3866 відвідувачів онлайн
4 138 35

Росія посилює ППО у Москві, побоюючись ударів безпілотників з України, - Bloomberg

москва,ппо

За даними Bloomberg, Росія почала посилювати протиповітряну оборону Москви через побоювання ударів українських безпілотників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

За інформацією агентства, російська влада розгорнула установки протиповітряної оборони в Москві та її околицях після кількох атак безпілотників у центрі країни. Кремль звинуватив Україну в атаках на свої бази, проте Київ офіційно не взяв на себе відповідальність.

Місцеві жителі опублікували в соцмережах фотографії кранів, які піднімають системи "Панцир" на дахи в центрі Москви, а також захисні споруди, встановлені в західному передмісті, біля офіційної резиденції президента РФ Володимира Путіна.

Bloomberg повідомляє, що за словами офіційних осіб, знайомих із ситуацією, розгортання відбулося після атак безпілотників минулого місяця на військові бази в Саратові та Рязані, приблизно в 500 км від столиці Росії. Вони сказали, що нові системи доповнять існуючі протиракетні системи навколо Москви.

Топ коментарі
+12
показати весь коментар
20.01.2023 22:45 Відповісти
+10
Кремль звинувачує Україну в атаках на свої бази....!!! А те що вони війною на нас пішли то це нормально?!!! Сюр якийсь!
показати весь коментар
20.01.2023 22:48 Відповісти
+10
показати весь коментар
20.01.2023 23:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
20.01.2023 22:45 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2023 23:05 Відповісти
а-а-а вот она кривизна Земли - нужно повыше вундервафлю ставить что бы прицел на рогатке удобней видеть
показати весь коментар
21.01.2023 01:06 Відповісти
Дивно що не від інопланетян.. бо ті точно за касапами скоро прилетять..
показати весь коментар
20.01.2023 22:47 Відповісти
кацапи і є інопланетяни
показати весь коментар
20.01.2023 22:56 Відповісти
Касапів ми зробили.. вірніше не доробили і нах викинули.. а ці падлюки на мацковських болотах і прижилися..
показати весь коментар
20.01.2023 22:59 Відповісти
Кремль звинувачує Україну в атаках на свої бази....!!! А те що вони війною на нас пішли то це нормально?!!! Сюр якийсь!
показати весь коментар
20.01.2023 22:48 Відповісти
Дотягнули із ударами та спамом дронів...
показати весь коментар
20.01.2023 22:48 Відповісти
ми не терористи, прийдем пішки, спалимо кремля і всіх одарєних повісимо на стовпах
показати весь коментар
20.01.2023 22:49 Відповісти
Якщо рашисти почали боятися, то є мізерна надія на те, що у них увімкнуться мізки (або хочаб інкстинкт самозбереження). Але при наявності такого телебачення - то мало ймовірно.
показати весь коментар
20.01.2023 22:50 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2023 22:53 Відповісти
Прилетов в маскве не было с 1994 года ..и прилет был то что надо прямо в здание госдумы
показати весь коментар
20.01.2023 22:54 Відповісти
кацапы , это бесполезно от слова, - ВАЩЕ. Попалось видео пролёта безпилотника ,так там оператор еле успел заснять, и то , случайно на камеру пролёт дрона попал. Тут же на цензоре было видео. Так что кацапы, если запустят в вашу сторону. то это писец от слова совсем.
показати весь коментар
20.01.2023 22:55 Відповісти
Лучшее ПВО на параше аналоговнетное. Каждой крыше- по чемодану !!!
показати весь коментар
20.01.2023 22:55 Відповісти
коли кацапня грузить колiсну срань-ппо на дахи в мацкві і щиро сподіваеться, що це їм допоможе, бо це на 10 поверхів ближче до цілі?
тут навіть сумніву нема за нашу перемогу!
показати весь коментар
20.01.2023 22:57 Відповісти
До ппо їх ппо..
показати весь коментар
20.01.2023 23:01 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2023 23:01 Відповісти
кацапи - ну вони *******, тута вже і не враво і не вліво, ні вверх і не вниз..
хочя крейсoр мoкцква, булькаючи, поставив сумніви на вніз...
показати весь коментар
20.01.2023 23:08 Відповісти
показати весь коментар
20.01.2023 23:05 Відповісти
надеюсь, соблюли полную аутентичность - сбросили в гимнастерке, сапогах, каске и с трёхлинейкой.
показати весь коментар
21.01.2023 00:08 Відповісти

І з чупа чупсом за щокой як на фото
показати весь коментар
21.01.2023 00:39 Відповісти
хоть трахнули перед этим?
показати весь коментар
21.01.2023 01:02 Відповісти
может с беженцами с Мариуполя или Херсона поспорила
показати весь коментар
21.01.2023 01:04 Відповісти
Для меня новость свидетельствует о том, что после всех подковёрных игр война теперь управляется непосредственно из нового центра управления на Фрунзенской набережной (кто не знает что это - найдут в Ютюбе). Разумеется это гнездо будут защищать.
показати весь коментар
20.01.2023 23:11 Відповісти
довбні кацапські ще підгрузять на тей дах польову кухню з перловкою і через 3 тиждні дах обісраний по верxню точку С-1 🤣
ґолуби сміються....
показати весь коментар
20.01.2023 23:23 Відповісти
Встановили на даху щоб далі бачити цілі і щоб не заважала кривизна Землі.
показати весь коментар
20.01.2023 23:27 Відповісти
👍🤝😱😁😂
показати весь коментар
21.01.2023 08:46 Відповісти
сейчас каждый уважающий себя мэр кацапского областного центра будет тащить какой-нибудь говнет на крышу самого высокого здания в городе.
Ждем "тунгуску" на крыше белгородской госадминистрации. Главно дело, шоб до первого этажа не провалилась - всё-таки 34 тонны...
показати весь коментар
21.01.2023 00:04 Відповісти
тунгусский метеорит он такой )
показати весь коментар
21.01.2023 00:18 Відповісти
показати весь коментар
21.01.2023 00:08 Відповісти
Папуаси - ставте таку одразу на дах кремля 😆
показати весь коментар
21.01.2023 00:38 Відповісти
Якщо Панцирі кудись ставлять, то звідкісь їх знімають.
Це добре.
показати весь коментар
21.01.2023 01:38 Відповісти