7949 відвідувачів онлайн
8 416 26

У Росії значні бойові втрати та вичерпуються боєприпаси, - Остін

остін

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив у п’ятницю на зустрічі у форматі "Рамштайн" в Німеччині, що у Росії вичерпуються боєприпаси і вона зазнала значних бойових втрат.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

"Україна надихнула світ, а в Росії тим часом вичерпуються боєприпаси. Вона понесла значні бойові втрати", - сказав Остін.

Глава Пентагону зазначив, що Москва зараз звертається до своїх небагатьох партнерів, які у неї залишилися, щоб поповнити запаси для свого трагічного і непотрібного вторгнення, "але навіть Іран і Північна Корея не визнають, що вони здійснюють постачання Росії".

"Просто порівняйте це з величезною підтримкою вільної та суверенної України, представленою в цій залі", - додав Остін.

Топ коментарі
+13
воно не товсте - воно надувне...
показати весь коментар
20.01.2023 13:21 Відповісти
+5
що за дурниці, на протязі 11 місяців ніхто не говорив про дефіцит боєзапасів рашки. Даній темі близько місяця. Самі наші ж військові говорять про менший вал артилерійських обстрілів з боку раші.
показати весь коментар
20.01.2023 13:43 Відповісти
+4
Доки гладкий схудне...
показати весь коментар
20.01.2023 13:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Доки гладкий схудне...
показати весь коментар
20.01.2023 13:09 Відповісти
воно не товсте - воно надувне...
показати весь коментар
20.01.2023 13:21 Відповісти
Тим не менш, вже 11 місяців "закінчуються **********". Але на щоденні обстріли і артилерійські канонади десь знаходяться.
показати весь коментар
20.01.2023 13:23 Відповісти
ну и ...?
продолжайте свою мысль...
что нам делать в такой ситуации...\ваши предложения...?\
показати весь коментар
20.01.2023 13:25 Відповісти
Не розслаблятись і не надіятись, що все скоро закінчиться. На жаль, ще не скоро.
показати весь коментар
20.01.2023 13:28 Відповісти
ты только сильно не хромай...
показати весь коментар
20.01.2023 15:39 Відповісти
що за дурниці, на протязі 11 місяців ніхто не говорив про дефіцит боєзапасів рашки. Даній темі близько місяця. Самі наші ж військові говорять про менший вал артилерійських обстрілів з боку раші.
показати весь коментар
20.01.2023 13:43 Відповісти
Ну наші військові не товчуться цілодобово в медіапросторі, на відміну від всіляких там Жданових, Швеців, Арістовічів Пйонтковських та іншого медіалайна, яке постійно "прогнозує", що "ось-ось, з дня на день, ********** закінчаться, техніка закінчиться, ракети закінчаться, в росії буде бунт, ми вже майже перемогли і т. д. і т. ін. подібне лайно" і все це масовано пре з усіх ЗМІ всі 11 місяців війни.
показати весь коментар
20.01.2023 13:46 Відповісти
Ну учебные стрельбы рашики проводят боевыми... Иногда аж дома подпригивают... Правда не всегда понятно, то у них стрельбы или бавовна)
показати весь коментар
20.01.2023 16:12 Відповісти
Удобненько так Остин сказал об "истощении боеприпасов" умолчав о том, что происходит с ВПК РФ. ВПК РФ тоже "истощается" или наоборот? Как там "страшные санкции"? Уже уничтожили экономику РФ или не было такой цели?
показати весь коментар
20.01.2023 13:43 Відповісти
свинособакию - "РФ" тут только кацапы называют. Так что палишся
показати весь коментар
20.01.2023 13:51 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2023 14:37 Відповісти
так что ты замолчал...?
показати весь коментар
20.01.2023 15:28 Відповісти
Будуть воювати гавном і палками, поки не здохнуть всі. за путена, за дідов, за духовнасть!
показати весь коментар
20.01.2023 13:19 Відповісти
І це ще НАТА не являлась на війну.
показати весь коментар
20.01.2023 13:22 Відповісти
Може воно й на краще, що НАТА не прийшла, бо воно їбануте. Ще почне перед смертю кидатися свохми брудними бомбами, а нам ще жити.
показати весь коментар
20.01.2023 14:05 Відповісти
Ну то таке - триндіти не мішки носити.
В Кацапії велике ВПК, доки воно не знищене і замість снарядів там не будуть випускати каструлі і сковорідки, доти розмовляти про якесь послаблення раши туповато.
показати весь коментар
20.01.2023 13:22 Відповісти
(сміх в залі).
показати весь коментар
20.01.2023 13:29 Відповісти
Остин подарит мавзолейному быдлу путлера баночку тушонки Рузвельта образца сентября 1941 года... Лэнд Лиз жив...😛
показати весь коментар
20.01.2023 13:23 Відповісти
Про "вичерпуються **********" можна буде говорити лише в березні.
показати весь коментар
20.01.2023 13:28 Відповісти
Якого числа?