10616 відвідувачів онлайн
3 824 16

В окупований Маріуполь планують завезти до 50 тисяч цивільних росіян, - Андрющенко

маріуполь

Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, інформує Цензор.НЕТ.

"Маріуполь продовжують нищити без перерви та вихідних. Сьогодні очікується нова хвиля цивільних окупантів після новорічних свят. Головне завдання – максимально знесення та розчищення до стану "нуль".

Очікуване зростання кількості громадян Московії протягом січня до 50 тисяч осіб. Окупація триває" - йдеться в повідомленні. 

Топ коментарі
+7
Як заїдуть, так і виїдуть.
показати весь коментар
09.01.2023 10:37 Відповісти
+7
Добре. Значить можна вбивати там всіх.
показати весь коментар
09.01.2023 10:39 Відповісти
+7
Споліваюсч, не всі виїдуть своїми силами на власних ногах у повній комплектації. Зтост виїде у уелофановому пакеті у виляді конструктора "збери мене, якшо зможеш", кимось будуть тішитися азовські бички, а більшість підживить марікюупольські клумби.
показати весь коментар
09.01.2023 10:43 Відповісти

Завантаження...