7209 відвідувачів онлайн

Українців попередили про новий масований удар ракетами 14 січня

ракети

У суботу, 14 січня, Росія може завдати масованого удару з повітря.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України Олександра Павлюка.

"Не ігноруйте тривогу, очікується масований ракетний удар, не виключена можливість зміни початкового курсу ворожих ракет", - йдеться в повідомленні.

Про можливий ракетний удар написав голова Черкаської ОВА Ігор Табурець:

"Можливий масований ракетний удар. Очікуємо масштабні тривоги з 12.00".

Водночас голова Миколаївської ОВА Віталій Кім повідомляє про зліт стратегічної авіації у РФ.

"17 ТУ у повітрі", - написав Кім.

Топ коментарі
+14
Люси, Будановы и прочие телеграмные блогеры используют методы гадалок.
Предсказывают от балды методом перебора разные варианты, какие-то из них сбываются, какие то нет. Умный человек посмеется, а лох начинает верить в способность прорицателя предсказывать будущее, потому что лох быстро забывает про те варианты, которые не сбылись и фокусируется лишь на том что сбылся. А так как у нас очень много лошья, сами понимаете причины популярности всяких аферистовичей
показати весь коментар
14.01.2023 11:47 Відповісти
+12
Кацапи мабуть святкують Новий рік згідно їхнього Різдва. Нажерлись бояри і пуляють ракети.
показати весь коментар
14.01.2023 11:36 Відповісти
+8
а может и не выносили? ))))) может двойничок работает)))) (шутка)))))
показати весь коментар
14.01.2023 11:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапи мабуть святкують Новий рік згідно їхнього Різдва. Нажерлись бояри і пуляють ракети.
показати весь коментар
14.01.2023 11:36 Відповісти
и шо?
показати весь коментар
14.01.2023 11:36 Відповісти
Хоть раз прогноз аферистовича сбылся... Он рассказывал не давно что новый ракетный удар ожидается 12-15 числа.
показати весь коментар
14.01.2023 11:39 Відповісти
Люси, Будановы и прочие телеграмные блогеры используют методы гадалок.
Предсказывают от балды методом перебора разные варианты, какие-то из них сбываются, какие то нет. Умный человек посмеется, а лох начинает верить в способность прорицателя предсказывать будущее, потому что лох быстро забывает про те варианты, которые не сбылись и фокусируется лишь на том что сбылся. А так как у нас очень много лошья, сами понимаете причины популярности всяких аферистовичей
показати весь коментар
14.01.2023 11:47 Відповісти
Ти чого хейтиш хоть Буланова,тобі до нього,як до неба рачки
показати весь коментар
14.01.2023 14:18 Відповісти
17 чи 7?
показати весь коментар
14.01.2023 11:39 Відповісти
Герасимова пучит .
показати весь коментар
14.01.2023 11:40 Відповісти
а может и не выносили? ))))) может двойничок работает)))) (шутка)))))
показати весь коментар
14.01.2023 11:50 Відповісти
Станом на зараз:
- Є точна інформація про виліт 7х Ту-95 з Оленегорська, Мурманської області, рф.

- Також повідомляється головою Миколаївської ОВА про наявність 17 "Ту" без уточнення моделі, ймовірно в тому ж регіоні.

- Є активність передавачів на бойових частотах.

Точнішої інформації зараз немає.
На мій погляд, це може бути бойова місія в поєднанні з перекиданням авіації з півночі на аеродроми в центральних областях рф.
Відразу ж відмітайте прогнози щодо кількості ракет - не більше ніж зазвичай. Загрозу ракетного обстрілу варто мати на увазі, явною індикацією якої буде тривога на всій території України.
(monitor)
показати весь коментар
14.01.2023 11:45 Відповісти
у мурманську ще не було бавовни, мабуть пора...
показати весь коментар
14.01.2023 11:53 Відповісти
І добре б було по енергозабезпеченню. Мороз доб'є.
показати весь коментар
14.01.2023 12:14 Відповісти
Я ще пам'ятаю пошкодження ТЕЦ в Сєвєроморську. Там пів міста будинків труби взимку перемерзли. Народ вивезли.
показати весь коментар
14.01.2023 12:30 Відповісти
а може краще по рублевці!? то ближче, ніж до мурманьска і вой буде чути аж до хабарівська.... Вчитесь у чечен: Нордост, "самолетики", метро... зараз при слове "чечня" у ЛЮБОГО москаля - медвежій пронос...
показати весь коментар
14.01.2023 13:17 Відповісти
ми не терористи
а при слові чечня у кацапів сфінктер та рот відкриваються
показати весь коментар
14.01.2023 13:33 Відповісти
ну тоді ще треба у сусидей - "драників" навчитеся ставати на лаву розувшись, та в білих шкарпетках та СВІДОМО та МОВЧКИ відгребати від терористів... покі півдержави не знесуть, а три четветрі населення не покіне...
показати весь коментар
14.01.2023 14:36 Відповісти
Добрими намірами вимощена дорога до пекла
показати весь коментар
14.01.2023 14:50 Відповісти
Если вас ударят в глаз,
Вы невольно вскрикнете.
Раз ударят, два ударят -
А потом привыкнете. (с)

От і ми звикли в якомусь сенсі.
Чому це має нас лякати в -надцятий раз?
показати весь коментар
14.01.2023 12:04 Відповісти
На данный момент тревога отменена везде:
https://vikna.tv/ru/styl-zhyttya/eto-mozhet-tebe-prigoditsya-sajty-dlya-otslezhivaniya-vozdushnoj-trevogi-onlajn/
показати весь коментар
14.01.2023 12:11 Відповісти
Вообще пофигу, уже 10ый массированный удар - только дебил не привыкнет
показати весь коментар
14.01.2023 12:52 Відповісти
да, всем и каждому - пофиг, и это пока САМОМУ на башку не прилетит, а там - и привыкать уж не надо...
показати весь коментар
14.01.2023 14:38 Відповісти
именно так, а каждый раз усераться предлагаешь? так человеческий мозг не работает.
показати весь коментар
14.01.2023 17:22 Відповісти
Hallo, свіжачок!!!
показати весь коментар
14.01.2023 15:37 Відповісти