5861 відвідувач онлайн
3 001 43

У центрі Мелітополя пролунав вибух, - мер Федоров

вибух

У центральній частині тимчасово захопленого Мелітополя Запорізької області пролунав вибух.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, інформує Цензор.НЕТ.

"Гучний ранок для рашистів у Мелітополі. Щойно у місті пролунав вибух, який чули мешканці центральної частини міста.

Скільки б підказок Сили оборони не давали окупантам, ті ніяк не збагнуть: швидке зникнення з України - запорука спокійних днів та ночей. Що ж, наші захисники пояснятимуть більш доступно", - йдеться в повідомленні. 

Топ коментарі
+3
пан Саня...
діти загиблого хлопця з села прийшли колядувати на каску і бронік сусіду, не собі, сусіду який живий... і в тей час коли зелення краде вагонами і контейтерами? - пан Саня, я знаю стільки, що краще би не знав........
показати весь коментар
14.01.2023 09:56 Відповісти
+3
от і в мене таке дике бажання.
розстрілюють військових за злочини і це доволі легка смерть.
крадуче зелення - вішають... - дика презирість до зелених падлюк......
показати весь коментар
14.01.2023 10:22 Відповісти
+1
неочікувано, на захопленій кацапнею терріторії, пролунав хлопок...
показати весь коментар
14.01.2023 06:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
в Киеве тоже в 6.05
показати весь коментар
14.01.2023 06:06 Відповісти
де саме?
показати весь коментар
14.01.2023 06:10 Відповісти
район ТЭЦ-6. По звуку вроде разрыв б\ч уже на земле.
показати весь коментар
14.01.2023 06:12 Відповісти
шо спасальні за пострадавших? - дуже хочу почути нема
показати весь коментар
14.01.2023 06:15 Відповісти
там такая полу-промка с одной стороны, а с другой - пустырь. Надеюсь упало на пустыре.
показати весь коментар
14.01.2023 06:22 Відповісти
А вчера же предупреждали , шобы не шугались, будут уничтожать взрывчатку(разминирование).
показати весь коментар
14.01.2023 06:23 Відповісти
какое нахер разминирование в шесть утра в городской черте возле энергетического объекта?
показати весь коментар
14.01.2023 06:26 Відповісти
Я на параллельной ветке тоже спросил.
показати весь коментар
14.01.2023 06:37 Відповісти
Гипотетически может быть, если извлекать опасно.
показати весь коментар
14.01.2023 06:38 Відповісти
гипотетически сапёры в темень не работают.
показати весь коментар
14.01.2023 06:42 Відповісти
Мож исключение -подорвать приготовленное со вчера, когда на улице еще нет движухи?
показати весь коментар
14.01.2023 06:44 Відповісти
в 6.05 уже движуха. Не натягивайте сову на глобус.
показати весь коментар
14.01.2023 06:52 Відповісти
Да вроде, знамо перец где сходятся меридианы, вот только тень на плетень, в плане подтверждения по локации, не знаю как и назвать... Мож полезностью...
показати весь коментар
14.01.2023 06:57 Відповісти
эта локация - давно секрет Полишенеля.
показати весь коментар
14.01.2023 07:01 Відповісти
Да и не скажите. Как я понял, здесь минимум двое не знали про Киев.
показати весь коментар
14.01.2023 07:05 Відповісти
это бывает, когда живёшь в Ровно или Днепре. Я вот тоже не знаю, где в Хмельницком ТЭЦ.
показати весь коментар
14.01.2023 07:09 Відповісти
...или когда кацапы мониторят наши новостные ресурсы. Они же это делают от любознательности.
показати весь коментар
14.01.2023 07:18 Відповісти
не говорите глупостей - не будете выглядеть не умно.
росийские энергетики знают наши энергетические объекты и коммуникации не хуже чем свои.
показати весь коментар
14.01.2023 07:22 Відповісти
не подменяйте понятия. Кацапы не знали результатов
показати весь коментар
14.01.2023 07:26 Відповісти
А ваапше-та, вот так и рождаются вкиды, на користь ворогам.
показати весь коментар
14.01.2023 07:28 Відповісти
Если по чесноку, как говорит пан Пистолет, то это от того, шо растекаешься мыслью в понятиях в разные стороны... Этот диагноз... у кого как: у одних от недоперепития, у других от ковида, у третьих - сразу рождается скаженюшчим...
показати весь коментар
14.01.2023 07:36 Відповісти
ну, мысль у вас действительно растекается.
показати весь коментар
14.01.2023 07:43 Відповісти
