9370 відвідувачів онлайн
22 222 50

Міноборони РФ заявило про "взяття" Соледару "під контроль"

соледар

Міністерство оборони Росії повідомило про "взяття під контроль" Соледару на Донеччині.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Интерфакс.

За даними МО РФ, місто "взяли під контроль" ввечері 12 січня.

"Повний контроль над Соледаром дозволяє відрізати шляхи постачання ЗСУ в Артемівську (Бахмуті. - ред.), заблокувати і взяти в "котел" армії України, що залишаються в ньому", - зазначили в Міноборони країни-окупанта.

Топ коментарі
+23
Як вони люблють слово "Котел" , прям ссуться з нього. Дегенерати кончені, нічого вони не взяли, хоча, хіба за щоку.
показати весь коментар
13.01.2023 12:46 Відповісти
+21
.. В котел !! За щєку а не в котел .. .
показати весь коментар
13.01.2023 12:45 Відповісти
+15
Опять?! Уже второй или третий раз за неделю берут.
показати весь коментар
13.01.2023 12:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Піди і навчи.
показати весь коментар
13.01.2023 12:54 Відповісти
Ось🖕тобі відповідь. Просто заткнися.
показати весь коментар
13.01.2023 12:55 Відповісти
.. В котел !! За щєку а не в котел .. .
показати весь коментар
13.01.2023 12:45 Відповісти
Котьол - то для низ сакральна річ. Котьол - то штука, в якій є їжа. Їдять вони з котлів. І переважно руками.
показати весь коментар
13.01.2023 12:50 Відповісти
Те ж саме думав барон Черчілль в 1945 році. І мав такі ж підстави. 😊
показати весь коментар
13.01.2023 13:37 Відповісти
Як вони люблють слово "Котел" , прям ссуться з нього. Дегенерати кончені, нічого вони не взяли, хоча, хіба за щоку.
показати весь коментар
13.01.2023 12:46 Відповісти
Это калька с немецкого
показати весь коментар
13.01.2023 12:53 Відповісти
Саме так...Їм котли Ґудеріана до сих пір сняться)
показати весь коментар
13.01.2023 13:23 Відповісти
Це був популярний термін під час 2Світової.... В англ.мові є STUCK IN TIME..застрявші в часі...

