7478 відвідувачів онлайн

Прем’єр Швеції Крістерссон висловився за надання Україні САУ Archer

сау,archer

Прем’єр-міністр Швеції Ульф Крістерссон підтримує надання Україні самохідних артилерійських установок Archer.

Про це Крістерссон заявив на конференції неурядової організації "Суспільство та оборона", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

"Я завжди говорив, що ми рішуче підтримуємо надання Україні цієї передової системи озброєнь. Ця робота триває, і я повернуся до вас, щойно ми її завершимо", – зазначив шведський прем’єр.

Відповідаючи на питання, чому САУ Archer не було в пакеті військової допомоги, затвердженому урядом Крістерссона в грудні, той відповів, що ця техніка "не була на першому місці у списку побажань України".

"Archer був і залишається для нас головним пріоритетом", – запевнив шведський прем’єр.

САУ Archer має гармату калібром 155-мм. Максимальна дальність стрільби становить від 30 до 60 кілометрів, а максимальна скорострільність – 8-9 пострілів за хвилину, час розгортання системи – 30 секунд.

Топ коментарі
+19
унікальна штукенція! Майбуть ************ у своєму сегменті
показати весь коментар
09.01.2023 20:06 Відповісти
+13
от би і пройшов тест "Archer" в умовах реального бою і інтенсивного використання нон-стоп 24х7.
така інформація і самим шведам конче потрібна.
показати весь коментар
09.01.2023 20:22 Відповісти
+7
Archer це взагалі ролсройс у світі артилерії. Нам би чогось простішого і у великих кількостях вистачило...
показати весь коментар
09.01.2023 20:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Archer це взагалі ролсройс у світі артилерії. Нам би чогось простішого і у великих кількостях вистачило...
показати весь коментар
09.01.2023 20:06 Відповісти
Він більш безпечний при виконанні завдань.
показати весь коментар
09.01.2023 20:14 Відповісти
Та він з якого боку не подивись просто супер. Але він складний, дорогий і його мало.
показати весь коментар
09.01.2023 20:15 Відповісти
Шведів жаба теж душить...інші он випробовують зброю на кацапах в бойових умовах,а шведи що гірші? Теж хочуть українцям на пробу щось дати...Ми ж не проти.
показати весь коментар
09.01.2023 20:52 Відповісти
В ВСУ этого "попроще" уже 80 ед. САУ М109 называется.
показати весь коментар
09.01.2023 21:55 Відповісти
Так всі ж кажуть, що нам нормально всього дають. І лендліз навіть не потрібен.
показати весь коментар
09.01.2023 20:10 Відповісти
Де луплять? Тільки Соледар та Бахмут. Навесні вже й того не буде. Але звичайно зброї потрібно ще більше для ВСУ
показати весь коментар
09.01.2023 20:12 Відповісти
Та є таке. Можливо він щось знає чого не знаю, тому і питаю. Кацапи можуть воювати тільки або робити вогневий вал, що було в Северодонецьку та Лисичанську або просто завалювати м'ясом. Вогневий вал вже майже вони робити не можуть ніде, а ось м'ясом так будуть закидувати, ось тут і дуже важливо мати достатнбо точних боеприпасів для арти та РСЗО яким байдуже скальки на певній площі знаходится орків 10, 100 або 1000 тушок
показати весь коментар
09.01.2023 20:19 Відповісти
унікальна штукенція! Майбуть ************ у своєму сегменті
показати весь коментар
09.01.2023 20:06 Відповісти
Але потенційні покупці явно хочуть побачити її в бойових умовах...
показати весь коментар
09.01.2023 20:22 Відповісти
Прем'єр Швеції Крістерссон має неабияку рацію
показати весь коментар
09.01.2023 20:06 Відповісти
...так-так, але він ще має і Арчер....і так, що не тільки для себе
показати весь коментар
09.01.2023 20:18 Відповісти
Просто цікаво, за скільки часу на фронті зношується ствол цієї сау і наскільки дорогий ремонт.
показати весь коментар
09.01.2023 20:08 Відповісти
це нова зброя точкових ударів до 50км., на фронті не була
показати весь коментар
09.01.2023 20:20 Відповісти
от би і пройшов тест "Archer" в умовах реального бою і інтенсивного використання нон-стоп 24х7.
така інформація і самим шведам конче потрібна.
показати весь коментар
09.01.2023 20:22 Відповісти
Гадаю, що саме для цього і передають.
показати весь коментар
09.01.2023 20:23 Відповісти
нажаль щє не передають, але є певна надія...
показати весь коментар
09.01.2023 20:48 Відповісти
вауу, я пішло
показати весь коментар
09.01.2023 20:12 Відповісти
Дякуємо.
показати весь коментар
09.01.2023 20:18 Відповісти
радує що якось одночасно всі заспівали за надання важкої бронетехніки Україні - Британія, Франція, Польща, Фінляндія, Швеція - сподіваюсь за словами послідують швидкі дії...
показати весь коментар
09.01.2023 20:33 Відповісти
"не була на першому місці у списку побажань України".
Це виходить зелені навмисно не хотіли цієї зброї?
Зрада всюди.
показати весь коментар
09.01.2023 20:39 Відповісти
Це трохи дивно читати, адже ще літом я бачив в новинах, що просили союзників передати сау і Лучник був серед них.
показати весь коментар
09.01.2023 21:50 Відповісти
І пару grippen до них, будь ласка.
показати весь коментар
09.01.2023 20:50 Відповісти
Хто міг би подумати рік назад, що військова допомога буде сприяматися як Подарунки в Україні... Чехія танки і ще трошики, тут САУ Archer -и

А, Карлсон, що літає на варенні, до якого роду війська зарахований би був - ну просто цікаво?
показати весь коментар
09.01.2023 21:09 Відповісти
До стріляло-бомбіл.
показати весь коментар
09.01.2023 21:51 Відповісти
Наскільки мені відомо це найкраща гаубиця калібру 155 на сьогодні. Дуже треба такі і побільше.
показати весь коментар
09.01.2023 21:57 Відповісти