9381 відвідувач онлайн
4 435 49

Спроби РФ деморалізувати українців ракетними ударами знову проваляться, - Білий дім

кислиця

Білий дім заявляє, що спроби Росії деморалізувати український народ ракетними ударами проваляться.

Про це заявив CNN речник Ради національної безпеки США, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

"Ці удари є ще одним прикладом жорстокої і варварської війни, яку веде Росія, атакуючи критично важливу інфраструктуру України, яка забезпечує світло і тепло для українського цивільного населення.

Сполучені Штати продовжуватимуть надавати Україні те, що їй потрібно для самозахисту, включаючи системи протиповітряної оборони, разом з нашими союзниками і партнерами – і ми продовжимо нашу роботу, щоб притягнути російські сили до відповідальності за їхні військові злочини і звірства.

Росія продовжує недооцінювати силу і рішучість українського народу, і ці останні спроби деморалізувати його знову проваляться", - йдеться у заяві.

Топ коментарі
+13
Да с белопараши. Только зегниды уже теперь и вслух не называют,только толерантно- північ,а то друзья обидеться,и главное дипотношения и безвиз на месте.
показати весь коментар
15.01.2023 00:02 Відповісти
+10
Будемо говорити, але ATACMS не дамо.
показати весь коментар
14.01.2023 23:54 Відповісти
+8
Да,да но ракеты ракеты не дадим ,и по белопараше ответку запрещаем.
показати весь коментар
14.01.2023 23:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
то зранку С-300 були з Бульбостану?
показати весь коментар
14.01.2023 23:51 Відповісти
Зранку зенітними керованими ракетами С-400 (С-300) з північного напрямку була атакована столиця.

Пізніше держава-терорист застосувала високоточну зброю: крилаті ракети повітряного базування Х-101/Х-555, Х-22, крилаті ракети морського базування «Калібр», керовані авіаційні ракети Х-59, - по об'єктах критичної інфраструктури України.

Загалом ворог здійснив близько 28 пусків крилатих ракет різного базування та 5 пусків керованих авіаційних ракет.

Силами та засобами Повітряних Сил Збройних Сил України у взаємодії з підрозділами інших складових Сил оборони знищено 18 крилатих ракет та 3 керовані авіаційні ракети.

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02sVYxQ8Rjgd46hD2KViQyLuFsqJAr6rEtqk6SEA8Vg2rMgkBSN51vaDS1zdnL4B64l&id=100068564836091 повідомив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний.
показати весь коментар
14.01.2023 23:55 Відповісти
то ці С-400 настільки непомітні для радарів, що навіть тривог не було?
показати весь коментар
14.01.2023 23:56 Відповісти
А як зафіксувати? Середня швидкість польоту ракети, м/с: 1190;
показати весь коментар
15.01.2023 00:01 Відповісти
і вони можуть по Києву запускати їх безкінечно?
показати весь коментар
15.01.2023 00:02 Відповісти
друже, їх кілька тисяч. якщо вони пристріляються як по Харкову, Запоріжжю, Херсону то хорошого буде мало
показати весь коментар
15.01.2023 00:21 Відповісти
жесть...
показати весь коментар
15.01.2023 01:53 Відповісти
Швидкість висока, а блідосрусь поряд.
показати весь коментар
15.01.2023 00:24 Відповісти
По Києву вдарили балістичною ракетою.
показати весь коментар
15.01.2023 00:03 Відповісти
Ану вангану: з північного напрямку-це з Норвегії? чи з Лапландії? СантаКлаус асерчал?
Невже так страшно написати правду?
показати весь коментар
15.01.2023 00:23 Відповісти
Да с белопараши. Только зегниды уже теперь и вслух не называют,только толерантно- північ,а то друзья обидеться,и главное дипотношения и безвиз на месте.
показати весь коментар
15.01.2023 00:02 Відповісти
Будемо говорити, але ATACMS не дамо.
показати весь коментар
14.01.2023 23:54 Відповісти
На окупованих територіях є військові цілі за межами досяжності ракет GMLRS, знищення яких змінить хід війни? НАТО не готове давати зброю, якою можна рознести щось за межами України, тому що не готові вступити у війну, їх громадяни війни не хочуть згідно з опитуваннями.

