10674 відвідувача онлайн

У Бундестазі пропонують викупити у Катарі зенітні танки Cheetah для України

cheetah

Таку ініціативу озвучив депутат бундестагу від ХДС Родеріх Кізеветтер у інтерв'ю Süddeutsche Zeitung, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Кізеветтер пропонує викупити у Катару зенітні танки Cheetah і потім передати їх Україні.

"Танки Cheetah зараз там більше не потрібні, вони перебувають у робочому стані, тому я думаю, що було б непогано викупити їх... Ми маємо зробити все, що може сприяти перемозі України", – вважає депутат.

Він також зазначив, що, попри передачу Україні зенітних танків Gepard, як і раніше, зберігається проблема забезпечення їх штатними боєприпасами, яку блокує Швейцарія через прихильність до політики нейтралітету. Проблему було тимчасово вирішено замовленням альтернативних боєприпасів у Норвегії. Кізеветтер вважає, що операція з танками з Катару могла б полегшити цю ситуацію.

Топ коментарі
+28
Ви головне там не поспішайте. 2-3 роки ...
показати весь коментар
15.01.2023 20:57 Відповісти
+16
В общем-один п.здеш! Гепардов не ждіте. Позвоните попозже.
показати весь коментар
15.01.2023 21:04 Відповісти
+12
Cheetah = Гепард.
Вряд ли немцы называли РАЗНЫЕ танки одним названием на разных языках. Скорее всего это какая-то экспортная версия тех же гепардов.
показати весь коментар
15.01.2023 21:10 Відповісти

Завантаження...