9585 відвідувачів онлайн
6 932 17

Біля Кремінної точаться важкі бої, росіяни там потроху просідають, - Гайдай

зсу

Українські захисники продовжують бої з російськими загарбниками біля Кремінної на Луганщині.

Про це повідомив глава ОВА Сергій Гайдай, передає Цензор.НЕТ.

"Біля Кремінної точаться важкі бої. Туди росіяни перекинули декілька батальйонів десантників і важку техніку. Ворог там потроху просідає. Із настанням морозів очікується активізація бойових дій", - йдеться в повідомленні.

За словами Гайдая, окупанти намагаються втримати Кремінну, аби не розділити власну оборону на Луганщині навпіл.

Топ коментарі
+7
все многомесячные рассказки гайдая, построены на различной облуде кучей вспомогательных слов, всего лишь одной фразы "мы уже возле кременной". так это все и без него знают.
показати весь коментар
08.01.2023 10:10 Відповісти
+5
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
08.01.2023 10:31 Відповісти
+4
там где бедоносцы - типа гайдай или зеленский всегда тревожно
показати весь коментар
08.01.2023 09:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тревожно
показати весь коментар
08.01.2023 09:17 Відповісти
там где бедоносцы - типа гайдай или зеленский всегда тревожно
показати весь коментар
08.01.2023 09:36 Відповісти
это кацапская фишка с "тревожно")
показати весь коментар
08.01.2023 09:48 Відповісти
Шо тобi тревожна кацап?Соледар вже взяв чи нi? Чи ви ще недiлю будете верещат на всiх ресурсах як ви на 2 км просунулись?)
показати весь коментар
08.01.2023 10:20 Відповісти
А в Соледар чи Яковлівка, Авдіївка не тривожно? ЗСУ воюють, поки обсристовичі фецки про відмову України від ленд лізу втирають. Хочуть грошима для відкатів, а не зброєю.
показати весь коментар
08.01.2023 10:28 Відповісти
все многомесячные рассказки гайдая, построены на различной облуде кучей вспомогательных слов, всего лишь одной фразы "мы уже возле кременной". так это все и без него знают.
показати весь коментар
08.01.2023 10:10 Відповісти
Гайдай перехопив естафету у миколаєвського Кіма. Той теж був, свого часу, звіздоболом не слабим.
показати весь коментар
08.01.2023 14:32 Відповісти
Синоніми Гайдая: Глібов, крилов, Езоп ...))))
показати весь коментар
08.01.2023 10:20 Відповісти
Гайдай , он фсбешник по линии РПЦ. Орден Святителя Николая Чудотворца РПЦ (2017) за спонсорство, Знак отличия Мукачевской епархии УПЦ МП (2017).
показати весь коментар
08.01.2023 10:21 Відповісти
Пане Лавриненко,хіба тільки Гайдай з такими орденами?Та застав депутатів ВР всіх скликань вийти на ,хай буде Хресний,хід,чи парад за віру-то ветерани війн обзаздряться.Сяяти буде з Майдану до Бесарабки...
показати весь коментар
08.01.2023 10:37 Відповісти
Я это знаю. Политики Украины и СБУ крышевали и спонсировали РПЦ и их натурально отряды боевиков в Украине. т.н. "Верного казачества". Но конкретно тут речь о Гайдае, и мне очень не нравится его провокативная и предательская деятельность на фронте. Он сливает информацию, больше нихрена не делает.
показати весь коментар
08.01.2023 10:44 Відповісти
Господи, Матінко Богородице, бережіть та допомагайте нашим захисникам
показати весь коментар
08.01.2023 10:31 Відповісти
Ворог там потроху просідає? Що означає ворог просідає?
показати весь коментар
08.01.2023 11:06 Відповісти
Це і означає, меншає, відступає,але повільно
показати весь коментар
08.01.2023 11:10 Відповісти
Дякую! Просідає - значить, меншає, відступає, знесилюється. Так би і написав той Гайдай. Чому не вчитися писати грамотно? Ще раз "Ворог там потроху просідає? Добре, що не прИсідає, чи прилягає...
показати весь коментар
08.01.2023 11:39 Відповісти
А він і написав,що криваві бої. Я не слухала Гайдая і не читала,часто Цензор пише смішно.
показати весь коментар
08.01.2023 11:47 Відповісти