10344 відвідувача онлайн

Майже 2 тис. захисників "Азовсталі" залишаються в російському полоні

азовсталь

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це повідомила представниця Асоціації родин захисників "Азовсталі" Галина Клемпоуз.

За її словами, нещодавно додому повернулися 8 оборонців Маруполя, деякі з них - з "Азовсталі".

"Ми не можемо публікувати точну кількість, тому що це вплине або може якось в майбутньому вплинути. Ми вітаємо їх вдома. В полоні перебуває близько двох тисяч оборонців "Азовсталі" - жінки і чоловіки", - розповіла Клемпоуз.

"Скільки б ми разів не зверталися про місцезнаходження, про відвідування наших військовополонених, наших рідних, тому що це все індивідуально... Вони не відвідували місця утримання, вони не можуть розповісти нам про стан здоров'я", - додала представниця Асоціації.

Топ коментарі
+16
Ті, хто їх здав в полон. Ті, хто сприяв котлу в Марику; і не тільки, а скрізь по півдню, півночі і сходу України.
Але цих осіб має назвати слідство.
Ми ж з тобою можемо просто узагальнити: це були і є 73/43%зебіли.
показати весь коментар
11.01.2023 07:54 Відповісти
+8
Рашист, а чего тебя так Соледар волнует?
Забирай под Бахмутом своих собратьев по разуму, кучами валяются, сотнями, если не тысячами. Куча фото и видео есть.

показати весь коментар
11.01.2023 08:06 Відповісти
+7
Хто за це буде відповідати?
показати весь коментар
11.01.2023 07:46 Відповісти

Завантаження...