4418 відвідувачів онлайн

Анонімно виплачу $25 тис. за інформацію про військового злочинця, який випустив ракету по Дніпру, - Корбан

корбан

Про це у фейсбуці повідомив голова штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан, інформує Цензор.НЕТ.

Він зазначив: "Шановні друзі, усі ми знаємо, що у Дніпрі сьогодні стався військовий злочин рашистів.

Рашисти не безіменні. Кожен військовий злочин має прізвище, ім'я, звання, місце служби.

Сьогодні атаку проводив 52-й гвардійський важкий бомбардувальний авіаційний полк. м Шайківка. ТУ-22М3. в/ч 33310.
Позивний ведучого 42492. Пуск було здійснено з району м. Курськ, посадка в Рязані. Ракета Х-22.

Це той негідник, який запустив ракету по житловому будинку в Дніпрі. В результаті загинули люди та діти. Кількість постраждалих досі невідома.

Прізвище, ім'я та адресу проживання військового злочинця в Росії має бути встановлене для відправлення правосуддя.
Перший, хто надасть достовірні дані, отримає від мене 25 000 у.о. е. на анонімних умовах. [email protected]"

Як відомо, внаслідок ракетного удару 14 січня по місту Дніпро була вражена цивільна багатоповерхівка. Сталася руйнація цілого під'їзду.

Заступник голови ОП Кирило Тимошенко повідомив, що в зруйнованому під’їзді врятовано 15 людей.

Керівник Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко оприлюднив інформацію про 27 поранених та 5 загиблих людей.

Топ коментарі
+80
это не отменяет ответственности людей, исполняющих преступные приказы и коллективную отв-ть всей кацапии.
показати весь коментар
14.01.2023 19:27 Відповісти
+57
Це звичайно не так. Але якщо б дійсно здали реального пілота за гроші і потім набула б широкого розголосу його страта разом з вишкребками, то багато хто з пілотів замислився б.
показати весь коментар
14.01.2023 19:30 Відповісти
+45
И что же ты сделаешь? Вон в Харькове задержали а потом отпустили наводчицу которая наводила ракеты на харьковчан. А судьи ее отпустили домой. Вот и все наказание. Ищите кто по Днепру наводит ракеты. Посмотрим как такие же судьи и его отпустят.
показати весь коментар
14.01.2023 19:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Олег Тимошин. Командир 52-го гвардейского тяжелого бомбардирочного авиационного полка. Его полк сегодня ударил по жилому дому в Днепре. Он же отдавал приказ ударить по ТЦ в Кременчуге в июне прошлого года.
показати весь коментар
14.01.2023 22:25 Відповісти
Христо Грозев ещё делал расследование, кто программирует эти ракеты - даже фотки в сети есть этого, с позволения сказать, "трудового коллектива".
Украина должна домой к ним отправить специалистов специфических.
показати весь коментар
14.01.2023 22:33 Відповісти
Скільки готов заплатити ЗЄ, який відібрав у Корбана громадянство?
показати весь коментар
14.01.2023 22:43 Відповісти
Тільки не треба з Корбана ліпити нар. месника.
показати весь коментар
14.01.2023 22:48 Відповісти
Данунафік.
Алеж є Корбан і є ЗЄ.
Причому у ЗЄ напизжених грошей в рази більше.

