10913 відвідувачів онлайн

Франція планує за два місяці поставити Україні легкі танки AMX-10RC

танк,amx-10rc

У Міноборони Франції повідомили, що легкі колісні танки AMX-10RC сподіваються поставити Україні за два місяці.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву міністра оборони Франції Себастьяна Лекорню, інформує Цензор.НЕТ.

"Франція сподівається доставити в Україну легкі бойові танки AMX-10RC протягом двох місяців", - заявив міністр.

Топ коментарі
+6
А вы, я смотрю, и по танкам спец? Танк вам, видите ли, "фигня"... Ну профинансируют, получим танки через пять лет, в лучшем случае.. Знаете, есть хорошая фраза :лучше синица в руке, чем утка под кроватью....
показати весь коментар
13.01.2023 11:12 Відповісти
+5
"Протягом двох місяців" - означає, що до закінчення двох місяців поставку буде виконано. "Планує за два місяці поставити" - означає, що лише по закінченню двох місяців почнеться поставка. Погодьтеся, це різні речі. То що все-таки сказав француз? 🤔
показати весь коментар
13.01.2023 10:08 Відповісти
+5
😊 Якщо перекладати слова француза через гул, то виходить "протягом". Якщо читати лише заголовок статті, то виходить, що "не раніше, як". Якщо звернутися до конспірології, то спадає на думку, що "Цензор" здійснює операцію прикриття і інформаційного диму, водячи кацапів за ніс. 😊
показати весь коментар
13.01.2023 10:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Протягом двох місяців" - означає, що до закінчення двох місяців поставку буде виконано. "Планує за два місяці поставити" - означає, що лише по закінченню двох місяців почнеться поставка. Погодьтеся, це різні речі. То що все-таки сказав француз? 🤔
показати весь коментар
13.01.2023 10:08 Відповісти
Так тобі все і розкажи.
показати весь коментар
13.01.2023 10:11 Відповісти
😊 Якщо перекладати слова француза через гул, то виходить "протягом". Якщо читати лише заголовок статті, то виходить, що "не раніше, як". Якщо звернутися до конспірології, то спадає на думку, що "Цензор" здійснює операцію прикриття і інформаційного диму, водячи кацапів за ніс. 😊
показати весь коментар
13.01.2023 10:17 Відповісти
Саме так, бо ЦН читаємо не тільки ми.
показати весь коментар
13.01.2023 10:19 Відповісти
😁
показати весь коментар
13.01.2023 10:21 Відповісти
Завершення. Питання скільки?Вони мають поставити.
показати весь коментар
13.01.2023 10:11 Відповісти
Це вже точно військова таємниця. 😊
показати весь коментар
13.01.2023 10:18 Відповісти
Мені німці в цьому випадку імпонують. Дамо,але коли,куди і як....а вантажні літаки ревуть над містом уночі, тут....тримайтесь. усе буде Україна
показати весь коментар
13.01.2023 10:22 Відповісти
Они нам сейчас на юге и не помощники. Там сейчас нужны гусеницы. Эти танкетки для сухого времени года. Как-раз 2 месяца плюс обучение.
показати весь коментар
13.01.2023 10:13 Відповісти
Так колісні, більш для розвідки.
показати весь коментар
13.01.2023 10:18 Відповісти
з такою гарматою в розвідку не пруться - з алюмінієвою бронею це швидше САУ підтримки піхоти десь із-за кущів
показати весь коментар
13.01.2023 10:37 Відповісти
Получається, що бтри нікому не потрібні, бо на колесах? А відомо, що танки взагалі перевозять на колісних тягачах, а бтри самі пересовуться і досить швидко?
показати весь коментар
13.01.2023 11:28 Відповісти
Хто таке вам сказав? Уся зброя, яка надходить в Україну має сенс . Бо своєї поки що не має.
показати весь коментар
13.01.2023 12:06 Відповісти
Вы БТР видели в распутицу на юге? И чем их там таскают?
показати весь коментар
13.01.2023 16:16 Відповісти
Трохи не так... Танк везуть на тягачах тому, що моторесурс та й взагалі ресурс танка бережуть. Дороге задоволення,гасати на танку як бтр...
