8395 відвідувачів онлайн
3 066 19

Поширення інформації про переміщення ЗСУ - злочин, - Міноборони

навчання,зсу,британія

Міністерство оборони України застерігає від поширення інформації про переміщення, рух або розташування військ.

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передає Цензор.НЕТ.

"Нагадаю, що за поширення інформації про переміщення, рух або розташування військ ЗСУ, якщо така інформація не розміщувалася у відкритому доступі Генштабом, Міноборони або іншими уповноваженими державними органами - встановлена КРИМІНАЛЬНА відповідальність. Тобто, заборонено публічно повідомляти куди рухаються війська - просунулись, відійшли, зупинились - це можуть повідомляти тільки уповноважені державні інституції", - наголосила вона.

Маляр пояснила, що це заборонено всім цивільним особам, крім офіційно уповноважених (це, приміром, цивільні уповноважені особи Міноборони).

"Зверніть увагу, по військовим те саме. Не всі військові мають право говорити публічно або писати в соцмережах про переміщення військ, а лише уповноважені. Це дуже вузьке коло людей - Главком, НГШ і уповноважені офіційні спікери ЗСУ", - додала заступниця міністра.

Топ коментарі
+21
Так почему вы под смешные залоги отпускаете корректировщиков,предателей ишпионов. Не уже ли нет управы на покацапских судей. Даже взять последний высер абдрестовича.
показати весь коментар
15.01.2023 10:35 Відповісти
+19




Iryna Gerashchenko

@IrynaGerashche2

·

https://twitter.com/IrynaGerashche2/status/1614392607534157824 10 ч

Верх непрофесійності, коли теми нацбезпеки, військові теми коментують різномасті гівнюки у статусі позаштатних радників.Вони ж ні за що не відповідають, офіційно не працюють.

При цьому в ОП є прес секретар президента, який за всю війну спромігся розказати про мівіну. І все
показати весь коментар
15.01.2023 10:53 Відповісти
+15
Не завадило б закрити пащу дерьмаковим смотрящИм.
Тому ж кірілці тимошонку та люсьці абдрістович.
А краще звільнити та відкрити карні провадження.
показати весь коментар
15.01.2023 10:43 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так почему вы под смешные залоги отпускаете корректировщиков,предателей ишпионов. Не уже ли нет управы на покацапских судей. Даже взять последний высер абдрестовича.
показати весь коментар
15.01.2023 10:35 Відповісти
Згодна, впершу чергу нехай під носом подивляться.
показати весь коментар
15.01.2023 10:37 Відповісти
Не завадило б закрити пащу дерьмаковим смотрящИм.
Тому ж кірілці тимошонку та люсьці абдрістович.
А краще звільнити та відкрити карні провадження.
показати весь коментар
15.01.2023 10:43 Відповісти
Люся специально это сказала, чтобы все выместили свою ненависть на ее попке. Так как вся страна просто переполнена чистейшей ненавистью, но выместить по кацапам здесь и сегодня мы пока не можем. Решила так поступить, чтобы народ немного успокоил нервы и вернулся к трудоспособному состоянию. Иначе мы не сможем производить вооружения и воевать, если будем в отвратительном психическом состоянии. Это ее работа такая.

Остальные, кто продает за деньги, это уже неисправимый факт, с этим борьба будет идти вечно. На россии еще в 10 раз хуже, там сотни кацапов готовы на все ради денег, а наркоманов и лудоманов из слитых баз данных еще больше. Надо просто завербовать больше, чем они у нас. И перенести войну на их территорию.