Ну ви мене зрозумiли, хоч це мене втiшае .
показати весь коментар
14.01.2023 09:48 Відповісти
не вчiть папу дітей робити.... - хлопці в курсах.
показати весь коментар
14.01.2023 06:55 Відповісти
Та папа . вроде мамой кинулся, тока и того, шо еще не сказав, мовляв, а це моя циця.
показати весь коментар
14.01.2023 06:59 Відповісти
Типо, какие там дети...
показати весь коментар
14.01.2023 07:07 Відповісти
та лано, ну промах в 19х квітневих ******-виборах - ну війна, ну плач України, ну вбиті діти, ну трупи вояків і цивільних, ну яка різниця зеленим?
щокі ростуть вширь? - скумбрія по вісім? - майка застірана до піздеця?
і це все на теплої квітневої мівіні 19го збродило...
головне - в асфальті дирки колупати і туди всовувати садженчі - мільярд дирок? - мільярд дерев!
показати весь коментар
14.01.2023 07:19 Відповісти
...то отдельная тема, об 73-процентном мудачье.
показати весь коментар
14.01.2023 07:30 Відповісти
а в нас чомусь все на потім, на після війни - на саму війну нічого не остаеться - тільки зелений протяжний стон надайте!....
надають - зелені ******* все що бачать і до чого лапи їхні дотягуються....
каски, броня, зимня тепла форма - через інтернет за селом зібрані гроші? - завжди в тренді!
не вірю нікому...
показати весь коментар
14.01.2023 07:37 Відповісти
Пане, зебилы продали рыгу 4-ый канал. ща через раду пытаются вывести из-под госсобственности ядерную энергетическую систему (в подставные зеруки) - на это можно сейчас воздействовать, через парламент, невзирая, шо война и низзя нафиг послать этих бледных поганок. Но перевоспитание электората - дело тонкое и в один день не делается.
показати весь коментар
14.01.2023 09:28 Відповісти
Стосовно вiйни: бог послал нам амеров, пожурили главзеба, шобы не путался под ногами у Залужного. Ща набраться терпения, не паниковать, дождаться технику от стран-побратимов, тогда и поговорим.
показати весь коментар
14.01.2023 09:32 Відповісти
селом зібрані гроші? - завжди в тренді! не вірю нікому.. А я також не вiрю в рiзнi грошовi заманухи-побори, хоча сам час- вiд часу роблю пожертвування. Адже Захiд нам дае досить не мало грошей... До того ж чомусь я не бачу, повального пожертвування вiд кормчих, та як iх це не стосуеться... Навпаки пiд шумок вiйськового стану-недоторканностi продовжують дерибан(атомна энергетика ...), теле iнформ простору та iншого "печеннячка". Так остогидла ця невизначеннiсть, з вини патикового електорату. .ука в головi не вкладаеться, як так можна шкодити самим собi, на потiху вороговi.
показати весь коментар
14.01.2023 09:45 Відповісти
пан Саня...
діти загиблого хлопця з села прийшли колядувати на каску і бронік сусіду, не собі, сусіду який живий... і в тей час коли зелення краде вагонами і контейтерами? - пан Саня, я знаю стільки, що краще би не знав........
показати весь коментар
14.01.2023 09:56 Відповісти
З кулемета - всю стрiчку, то буде м`котiлий вирок.
показати весь коментар
14.01.2023 10:11 Відповісти
от і в мене таке дике бажання.
розстрілюють військових за злочини і це доволі легка смерть.
крадуче зелення - вішають... - дика презирість до зелених падлюк......
показати весь коментар
14.01.2023 10:22 Відповісти


Начальник штабу - заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-лейтенант Олександр Павлюк:
Звуки вибухів, які можна було почути у Києві та в області, російські ботоферми активно використовують як привід розганяти паніку і транслювати меседж, що це буцімто початок наступу з Півночі.
Зазначу, що жодних наступальних дій ворога з Півночі наразі немає.
Вибухи не пов'язані із загрозою з повітря чи роботою ППО, а також з будь-якими військовими діями.
Якби була загроза - ви б почули сигнал тривоги.
Причина вибухів буде повідомлена окремо.
https://t.me/Pavliuk_KSV/2766
показати весь коментар
14.01.2023 07:15 Відповісти
неочікувано, на захопленій кацапнею терріторії, пролунав хлопок...
показати весь коментар
14.01.2023 06:08 Відповісти
Ещё один коллаборант полетел до чёрта на расправу. Доброго пути.
показати весь коментар
14.01.2023 06:10 Відповісти
На Запоріжжі повідомляють про вибухи