В окупований Маріуполь планують завезти до 50 тисяч цивільних росіян, - Андрющенко

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.
"Маріуполь продовжують нищити без перерви та вихідних. Сьогодні очікується нова хвиля цивільних окупантів після новорічних свят. Головне завдання – максимально знесення та розчищення до стану "нуль".
Очікуване зростання кількості громадян Московії протягом січня до 50 тисяч осіб. Окупація триває" - йдеться в повідомленні.
Топ коментарі
+7 Николай Николаевич #334532
показати весь коментар
09.01.2023 10:37 Відповісти Посилання +7 Ksenia VB
показати весь коментар
09.01.2023 10:39 Відповісти Посилання +7 Rostyslav Komarnytsky
показати весь коментар
09.01.2023 10:43 Відповісти Посилання