Корбан пропонує гроші за голову кацапа.
ЗЄ тільки ******* та *******.
показати весь коментар
14.01.2023 23:13 Відповісти
Просто найняти ліквідаторів треба, які будуть очищати землю від усіх пілотів стратегічної авіації росії в першу чергу. Бо до Гааги вони можуть не потрапити, а випускати ракети будуть і далі по дітям і жінкам, мразота.
показати весь коментар
14.01.2023 22:48 Відповісти
Такі як корбан все вимірюють в доларах. Прямо як качур з мультфільма.
показати весь коментар
14.01.2023 22:50 Відповісти
Ну от напишуть зараз 100 чоловік "олєг тімошін" і що? Кому і скільком та й за що він хоче платити? Ну, бляха, ідіотизм!
показати весь коментар
14.01.2023 23:17 Відповісти
В цьому житті стільки умовностей- вбивство дитини і аборт;секс у шлюбі і поза шлюбом і т.п.Хай мстить держава - вона типу має на це право - але хай буде і приватна ініціатива.Чому ми повинні підставляти другу щоку,ми що,блаженні чи кончені?Всі сьогодні повинні стати месниками,всі!Помста заспокоює,це правда.
показати весь коментар
14.01.2023 23:29 Відповісти
Т.е. путин не виноват???
показати весь коментар
14.01.2023 23:47 Відповісти
агент "Люська" уже назвала имена
показати весь коментар
15.01.2023 00:50 Відповісти
Залепил бы ты Гена хлебло. Ты людей у нас убил не меньше, чем Путлер!
показати весь коментар
15.01.2023 00:55 Відповісти
Країна телепузіків і відтуальних "героїв". Епоха Г+Г і телемарафона.
Сховайся ніщеброд під плінтус, я дам 100 тисяч баксів! Правда так само дам, як Коломойський колись пороздавав міліарди по $10 тис. за кожного "зеленого чоловічка" паралельно грабуючи Укрнафту та Приватбанк.
показати весь коментар
15.01.2023 01:28 Відповісти
Ракета Х-22, которую запускают с Ту-22, имеет 1000-кг фугасную часть и сверхнизкую точность.
показати весь коментар
15.01.2023 01:31 Відповісти
Молодець, Пане Корбан!!!
Респект від Українців!!!
показати весь коментар
15.01.2023 02:29 Відповісти
Блд, ЗА ВСІ 10 МІСЯЦІВ ВІЙНИ НІ ОДНА КАЦАПСЬКА РАКЕТА НЕ ВПАЛА НА КОНЧУ ЗАСПУ

Це тільки мене дивує цей факт чи ні
показати весь коментар
15.01.2023 02:50 Відповісти
Ти не один- нас вже двоє
показати весь коментар
15.01.2023 06:46 Відповісти
Между прочим, касапы застрелили в Украине офицера украинских ПВО, который участвовал в войне в Грузии в 2008.
показати весь коментар
15.01.2023 03:07 Відповісти
Та кацапські журналісти у 2009 році лазили по домівках працівників арсеналу в Балаклеї і допитували їх на предмет відправки "Буків" до Грузії, а СБУ у той час шмарклі жувало.
показати весь коментар
15.01.2023 20:59 Відповісти
Вова ***** I, живе у бункері на Уралі, іноді з'являється у москві. Давай гроші, Корбан
показати весь коментар
15.01.2023 03:11 Відповісти
Вбивць шукали? Ну, тримайте!!!

Список тех кто бомбил Днепр.

Вы вписаны в Тетрадь Смерти.

Сгорите 🔥🔥🔥🖤🖤🖤

⚡️ 52-го тяжелый бомбардировочный авиационный полк (в/ч 33310)





Личный состав:



1. Командир 52-го тяжелого бомбардировочного авиационного полка (в/ч 33310)

полковник Тимошин Олег Евгеньевич, 21.06.1971 г.р.

Паспорт: 4716 534802 выдан Территориальное отделение в Оленегорске Межрайонного управления Федеральной миграционной службы России по Мурманской области.

Адрес регистрации: Мурманская обл., г. Оленегорск, нп Высокий, ул. Гвардейская, дом. 15, кв. 18.



Жена

Ольга Тимошина, родилась 20 ноября

Социальные сети:

https://ok.ru/profile/343267880293



Сын

Тимошин Олег Олегович, 23.10.1998 г.р.

Социальные сети:

https://ok.ru/profile/526844781373

https://vk.com/id86330872

Паспорт: 0319 255781 Выдан: Миграционное управление департамента полиции (Прикубанский район) МВД России по Краснодару 26.03.2019.

Телефон: 79183644454





2. Командир авиационного отряда 52-го тяжелого бомбардировочного авиационного полка (в/ч 33310)

майор Иваненко Алексей Сергеевич, 08.02.1987 г.р.

проживает: г. Морозовск

Социальные сети:

https://ok.ru/profile/144834103841





3. Начальник штаба авиационной эскадрильи авиагруппы Шайковка

Дмитрий Голенков, 01.09.1978 г.р.

Проживает: пос. Шайковка (Кировской район)

Социальные сети:

https://vk.com/id31027377



После появления информации в СМИ 28.06.2022 изменим имя профиля на «Дмитрий Соболь»



Имеет 2 детей



4. Штурман 52-го тяжелого бомбардировочного авиационного полка (в/ч 33310)



Григорьев Денис

Телефон: 79105463586

Социальные сети:

https://vk.com/id57522677



Имеет жену и 2 детей



5. Штурман авиационного отряда 52-го тяжелого бомбардировочного авиационного полка (в/ч 33310)

Назыров Динар, 03.07.1985 г.г.