показати весь коментар
19.01.2023 15:21 Відповісти
Під 'Танкєтку' більше підходить 'Спартан'
показати весь коментар
13.01.2023 17:02 Відповісти
Спартан - чистый гусеничный БТР малых мобильных групп, например разведки. Причем в куче вариантов. А это колесное с алюминиевой броней танком точно не назовешь.
показати весь коментар
13.01.2023 19:09 Відповісти
Может,и не назовёшь.
А представьте себе, пару сотен АМХ , вырываются на расейские автобаны, захватывают в клещи какой-нить Усть- распиз... Воронеж, на скорую руку насовав в морду гондурасам, оставив город карателям, и дальше,дальше...
Автострадный танк!)
Что, уже было, у В.Суворова?
Идея неплохая...
показати весь коментар
19.01.2023 15:37 Відповісти
Яка швидкість!!!! То що за танки, ф-15 ????? І тут макрон не спішить!!!!!!
показати весь коментар
13.01.2023 10:08 Відповісти
Якість танків вирішує війна, де ті К-2 воювали?
показати весь коментар
13.01.2023 10:20 Відповісти
А вы, я смотрю, и по танкам спец? Танк вам, видите ли, "фигня"... Ну профинансируют, получим танки через пять лет, в лучшем случае.. Знаете, есть хорошая фраза :лучше синица в руке, чем утка под кроватью....
показати весь коментар
13.01.2023 11:12 Відповісти
мабуть ***** обматюкав Макрона по телефону ...
показати весь коментар
13.01.2023 10:20 Відповісти
Тобто все планах ,рашисти скажуть не будемо наступати а починаємо французьких танків.Здається що це затягування з постачанням є свідоме
показати весь коментар
13.01.2023 10:22 Відповісти
Заспокойтесь, пишуть,коли уже має фінал. Племінник говорив,що зброї і техніки НАТО багато . Хоча при війні нічого багато не буває.
показати весь коментар
13.01.2023 10:25 Відповісти
Танкі на колесах це добре для боїв в містах.. для гарного і швидкого розгортання серед вуличок міста, тихого ходу і блискавичного виходу на ворога ,без лязга гусіней і ревіння надпотужних двигунів важких танків. Так шо Амінь ! Тихенько вискочили в тил...розстріляли і зникли як примари....
показати весь коментар
13.01.2023 10:44 Відповісти
Поставить... Планує... Сподівається...
Три абсолютно різні поняття. Від цього усього вже якийсь дисонанс виникає.
показати весь коментар
13.01.2023 11:10 Відповісти
Главный плюс этого танка что он может очень тихо подкрадываться в отличие от гусеничной техники.
показати весь коментар
13.01.2023 11:11 Відповісти
***** ,танки нужны сейчас. . Напомнить французам , как Гитлер , захватил на французских заводах ,совершенно новые танки , потому что Потенн все думал .... . Пока немцы не обошли Мажино и не постучали в Париж . Такое впечатление, что на Западе во власть ,выбрали идиотов . Так что на Зеленского надо ещё молится .
показати весь коментар
13.01.2023 11:16 Відповісти
Моліться за ЗЕ. І заодно за тих кого закатовано і вбито в затилок по Бучах і Ірпєнях
показати весь коментар
13.01.2023 17:03 Відповісти
Мабуть, тепер усі прислужки з моно ВРУ поїдуть у Францію… на Полігон… для навчання… з секс-прес-консультаншами та кандидатами на послиць… користуванням бойових машин!!! А там ще і з Куршавелів батальйони БЗДІЖенців підтягнуться, військовозобов'язаних ….
Патріот України Стефанчук, просто буде вимушений працювати виключно з опожопниками московськими та майбахами у ВРУ, бо хто ж, як не вони… «допомагають» Українцям гроші збирати для Захисників України в зимку!!!
Ну, не з Європейською Солідарністю працювати ж йому… з отими баригами, що гроші на безпеку держави в асфальт закопували 3 роки ….
показати весь коментар
13.01.2023 11:24 Відповісти
Та так. Стефанчука треба у ВР залишити. Бо після спроби залізти в танк треба буде всіх "слуг" на його евакуацію відправити.
показати весь коментар
13.01.2023 13:43 Відповісти