Потрібно якимось дивом зробити собі аналог "Грому-2" і самим влаштувати масований ракетний обстріл кацапських об'єктів.
показати весь коментар
15.01.2023 00:09 Відповісти
Ми вже самі зараз таке не зробимо. Без тактичних ракет, москалів неперемогти. GMLRS добре попрацювали, всі велики склади винесли і ще продовжують виносити те, що в межах їх досяжності. Так, потрібно ще й на окупованих територіях нищити цілі, які далі за 100 км знаходяться від наших позицій.Але дуже багато цілей на москальщині, там і тактична авіація сконцентрована і нафтобази і склади з припасами.В радіусі 300 км, є дуже багато чого. В Криму ще також багато чого є.
показати весь коментар
15.01.2023 00:17 Відповісти
Хотів написати, що якби у НАТО були лідери як Черчилль, то все було б інакше. Але це зовсім не факт, бо тоді не було ядерної зброї, яка дозволяє зруйнувати й вбити купу всього. А у кацапів взагалі найбільша кількість ядерних боєголовок.
Була б Україна у НАТО - інша справа, але до 2014 про це більшість не думала, а у 2019 обрала того, хто обіцяв закінчити війну. А треба було багато років показувати, що ми з НАТО однодумці і що у нас чесна влада. Тому нам допомагають, але без великого ризику військового зіткнення між НАТО та ******.

Тому для ударів по москальщині Україна буде змушена збирати щось своє. ATACMS може й дадуть ближче до кінця цього року, але знову таки з гарантією застосовувати його лише в межах визнаних цивілізованим світом кордонів України.
показати весь коментар
15.01.2023 01:23 Відповісти
Ну тоді Україна зазнає великої поразки. Бо неможливо постійно витримувати на собі удари.
показати весь коментар
15.01.2023 09:35 Відповісти
https://m.vk.com/olegtsarov?from=feed Олег Царев

https://m.vk.com/wall-68934093_149705?from=feed#actions

Ракета, которая обрушила подъезд многоэтажки в Днепре, была сбита украинской ПВО. Об этом заявил советник Офиса президента Алексей Арестович.
показати весь коментар
14.01.2023 23:56 Відповісти
ох і дебіл. Вже є відео, ніякого ППО не чути, одразу приліт.
показати весь коментар
15.01.2023 00:01 Відповісти
Арестович разведчик. Ничего вы не понимаете. Неначаси.
показати весь коментар
15.01.2023 00:08 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2023 00:11 Відповісти
Jesli bil normalni prezident ,on takogo kak arestovica uze zavtra uvolil
показати весь коментар
15.01.2023 00:17 Відповісти
А ви хочь на хвильку подумайте навіщо він таке ляпнув, може тому щоб показати ворогові що ПВО у Дніпрі є, і воно може збивати те лайно. Бо у протилежному випадку його нема, чи воно нездатною збивати таке.
І тоді для ворога то великий шанс, бо з Київом поки не дуже виходе, а тут місто мільоник і як кажуть двері відчинені .
показати весь коментар
15.01.2023 00:30 Відповісти
Он говорит всё что понравится его ватной аудитории. Вот и всё. Ватная аудитория не хочет чувстовать себя виноватыми за спланированное убийство кучи людей. Оттого верит в актеров в Буче или вот что ракету тут просто сбили.
показати весь коментар
15.01.2023 00:32 Відповісти
Не знаю, не знаю, но на Херсон їх(москалів) доволі чотко заманили, а потім увалили по Харківський обл. І в лимані.
Полковнік піздлявих військ, но то у нього виходе.
показати весь коментар
15.01.2023 00:47 Відповісти
Это всё заслуга Арестовича
показати весь коментар
15.01.2023 00:53 Відповісти
Це ні, їх туди хто тільки не заманював, но цей піздун робив це досить казково, розповідавши щовечора Фейгіну про дивовижні перспективи на тому фронті. Хочя на правду справи там були кепські, в мене сусід там воював.
показати весь коментар
15.01.2023 01:08 Відповісти
А за характером руйнувань ворог висновків зробити не здатен?
Чекає на коментар справжнього полковника?
показати весь коментар
15.01.2023 00:33 Відповісти
А що за висновки? Що то їх ракета, то ім і так зрозуміло. А ось чому вона туди попала то для них питання. Я думаю ви як чоловік розумний розумієте що вони явно не туди цілили. Но ця х22 таке лайно що може попасти де завгодно у радіусі 600м а то і більше. Ось їм версію і дали, а вони за неї і вхопилися.
показати весь коментар
15.01.2023 01:01 Відповісти
боже, який абсурд!
показати весь коментар
15.01.2023 00:35 Відповісти
А що саме абсурд, те що раніше у Дніпрі збивали вісім з восьми, а потім коли орки почали щільно працювати по Кривому Розі там ПВО дещо зміцнілося но у Дніпрі тепер не дуже файні показники???
Чи у вас інша картина, бо мені з Дніпра все досить ясно.
показати весь коментар
15.01.2023 00:53 Відповісти
О, новий орендар для Лаври. Та й місце для вопу там в самий раз
показати весь коментар
15.01.2023 00:31 Відповісти
Арестович лично подбил, но подранок умчался дальше.
показати весь коментар
15.01.2023 00:11 Відповісти
И да! Арестович ни какой не советник.
показати весь коментар
15.01.2023 00:14 Відповісти
Навіть якщо вона була збита, а що ви пропонуєте не збивати? АТО мало куди воно впаде, а так пролетить десь в іншому місті ібоне, і можливо тільки можливо жертв було би меньше. А якби полетіла далі а там ЖМ Сонячний з панельних чотирнадцятиповерхівок!
Не намагаєтесь перекручувати слова арестовича звигідної до Москви позиції, бо ви або дибіл або агент кремля.
показати весь коментар
15.01.2023 00:17 Відповісти
Ничего не было сбито - посмотри на подъезд. Это ведь не первый раз когда они сносят ракетами подъезды.
показати весь коментар
15.01.2023 00:24 Відповісти
От довбень.
Хоча, полковнику з вопу видніше!
показати весь коментар
15.01.2023 00:26 Відповісти
https://t.me/milinfolive Военный Осведомитель

