4076 відвідувачів онлайн

На Різдво окупанти знову обстріляли одну з ТЕС, - ДТЕК

дтек

У Святвечір окупанти вкотре атакували одне з енергетичних підприємств ДТЕК Енерго, що вже зазнавало терористичних обстрілів.

Про це повідомляє в телеграмі ДТЕК, передає Цензор.НЕТ.

"На щастя, ніхто не постраждав.

Внаслідок обстрілу було пошкоджено обладнання ТЕС. Одразу після закінчення атаки енергетики почали оперативно ліквідовувати наслідки.

Це вже 25-й терористичний обстріл енергетичних об'єктів ДТЕК.

Для безпеки на підприємствах перебувають тільки критично важливі співробітники", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+5
Майже як наший стосовно критики!
показати весь коментар
08.01.2023 12:34 Відповісти
+4
поки що один ви згадали всує найсвітлішого володаря булави...
показати весь коментар
08.01.2023 12:46 Відповісти
+4
Ракети асфальтом чомусь не збиваються.
показати весь коментар
08.01.2023 12:48 Відповісти

Завантаження...