.01.2023 08:32 Відповісти
Не всі мають змогу виїхати. Це ми, яких ця біда обійшла, такі розумні. А там де прийшли *********** та встановлюють свої порядки і ти повинен під дулом автомата підкорятись (бо жити хочеться і за дітей та стариків страшно) то думають по іншому...
показати весь коментар
07.01.2023 08:40 Відповісти
В першу чергу агітуюь підписати контракт, якщо тебе здали, тобто раніше мав чітку проукраїнську позицію, хтось з родини служить у всу, в телефоні знайшли підозрілі файли, то ти на гачку і звісно можуть примушувати.
Ще, робітників ЗАЕС не дуже катують у разі потраплянні до рук рос. спецслужб, на обличчі не буде слідів тортурів, хоча ребра боліти будуть, якщо ти не робітник атомної, то там по повній і обличчя не впізнаєте. Ті хто за руський мір, а там їх багато, то вони як риба у воді, їм нічого боятися і можна там жити безбідно.
показати весь коментар
07.01.2023 09:29 Відповісти
У мене знайома живе біля Енергодару, так от коли ще була можливість виїхати, літом до неї приїхав її хлопець з Запоріжжя (замість того, щоб забрати їх в Запоріжжя, він приїхав до неї), а чому? - бо православіє головного мозку (прихожанка гундяєвсьго сатанату). Так що там какойразніци вистачає.
показати весь коментар
07.01.2023 14:25 Відповісти
Та Ви що! Така трагедія!
В Криму та бамбасі таких страдальців мілйони.
показати весь коментар
07.01.2023 11:54 Відповісти
Вважаю що ні, більшість сама отримала рос. паспорти, а ось контракт з росатомом підписати, могли примусити і спочатку агитують за підписання контракту. За умовами контракту можливо працювати з українським громадянством декілька років і це як вихід з безнадійної ситуації. А на ЗАЕС було багато ждунів і ніхто їх не чіпав, тому що ми внє палітікі і наше дєло вирабативать електроенергію.
показати весь коментар
07.01.2023 07:59 Відповісти
Значить вони ім потрібні -- може на рашку заберуть спеців .
показати весь коментар
07.01.2023 08:03 Відповісти
. Цирк .. Вперше в житті чую щоб десь у світі - нав'язували паспорт силою
.
Гадаю - після звільнення окупованих міст , тік ток буде забитий відосіками на яких кацапсячі паспорти палять , рвуть , ріжуть і т.д.
Всеодно не змусить русня ментальних українців стати кацапами , хоч як би не старалась . Це просто не можливо .
показати весь коментар
07.01.2023 08:06 Відповісти
А чо, логічно! Запустили орду на Запоріжжя, тепер там всі руССкіє і що тепер робити, ніхто не знає. Може то був геніальний план геніальних стратегів??
показати весь коментар
07.01.2023 08:07 Відповісти
Хоча, якщо роздовбати орду від Бахмута до Маріуполя то багато проблем відпадуть. А чи це реально, не знаю.
показати весь коментар
07.01.2023 08:10 Відповісти
віддавши русні ЗАЕС,ці геніальні стратеги тепер волають про дефіцит електроенергії і вже всіх просто дістали безкінечними відключеннями....
показати весь коментар
07.01.2023 09:21 Відповісти
Мопс мітить кожний стовп пісяючи,думаючи ,що то його стовп буде))Так і москалі))
показати весь коментар
07.01.2023 08:34 Відповісти
Всі все розуміють, всі дорослі люди. Отримання паспорта ерефії - це свідомий крок. Колаборантство, зрада, запроданство у чистому вигляді. Кожний з цих працівників працює офіційно, сплачує податки країні-агресорці, тобто фінансує вбивства українців, є спонсором тероризму. Кожний чоловік взятий на військовий облік. Не сьогодні-завтра він буде стріляти в наших бійців. Купуючи товари в рашистських магазинах за криваві рублі, вони ще й підтримують економіку агресора. Думаю, цим покидькам треба заздалегідь виїхати в бік своєї нової батьківщини, що не попасти під справедливий гнів українського народу.