Что же касается судей, то отрицательный отбор в судьи шел очень долго. Чтобы просто стать судей, нужно либо сосать, либо лизать, либо служить как послушный пес. И с каждым разом все хуже и хуже, ведь председатель суда никогда не даст удостоверение умному и честному судье, боясь за свое откормленное место. К сожалению, очень много предателей вполне в состоянии откупиться и суммы сравнительно невелики, от силы в 3 раза больше, чем им платят кацапы за сведения. Надо ввести инструмент внесудейских хотя бы задержаний на год, пока идет война.
показати весь коментар
15.01.2023 10:54 Відповісти
показати весь коментар
15.01.2023 11:36 Відповісти
Тут взагалі без питань. Якщо людина в соцмережах друкує інформацію про рух ВСУ, вона або ворог, або в неї кал замість мозку. І таких треба або саджати, або відокремлювати від суспільства.
показати весь коментар
15.01.2023 10:37 Відповісти
А дезінформація щодо ЗСУ ( до прикладу галімих радників) це що?
показати весь коментар
15.01.2023 10:40 Відповісти
Як може бути радником людина,яка не на фронті і без військової підготовки. Я по цьому питанню маю тільки одну відповідь-проблема зародилася в 2019,коли дали можливість цих радників до ради допускати. Ніхто не був проти,окрім опозиції. На сьогодні опозиція Посейдони передає, а радник підполковник арестович з кабінету ЗСУ обнуляє
показати весь коментар
15.01.2023 10:50 Відповісти
А зеленим можна????
показати весь коментар
15.01.2023 10:47 Відповісти
виходить можна...бо їх вже почали сприймати як скамарошних дурачків из преЗЕ-шоу 95-кварталу
показати весь коментар
15.01.2023 10:59 Відповісти
А тримати "кротів" в ОПі це злочин, чи ні?
показати весь коментар
15.01.2023 10:49 Відповісти




Iryna Gerashchenko

@IrynaGerashche2

·

показати весь коментар
15.01.2023 10:53 Відповісти
а подкидывать врагу свои версиёки о причинах трагедии в Днепре - это шо????
абдристовичу ваще надо оторвать изык и заставить его съесть, подождать пока высрет (пардон за грубость) и опять заставить съесть, чтобы наелося падло говнометное своих высеров (пардон еще раз) по самое не хочу!!!!!
показати весь коментар
15.01.2023 10:56 Відповісти
Йой! Так це ж, мабуть, і "скумбрії по 8" стосується, коли вона не тільки викладала, а ще й агітувала інших це робити? Чи "ета другоє"?

А також верховного завгоспа з ОПи, його радників-заступників-слуг-депутан? Чи тимошонка має ексклюзивне право першим повідомляти те, що заборонено іншим (відповідно до питань "доцільності" та підняття рейтингу)?

Інше питання: на якій підставі вся ця кодла має допуск та доступ до цієї інформації і хто за це відповідатиме?!? (питання риторичне). І чому баба Маня (прибиральниця) такого допуску-доступу-повноважень не має? (сарказм)
показати весь коментар
15.01.2023 10:58 Відповісти
Так а яке ж покарання? Пожурити та пробачити?
показати весь коментар
15.01.2023 11:38 Відповісти
Так, на тому все і закінчиться.
показати весь коментар
15.01.2023 11:51 Відповісти
Злочин?Та ще й який злочин.А покарання яке?Як за вкрадену курку.Чому ДОСІ МОУ не вийшло з ініциативою внести в ВРУ зміни до карного кодексу у частині покарань за такий та подібні злочини і не наполягає за відновлення,на час військового стану, смертної кари чи пожиттевого терміну,без права обміну та амністіі?Якби в березні-квітні минулого року зміни внесли і розстріляли з десяток,то давно забули б про таких покидьків.
показати весь коментар
15.01.2023 11:56 Відповісти
Чому не відбуваються постійні ротації в воєнкоматах, серед прикордонників і в сбу,там цілі схеми з підробленими документами, на які співробітники воєнкоматів закривають очі,це все кришується працівниками сбу і прокуратури. Усі в долі. Тільки постійні ротації можуть ламати ці схеми. На посадах в воєнкоматах і СБУ засіли хапуги,які за допомогою рішал, що підроблюють документи,чудово збагачуються на війні,коли інші віддають життя за можливість змін на краще, за можливість побудувати більш справедливе суспільство у нас в Україні.
показати весь коментар
15.01.2023 13:10 Відповісти
а якщо цю інформацію поширюють працівники міноборони?
показати весь коментар
15.01.2023 13:55 Відповісти