Це якраз про москалів...дуже затуркані, недалекі люди...які живуть подіями і термінами з минулого...
показати весь коментар
13.01.2023 13:10 Відповісти
Нечисть так і тягне до котлів, це їхня скрєпа сатанинська
показати весь коментар
13.01.2023 13:48 Відповісти
По логике, наши вечером по темну должны были оставить позиции для передислокации на более защищенные рубежи.
показати весь коментар
13.01.2023 12:47 Відповісти
да, они отошли. из того что можно найти.
показати весь коментар
13.01.2023 13:08 Відповісти
Ага, город прое..ли, теперь будут окопы рыть в поле, пздц
показати весь коментар
13.01.2023 14:41 Відповісти
Опять?! Уже второй или третий раз за неделю берут.
показати весь коментар
13.01.2023 12:48 Відповісти
Ну подобається їм брати )
показати весь коментар
13.01.2023 13:53 Відповісти
Міноборони рф , мабуть , як завжди бреше і видає бажане за дійсне ,
але хочеться знати , яка насправді ситуація у наших захисників в Соледарі ?
показати весь коментар
13.01.2023 12:49 Відповісти
Вчера была инфа об 1/3 города под нашим контролем. Но Залужный ранее настаивал оставить Соледар из-за недоцiльности ложиться штабелями, удерживая не перспективное место, и начали готовиться к отходу. Но зебилы ни с сего, ни с того запретили передислокацию на более защищенные рубежи. А поза-позавчера зебилы прошлись по защитникам Соледара, мол оголяют фронт... Не с этим ли случаем связано исчезновение Залужного с медиа пространства...
показати весь коментар
13.01.2023 12:56 Відповісти
Взяли зруйноване ними місто ... Хай зайдуть туди тепер і подивляться що вони зробили з містом в якому колись жили люди ...Вони Берлін брали в 1945 і що змінилось ?
показати весь коментар
13.01.2023 12:50 Відповісти
Які "люди"?
Вони СВОЇХ дітей готові залишити сиротами за жопу царя!
показати весь коментар
13.01.2023 13:56 Відповісти
заблокувати і взяти в "котел" армії України, що залишаються в ньому", - зате наші дали вийти оркам з лиманського котла та з Херсонского,орки таке не подарують
показати весь коментар
13.01.2023 12:50 Відповісти
Це вони видають мрії за дійсність. 😊 Можна подумати, що постачання Бахмута йшло через Соледар. Акурат через самий центр Соледару. 😊 І об'їхати той Соледар не можлиао, як сам Страшний Суд після смерті. 😊
показати весь коментар
13.01.2023 12:56 Відповісти
Ну чо, всі ті заяви виглядають дуже правдиво. Для тих, хто ніколи в житті не бачив мапи тих країв та не чув про Діп стейт мап.
показати весь коментар
13.01.2023 13:24 Відповісти
Тричі в день "берут" Та ніяк не візьмуть. Чучели.
показати весь коментар
13.01.2023 12:52 Відповісти
А зачем свинособак публиковать?
показати весь коментар
13.01.2023 12:53 Відповісти
Это троллинг зебилоофициоза.
показати весь коментар
13.01.2023 12:58 Відповісти
Забросать тушками дохлых ванек пару разрушенных зданий и выдать это за великую победу может только конченная русня...😁
показати весь коментар
13.01.2023 12:57 Відповісти
Сама велика еротична фантазія кацапні-слово "котьйол".))
показати весь коментар
13.01.2023 12:57 Відповісти
показати весь коментар
13.01.2023 12:58 Відповісти
Схоже, мінвійни кацапії взяло Соледар під контроль, вибивши звідтам вагнерівців. Бо вчора той Соледар під контроль вагнерівці ащяли. 😊 Нє?
показати весь коментар
13.01.2023 12:58 Відповісти
територию, занятую врагом нужно сносить артой с утра до вечера. ровнять полностью. до основания. нехер там тратить людей
показати весь коментар
13.01.2023 13:00 Відповісти
Нахера было их подпускать к городу на три км., а ну да, прое..ли.
показати весь коментар
13.01.2023 14:39 Відповісти
Соледару вже немає як міста. Що вони ті нелюди взяли.... брешуть мразоти кацапські як завжди.
показати весь коментар
13.01.2023 13:03 Відповісти
ВОП полковника Арестовича будет стоять до конца!
показати весь коментар
13.01.2023 13:10 Відповісти
Хєр вам на лоба, кацапи, а не Солєдар!
показати весь коментар
13.01.2023 13:13 Відповісти
Врешті-решт брестська фортеця теж все ж пала, оборона Севастополя теж не вдалась, але потім була перемога.
показати весь коментар
13.01.2023 13:13 Відповісти
https://www.rbc.ua/rus/news/zsu-trimayut-oboronu-vorog-rozganyae-shum-1673606388.html ЗСУ тримають оборону, а ворог розганяє "шум": що треба знати про ситуацію в Соледарі

https://www.ukr.net/source/rbk-********-84.html (РБК-Україна)
показати весь коментар
13.01.2023 13:13 Відповісти
"В Соледарі йдуть бої, наші війська тримають оборону проти противника, який сконцентрував кращі підрозділи "Вагнера" та інших спеціальних підрозділів… Ворог спеціально розганяє інформаційний шум, намагається посіяти зневіру у власних силах серед українського населення. Цього не треба робити", - заявив Череватий.
показати весь коментар
13.01.2023 13:15 Відповісти
"ЗСУ в неймовірно важких погодних умовах і під вогнем противника тримають ситуацію на контролі", - підсумував Череватий.
показати весь коментар
13.01.2023 13:16 Відповісти
Цього не треба робити
показати весь коментар
13.01.2023 13:17 Відповісти
Видел на DW мнение английских и немецких экспертов. Говорят что Соледар это город который давно потерял значение, что он очень маленький по сравнению с завоеваниями Украины, что русские потратили тысячи жизней ни за что. В общем сейчас такое качество журналистики что очень сложно понять что произошло.
показати весь коментар
13.01.2023 13:38 Відповісти
Они бы хоть карту глянули, где тот Соледар, где тот Бахмут и как снабжение идёт )) Та в Соледар взяли не под контроль, а в рот... и тут напутали ))
показати весь коментар
13.01.2023 13:47 Відповісти
Они знают где Бахмут, и частенько даже заходят туда, пока от туда их выбивают, пока держат.
показати весь коментар
13.01.2023 14:37 Відповісти
Так от чому сьогодні ботва та вагітні були так занепокоєні.

А ви, шановні, запам'ятовуйте тих, хто віщає синхронно з Генштабом РФ.
показати весь коментар
13.01.2023 15:16 Відповісти