Место рождения: Бугульма (рф)

Email: [email protected]

Телефон: 79105150721

Социальные сети:

https://vk.com/id4096114

https://ok.ru/profile/161375059929



Жена:

Назырова (Сергунова) Алла, родилась 12 августа



Социальные сети жены:

https://www.instagram.com/1288_nazirova/?hl=ru

https://vk.com/id84758099

https://ok.ru/profile/455292655760

2 детей, дочь и сын (14.01.2022 г.р.)





6. Инженер по авиационному вооружению 52-го тяжелого бомбардировочного авиационного полка (в/ч 33310)

Евгений Поцелуев, родился 01 января

Место рождения: с. Вязовка (Еланский район)

Проживает: пос. Шайковка (Кировской район)

Социальные сети:

https://ok.ru/profile/377584024556



Жена:

Ирина Поцелуева (Кочурова), родилась 10 января

Социальные сети:

https://ok.ru/profile/390008056333



2 детей, дочь Татьяна Поцелуева и сын Кирилл Поцелуев 11.01.2002 г.р. (https://ok.ru/profile/563034429839)
показати весь коментар
15.01.2023 04:17 Відповісти
якщо Гена умовному Петру виплатить ці гроші за інформацію на кацапського вбивцю, у Петра завжди буде вибір як їх витратити,
бо це вже не Геніни гроші, а того самого умовного Петра.
гарна ініціатива...
показати весь коментар
15.01.2023 05:14 Відповісти
Ідея добра. До речі, перевірена практикою - про це свідчать багато історій і фільмів, наприклад, про США, а також закони деяких країн, які встановлюють винагороду людині, яка повідомила інформацію про злочин (наприклад, викривач хабарника отримує частину від суми забара, або злочинець, який допомагає знайти і знешкодити інших злочинців, отримує пом'якшення покарання чи навіть звільняється від покарання, наприклад, шахрай із фільму "Спіймай мене, якщо зможеш").

Важливий аспект цієї ідеї Корбана полягає в тому, що в самій Росії є люди, які хочуть звільнитися від путінської банди убивць. Такий людей поки мало, особливо тих із них, хто готові діяти дуже серйозно (бо ризики для них надзвичайно високі). Однак з часом таких людей може стати більше. І їм буде потрібна інформація такого роду, як для партизанських дій, особливо, - інформація про цілі.

З іншого боку, замовники цих злочинів відомі - це ті, хто віддають накази. - Як їх знешкодити?..
- Думаю, пора вже встановити винагороду за їхні голови.
Хто заплатить цю винагороду? - Нехай самі ті злочинці заплатять, а саме: після того, як банду буде знешкоджено, майно цих злочинців буде фондом для виплати винагород за знищення цих же злочинців.
Нехай це буде офіційна позиція. Бажано, щоб її підтримали (чи не заперечували) наші західні партнери (але це не дуже важливо - важливо нам самим визначитися).
показати весь коментар
15.01.2023 06:30 Відповісти
* Перед оголошенням винагороди за (знешкодження) злочинців можна заочно засудити їхні злочини.
показати весь коментар
15.01.2023 06:36 Відповісти
арестович
показати весь коментар
15.01.2023 07:36 Відповісти
це майбутній президент краіни, не використовуйте його ім'я всує
показати весь коментар
15.01.2023 13:00 Відповісти
Хімік-характерник
@geterogen
·
9 год
Не бачу жодного сенсу вести розмови про якусь помсту пілотам, якщо ви навіть раднику, який зараз висцявся на трупи 12 людей, рота не в змозі закрити.
показати весь коментар
15.01.2023 09:15 Відповісти
напиши на почту [email protected] есть инфа а о тварях с болот мацковии что убивали мирных
показати весь коментар
15.01.2023 09:17 Відповісти
Я могу, добавить к 25-ти , в этом доме были знакомые
показати весь коментар
15.01.2023 09:32 Відповісти
Будуть знищувати, вганяти Україну в кам'яний вік, бо безкарні! Треба категорично і негайно вимагати у союзників зброю відплати, бо як загасять пару великих кацапських міст з-30 холоду то зразу попустить, на болотах завиють, "а нас то за што, єнто же ж тєрорізьмь"......! "око за око , зуб за зуб"!
показати весь коментар
15.01.2023 11:15 Відповісти
Підсумок, на основі прочитаного:

Месники, що збираються вистежити, упіймати, доставити в Україну і судити чи вбити на місці кожного російського воєнного злочинця, і
не можуть дати по ***** жалюгідному Арестовичу за відверту брехню
та наклеп на наших воєнних ?😠
показати весь коментар
15.01.2023 10:13 Відповісти
А що він сказав ?
показати весь коментар
15.01.2023 12:26 Відповісти
Идея фикс! Кацапы не дураки и очко у них не железное. Этим всем пилотам-убийцам на РФ поменяют фамилии и переведут служить куда-нибудь в Мурманск или на Дальний Восток.
Только в случае кардинальной смены власти на РФ можно ожидать их наказания, но это из области фантастики......
П.С.
Задача ГРУ на долгие годы - находить и убивать на территории РФ всех причастных к агрессии против Украины !
показати весь коментар
15.01.2023 10:31 Відповісти
Знаходити, можливо. Ліквідовувати ? Не факт.
показати весь коментар
15.01.2023 12:27 Відповісти
Корбан, про що ти???... Там сидить на вкл пуск амеба деградовані мозги... Це командування, а за ними ще командування... Я от скажу нам варто мати ракети які доставалиб до москви...І повір буде перемир"я в ракетних обстрілах.
показати весь коментар
15.01.2023 11:03 Відповісти
Друг Корбана Беня Каломойский тоже обещас по 10 тыщ долл за пойманного кацапа в 2014-м. И 1 тыщу долл за отобранный калаш. Кто-то встречал счастливых получателей этих денег?

Так будет и с Геныными 25 тыщами
показати весь коментар
15.01.2023 11:57 Відповісти
...тот случай, когда ******* с парковок Днепра в офшор 1 млн долл в месяц - и решил с воровского плеча кинуть 25 тыщ
показати весь коментар
15.01.2023 13:06 Відповісти
Когда в 1972 году террористы убили в Мюнхене израильтян - "найдите их всех" сказала власть - премьер-министр Израиля Голда Меир.

Когда в Днепре погибло столько украинцев - "найдите мне всех этих лётчиков" сказал безосновательно лишенный властью украинского паспорта Геннадий Корбан.

А что сказала власть?
Власть в лице ардристовича (ну - вот такое у неё лицо) сказала, что украинское ПВО эту ракету сбило и она так неудачно упала... Вроде , очередная дурка ? Ан нет... Это выгораживание убийц х**ла...

Типо "это ж ПВО её так неудачно сбила...а она по военному объекту летела ..нефик было её так неудачно сбивать" ..то есть власть через ардристовича размыла ответственность убийц за убийство.... пытается перекинуть половину вины на украинское ПВО

