9074 відвідувача онлайн

Британія планує передати Україні приблизно 30 САУ AS-90

британія

У Великій Британії повідомили, що уряд країни має намір передати Україні не лише танки Challenger 2, а й приблизно 30 гаубиць AS-90.

Про це йдеться в заяві уряду Великої Британії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на УП.

У заяві зазначається, що відправка танків Challenger 2 в Україну є початком зміни тактики підтримки з боку Великої Британії.

Ескадрилья з 14 танків вирушить у найближчі тижні після того, як прем'єр-міністр Ріші Сунак повідомив президенту Зеленському, що Велика Британія надасть додаткову підтримку Україні.

Очікується, що за ними також прибудуть приблизно 30 гаубиць AS-90.

"Міністр оборони викладе подальші деталі цієї підтримки у Палаті громад у понеділок", – зазначено в повідомленні уряду Великої Британії.

Топ коментарі
+25
155-й калібр, дальність до 36 км, ронювання до 170 мм, дальність ходу до 420 км, скррострільність до 3 вистрелів за хвилину. Дуже гарна машинка. Редактор, чому я роблю за тебе твою роботу?
показати весь коментар
15.01.2023 07:13 Відповісти
+17
показати весь коментар
15.01.2023 07:25 Відповісти
+10
У цьому випадку, скоріш за все, "винні" тонкощі перекладу і славнозвісні британські традиції ще з часів кавалерії...

Так - у них дійсно є бронетанкові ескадрони (squadron) й авіаційні ескадрільї (squadron)
показати весь коментар
15.01.2023 08:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ескадрилья? - Вони ще й літають?
показати весь коментар
15.01.2023 06:51 Відповісти
це загальна назва підрозділу, за класифікацією НАТО !!! можливо малося наувазі сЛова "ескадрон, ескадра" - труднощі перекладу ...
показати весь коментар
15.01.2023 08:06 Відповісти
У цьому випадку, скоріш за все, "винні" тонкощі перекладу і славнозвісні британські традиції ще з часів кавалерії...

Так - у них дійсно є бронетанкові ескадрони (squadron) й авіаційні ескадрільї (squadron)
показати весь коментар
15.01.2023 08:10 Відповісти
Просто вони з повагою та шаною стаіляться до традицій. І полковий галстук важить не менше за уеіверситетський.
показати весь коментар
15.01.2023 08:17 Відповісти
Дают 4е Апачи
показати весь коментар
15.01.2023 08:42 Відповісти
Це редактори і перекладачі літають у важкому угарі.
показати весь коментар
15.01.2023 11:19 Відповісти
Так. Але-низько, низько!
показати весь коментар
15.01.2023 06:58 Відповісти
155-й калібр, дальність до 36 км, ронювання до 170 мм, дальність ходу до 420 км, скррострільність до 3 вистрелів за хвилину. Дуже гарна машинка. Редактор, чому я роблю за тебе твою роботу?
показати весь коментар
15.01.2023 07:13 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2023 07:25 Відповісти
На польських Крабах стоїть така сама вежа, тільки тз. іншій !!!
Дякуємо В.Британії !!! Боже бережи короля !!!
показати весь коментар
15.01.2023 08:08 Відповісти
Що з бронею (170 ми)-це ж не танк!
Поліпшений відповідник радянської Акації.
Головне, що керування простіше, за перший місяць половина на капремонт не поїде, як з Pz2000 було.
показати весь коментар
15.01.2023 08:21 Відповісти
Не Акации( М109 аналог), а Мста-С.
показати весь коментар
15.01.2023 12:36 Відповісти
Оператори Великобританія-89

Україна-30.
показати весь коментар
15.01.2023 12:06 Відповісти
Таке враження, що тексти готують мешканці планети Мельмак-, ескадрилья самохідок! Чому не ескадра?, тоді б в ВМС розписали як крейсери.
показати весь коментар
15.01.2023 09:06 Відповісти
Вау, летающие танки, круть!
показати весь коментар
15.01.2023 10:02 Відповісти
планують, планують...та вже давайте накінець, не тягніть кота за цікаві місця...ваші люди не гинуть...
показати весь коментар
15.01.2023 10:06 Відповісти
Смелый шаг,при небольшом количестве в ВС Британии.Спасибо.
показати весь коментар
15.01.2023 12:38 Відповісти