На Різдво окупанти знову обстріляли одну з ТЕС, - ДТЕК

У Святвечір окупанти вкотре атакували одне з енергетичних підприємств ДТЕК Енерго, що вже зазнавало терористичних обстрілів.
Про це повідомляє в телеграмі ДТЕК, передає Цензор.НЕТ.
"На щастя, ніхто не постраждав.
Внаслідок обстрілу було пошкоджено обладнання ТЕС. Одразу після закінчення атаки енергетики почали оперативно ліквідовувати наслідки.
Це вже 25-й терористичний обстріл енергетичних об'єктів ДТЕК.
Для безпеки на підприємствах перебувають тільки критично важливі співробітники", - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+5 123456asdfghjkl 123456asdfghjkl
показати весь коментар
08.01.2023 12:34 Відповісти Посилання +4 Вася Шевченко #371210
показати весь коментар
08.01.2023 12:46 Відповісти Посилання +4 5 копійок
показати весь коментар
08.01.2023 12:48 Відповісти Посилання