Майже 2 тис. захисників "Азовсталі" залишаються в російському полоні

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це повідомила представниця Асоціації родин захисників "Азовсталі" Галина Клемпоуз.
За її словами, нещодавно додому повернулися 8 оборонців Маруполя, деякі з них - з "Азовсталі".
"Ми не можемо публікувати точну кількість, тому що це вплине або може якось в майбутньому вплинути. Ми вітаємо їх вдома. В полоні перебуває близько двох тисяч оборонців "Азовсталі" - жінки і чоловіки", - розповіла Клемпоуз.
"Скільки б ми разів не зверталися про місцезнаходження, про відвідування наших військовополонених, наших рідних, тому що це все індивідуально... Вони не відвідували місця утримання, вони не можуть розповісти нам про стан здоров'я", - додала представниця Асоціації.
Але цих осіб має назвати слідство.
Ми ж з тобою можемо просто узагальнити: це були і є 73/43%зебіли.
Забирай под Бахмутом своих собратьев по разуму, кучами валяются, сотнями, если не тысячами. Куча фото и видео есть.