Что мы можем сказать по поводу ситуации с заявлениями о ракете?

Агент Алексей Арестович (позывной "Люся") вверенную ему боевую задачу выполнил на отлично. Просим руководство Министерства обороны поощрить агента грамотой (цветной) и путевкой в санаторий Крыма. https://t.me/milinfolive/95549

https://www.youtube.com/watch?v=z0PEn3lMLJw Ракету в Днепре сбили, она упала на подъезд, - Арестович.
показати весь коментар
15.01.2023 00:30 Відповісти
Як дасте томогавки так зразу ж і проваляться.
показати весь коментар
14.01.2023 23:57 Відповісти
Да,да но ракеты ракеты не дадим ,и по белопараше ответку запрещаем.
показати весь коментар
14.01.2023 23:58 Відповісти
Ну якшо ви і далі не будете давати Атакамси і затягувати війну то можливо і деморалізують
показати весь коментар
14.01.2023 23:59 Відповісти
Чим більше буде руйнувань і небезпеки для життя, тим більше будуть з країни виїжджати і життя тут не буде нормального. Так що москалі і на це також розраховують.
показати весь коментар
15.01.2023 00:00 Відповісти
Потому что украинцы незламни и ими все очень гордятся.
показати весь коментар
15.01.2023 00:07 Відповісти
А особливо вдалі патріоти України ще й монетизують годість ВСІХ на особистих рахунках
показати весь коментар
15.01.2023 00:28 Відповісти
Особо удалые давно карьеру на войне сделали. Рассказывая о своей незламности. Вспомним любимца цензора Насиння.
показати весь коментар
15.01.2023 00:29 Відповісти
Да от вас один звиздешь, 11месяцев озабоченность, да по одной РЗСО в месяц.
показати весь коментар
15.01.2023 00:09 Відповісти
Треба визнати що колективний захід програв війну, програв ще в лютому коли з переляканами лицями почали запевняти всіх довкола що не вступлять в війну. Вони хочуть щоб і ми здалися просто соромляться це прямо сказати.
показати весь коментар
15.01.2023 00:17 Відповісти
Смерть кацапам! Путлер капут!!!
показати весь коментар
15.01.2023 01:20 Відповісти
Занепокоєння, але іншими словами...десь то вже було