показати весь коментар
07.01.2023 09:06 Відповісти
а як бути тим покидькам,які здали ЗАЕС за 2 дні,а заодно й увесь Південь? вони щось не бояться справедливого гніву народу,навпаки, окупували всі телеканали,вимикають електропостачання і картавими голосами хвалять стійкість і терпіння українців....
показати весь коментар
07.01.2023 09:24 Відповісти
За тих, хто здав за день Каховку та Херсон, не бійся - викрутяться. Кожний відповідатиме за себе. Отримання паспорта - це ще й замах на територіальну цілісність країни. Отримавши паспорт ти маєш виконувати конституцію рашки. А там записано, що Запорізька область - суб'єкт ереф. Під дурня закосити не вдасться. З паспортом рашки людина стає стовідсотковим зрадником. А зрадник - це вдвічі ворог, небезпечний і підступний.
показати весь коментар
07.01.2023 09:39 Відповісти
Пишете з окупованого Енергодару?
Ви ж від рашистського паспорта відмовились, так?
А орки сказали - "ну Ok, не хочеш то й не треба".
З нашої сторони лінії фронту всі такі розумні...
показати весь коментар
07.01.2023 11:27 Відповісти
Ні. Якщо б був мешканцем Енергодару, то давно б вже виїхав. На дворі не березень і травень, можливість виїхати була. Думали відсидитися? Думали, що рашка тут завжди? Відчули себе частиною людожерського руського світу? Так з цього і треба було починати. Тепер доведеться бігти разом з окупантами до Криму. Просто люди керувалися шкурним інтересом. Оце й все пояснення.
показати весь коментар
07.01.2023 12:10 Відповісти
Та срати на "гнів" того народу, якщо народ той настільки дурний, що довів до цього і тепер таку херню страшну пише.
А спеціалістів настільки важливих так бездумно усіх штампами обклеяв втрачати - такого тупого народу дійсно ще й пошукати треба. В нас і так відток людей катастрофічний, через декілька поколінь безлюдна пустеля буде такими темпами.
Так ще й своїх людей у скрутному становищі ворогами вважати... я так розумію, що хто на окупованій теріторії вже всі викрислені з українців у таких патріотів. Ну недалеко від Совку відійшли з таким мисленням.

До речі, що там про "криваві рублі" по відношенню до газо- і нафтопроводу, який ми покірно обслуговуємо і допомагаємо із тими кровавими рублями у кровавому бюджеті? Це - інше?
показати весь коментар
07.01.2023 09:45 Відповісти
Томате! Ну якщо вони живуть і працюють у правовому полі ерефії, мають паспорти, інн, взяті на військовий облік - які ж вони українці? Це їх свідомий віибір. Рятуючись від справедливого покарання при наближенні ЗСУ тікатимуть з награбованим у Крим. Не розумію у чому питання.
показати весь коментар
07.01.2023 12:17 Відповісти
Кацапи і раніше набирали на ЗАЕС персонал для будівництва своїх АЕС по всьому світу. В мене товариш наприклад, два роки був в Ірані, запускав та допомагав експлуатувати станцію в Бушері.
показати весь коментар
07.01.2023 09:16 Відповісти
что бы всех их "примушених" не считали предателями. которые с 2014 года пользуются вторым паспортом, воюют против Украины, получают от нее пенсию и обливают грязью, и придумали что их примушують.
показати весь коментар
07.01.2023 11:01 Відповісти
Ніхто ніколи не навʼязує щось хороше. За хорошим треба ще побігати, чекати, вистоювати в черзі, добиватися його, або купувати за шалені гроші. Тільки погане навʼязують людині, або обманом, або силою. Такий закон природи.
показати весь коментар
07.01.2023 11:30 Відповісти