Невинно убиенным вечная память... Ни забыть , ни простить этих преступлений невозможно !
показати весь коментар
15.01.2023 12:34 Відповісти
Makar Baboker 12228de2 , Не знанаю. Мне показалось , что Аре'стович отсебятину ляпнул , по причине ,отсутствия мозгов и наличия большого эго. И , я слышал Генерал ПВО, заявил , что они не способны забивать эти ракеты , с 3,8 махов.
показати весь коментар
15.01.2023 13:10 Відповісти
Ракета Х-22 с массой боевой частью около 950 кг является очень быстрой, может развивать скорость около 3000 км/ч, и способна пролететь до 600 километров
показати весь коментар
15.01.2023 22:02 Відповісти
Розслідувати на державному рівні, хто це робить поіменно, відео знищення покидьків розповсюдити. Але є одна проблема - кацапські потвори у владі на чолі з ,,членограєм,,.
показати весь коментар
15.01.2023 13:25 Відповісти
Визначити поіменно хто це зробив, відео знищення потвор розповсюдити. Але є проблема - слуги кацапів у владі на чолі з ,,членограєм,,.
показати весь коментар
15.01.2023 13:33 Відповісти
Маловато предложил. Сколько миллионов у этого бывшего короля рейдеров.
показати весь коментар
15.01.2023 13:42 Відповісти
--Ох... вже ця звичка у срулят. для . самоствердження і популізму--- перед загалом оті понти ганять...
--- Та ліліПУЗІК --це торохнутий із кремля...хіба НЕ зрозуміло.../солдафон--оператор--- це особа підневільна і за уставом НЕМАЄ вибору.як лише виконувати накази на запуск ракет.../
---
показати весь коментар
15.01.2023 17:03 Відповісти
Если будет известна фамилия подонка, выпустившего ракету по жилому дома, остальные задумаются, не лучше будетЮ запустить ракету в ,,белое поле,,
Умница Корбан!
показати весь коментар
15.01.2023 17:19 Відповісти
Мы знаем сотни фамилий убийц с раши,и что с этого? Наш през только сопли распускает и грозно пальчиком грозит.А они продолжают нас убивать.
показати весь коментар
15.01.2023 18:17 Відповісти
Вечная память всем павшим и вечная проклятие россие.их остановит только смерть, которое они сеять веками и за что, просто вих гене хорошо прижился татаро-монголская кровожадность и тараканое размножения. надежда на спид и ковид еще надо скинутся и возобновит поставку технического спирта. убивает друг-друга они любят больше всего.етот питерский ублюдок ***** платонович покруче ленина-сталина по уничтожении росиского барано населения.
показати весь коментар
15.01.2023 19:19 Відповісти
Кажу ВЖЕ, і гроші перекинь на потреби ЗСУ. Перше- то *****. Друге- то герасим. Він знаний ненависник всього живого. Почав з собачки, потім реінкарнувався в наш час без зміни сутності і прізвища. " Бариня пріказала" . Третє. ... Це не акцентація на персони, а на суспільство. Раби не можуть без царів і малют їхніх...Тому повторю ще раз- донать в довільний спосіб на ЗСУ. Хлопці наші зроблять все, що ТРЕБА. Слава Україні, слава ЗСУ- синам і донькам нашим!
показати весь коментар
15.01.2023 19:23 Відповісти
Я правильно понимаю, что у Корбана есть в заначке 25 тысяч долларов, которые он на ВСУ не имеет желания потратить, а вот на пиар себя любимого - никаких денег не жалко. Ну, давайте поиграем в пиар: первый, кто достоверно отымеет Корбана в зад, получит от меня миллион у.е. на условиях анонимности. Мы же все прекрасно понимаем, что с вот этим самым "достоверно" Гена никому ничего не собирается платить. Типа "а ты докаж", типичный прихват самых хитросделанных нуворишей Днепра, да всей Украины. Пока ты в Израиле, лучше закажи кацапского лётчика в Моссаде и заплати деньги, а не выёжуйся на публику пустым трёпом.
показати весь коментар
15.01.2023 23:38 Відповісти
Был такой гитлеровский нацист Эйхман который убил более миллиона евреев, смог бежать по крысиным тропам в Аргентину, спустя много лет Израильский Моссад вышел на него и провел самую дерзкую операцию по его краже и вывозу живым в Израиль, потом суд и казнь, есть много книг за эту операцию но лучше прочитать книгу Похищение Палача написанную организатором шефом Моссада генералом Исером Харэлем. Если бы наши казнили пилота выпустившего эту ракету, это бы насторожило многих чиновников оркостана, так как все бывают за пределами мордовии, но к сожалению у нас русская агентура в высших эшелонах власти, Слив операции по Вагнеровцам, разминирование юга что привело к оккупации Мариуполя, Херсона и Энергодара, самолет Мрия оставили на убой в Гостомеле, Генерал Наумов руководитель Главного управления внутренней безопасности СБУ который помог россиянам захватить ЧАЭС, выехал из Украины за несколько часов до начала широкомасштабного вторжения российских войск, назначение Ермаком своим замом Татарова который при Януковиче был заместителем руководителя Главного следственного управления МВД и получил звание "Заслуженного юриста" указом Виктора Януковича от 22 января 2014 года за то что шил дела на активистов майдана, сейчас Татаров курирует правоохранительную систему ДБР, СБУ и Прокуратуру, а так же он блокировал 2 года назначение Клименко главой в САП, так же не так давно в СБУ поставлен Ермаком человек Татарова Артем Шило на должность главы по охране критической инфраструктуры Украины у которого журналисты насчитали недвижимости на 4 млн долларов, ну и вишенка на торте от журналиста УП Ткача - фиксация встречи в ресторане главы партии Слуги Народа Арахамии с лучшим другом Левочкина (глава ОП Януковича) Андреем Кравцем сын которого Владимир Кравец является депутатом и первым замом главы постоянной комиссии по вопросам архитектуры, градостроительства и земельных отношений в Киевсовете, пока наши пацаны отмораживают себе пальцы в холодных окопах защищая нашу землю сын завхоза Януковича Кравец распоряжается нашей землей в Киеве а старший Кравец раскидует в карты с главой Слуг Арахамией. Под покровительством так называемого менеджера президента Ермака у нас регионалы и все окружение Януковича получило неприкасаемость. Скоро будем искать Ермака с Татаровым в Ростове или в Ницце так как крышевать регионалов (ОПЗЖ, Відновлення України) это высоко оплачиваемое занятие и удар под дых всем кто защищает Украину. Не надо быть Вангой чтоб предвидеть раскол в парии Слуга Народа так как как можно держать в Раде и местных советах псов Кремля....
показати весь коментар
15.01.2023 23:42 Відповісти
Сторінка 3 з 3