4639 відвідувачів онлайн
12 295 278

США розчаровані нерішучістю Німеччини у питанні постачання танків Україні, - ЗМІ

щольц

Як повідомляє Sky News, США розчаровані нерішучістю Німеччини у питанні постачання Україні танків Leopard.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.

Джерело видання повідомило, що Берлін "намагався поставити США в безвихідне становище щодо постачання американських танків Abrams, але це не спрацює".

Співрозмовники Sky News додали, що США "не надаватимуть Україні дорогі, складні в обслуговуванні танки, які, на думку представників адміністрації, не потрібні українцям для досягнення їхніх цілей, просто для того, щоб дати іншій країні прикриття для своїх власних внутрішніх рішень".

Зазначається, що міністр оборони Ллойд Остін та генерал Марк Міллі не вірять, що Abrams "принесуть чисту користь українцям, враховуючи складність їхньої експлуатації та обслуговування". Вони наполягають на тому, що США "не утримуються" від надання власних танків, тому що стурбовані можливою ескалацією через це.

Наразі США не знають, як розв'язуватиметься питання з Leopard-2 для України.

Топ коментарі
+21
А штаты в поставке дальнобойных ракет, сильно решимостью одержимы.
показати весь коментар
20.01.2023 23:26 Відповісти
+13
меркель и шольц считают, что путин еще не достаточно убил украинских детей.
показати весь коментар
20.01.2023 23:27 Відповісти
+12
А наш нарід -73, "какаяразніца", сильно думав про майбутнє??? Тепер асфальтом - агонь!
показати весь коментар
20.01.2023 23:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
А де наші СС-18 "Сатана" та Ту-160 та Ту -22М3? Це тільки членограї розстаралися?
показати весь коментар
20.01.2023 23:51 Відповісти
членограї умудрилися похєрити те що вже набирало оберти
показати весь коментар
20.01.2023 23:53 Відповісти
Та невже? А що, до членограїв, рафік неувиноватий?
показати весь коментар
21.01.2023 00:04 Відповісти
не трынди зелебот вот ты спалился ты же фанат зеленского а я то думаю почему так зеленым говном воняет
показати весь коментар
21.01.2023 00:52 Відповісти
І щоб ви із ними робили? Із тими станами і ту 22?
показати весь коментар
20.01.2023 23:56 Відповісти
Ага, з ракетами Х-55 з дальністю 2500 км для Ту-22 та Ту-160 нема чого зробити.
показати весь коментар
21.01.2023 00:02 Відповісти
где ты трепло был когда эти ракеты кучма предавал твоей рашке? почему не возмущался тогда диванный тролль?
показати весь коментар
21.01.2023 00:54 Відповісти
І куди би в тими Х-55 били б хочу поцікавитися?
показати весь коментар
21.01.2023 09:28 Відповісти
По руснє, по мацквє, по пітеру, по Ростову на дону, по Волгограду. Х-22 було достатньо для знищення русні
показати весь коментар
21.01.2023 17:51 Відповісти
по хатам? по "мирняку?

Запам'ятайте, як тількі перший український снаряд впаде на домівку русні. Світ від нас відмовится і не тільки в питанні зброї, але і всьому іншому.

Х-50 точність 300 м
х-22 точність до 1 км.

дякую, дуже дякую.
показати весь коментар
21.01.2023 18:12 Відповісти
Куй там.
показати весь коментар
17.05.2023 20:56 Відповісти
От буде куй нам
показати весь коментар
18.05.2023 08:48 Відповісти
ну що ж так песимістично. .. сібірь балшая а людей мало
показати весь коментар
20.01.2023 23:52 Відповісти
Иногда подумайте сколько лет потребовалось бы чтобы построить 3000 танков, 2000 САУ и РСЗО, 6000 тыс БМП, 1000 крылатых ракет, выпустить 10.000 Стугн и 1млн снарядов, разработать и построить 50 дивизионов ПВО большой дальности + 100-150 дивизионов ПВО сухопутных войск, 600 самолетов и вертолетов. А потом можете предаваться фантазиям как втiк боневтiк.
показати весь коментар
21.01.2023 00:11 Відповісти
Що ви зі ними будете робити їсти, чи до геморою прикладати?

Залужний каже що йому і 500 достатньо.
показати весь коментар
21.01.2023 18:13 Відповісти
шольцик штати підставив під своє ніхт-"яволь" не надавати добро на поставку танків Польщі і Фінляндії - ґарний ґеноссе!
показати весь коментар
20.01.2023 23:46 Відповісти
КиївМіськБудда @saniolli https://twitter.com/saniolli/status/1616094351280439296 19 янв.
А ще якихось два роки тому цю карикатуру можна було би трактувати як: Олаф Шольц намагається зупинити польське вторгнення в Україну.
показати весь коментар
20.01.2023 23:50 Відповісти
Якщо чесно, то: світ все робив для того, щоб після WWII зробити з німців переляканих тварин, винних усім і обмеживши їх в усьому. А тепер вимагає від них бути рішучими. Така реальність. Але нам від того не легше.
показати весь коментар
20.01.2023 23:52 Відповісти
Was ist "ВОВ"?
показати весь коментар
21.01.2023 01:27 Відповісти
а як же то так сталось га,як то вони виродилсь,до того стану,чи то само просто вийшло,**** кацап і причинно-наслідкові звязки то **** рачі діаметрально протилежні.
показати весь коментар
21.01.2023 03:05 Відповісти
жрать би лисому поменше, бо в його возрасті на таке рихле шмаття на 300 кіло розкидатися? - це і є зелений турборежим - сприздить якомога більше на онуків.
і ***** та Україна, а ви вже там самі якось з партнерами чи ні....
відбулавнених мертві не хвилюють - 7 лярдів в місяць в бубі в кишені - от тільки людей нема...
показати весь коментар
21.01.2023 00:06 Відповісти
А що до зеленого турборежиму не робили теж саме - "сприздить якомога більше на онуків."? Усі такі були білі та пухнасті?
показати весь коментар
21.01.2023 00:10 Відповісти
Боится публикации компромата на Меркель, думает что это уничтожит репутацию Германии
показати весь коментар
21.01.2023 00:08 Відповісти
А Байден чого боїться, що танки не дає?
показати весь коментар
21.01.2023 00:17 Відповісти
пока проблемы с обслуживанием, техперсоналом, заправкой и логистикой.
показати весь коментар
21.01.2023 00:19 Відповісти
ни хрена подобного тут на цензоре есть один инженер с VA-вой в голове он эти турбины за день с абрамсов перекидывает на т 80 у себя в гараже
показати весь коментар
21.01.2023 00:57 Відповісти
та на Борщаге в гаражах даже лопатки турбин рихтуют
показати весь коментар
21.01.2023 01:22 Відповісти
ага їбанько про ЗІП сказати нічого чи танки дають без запасних двигунів,які вже потім на заводі ремонтують?
показати весь коментар
21.01.2023 03:06 Відповісти
у него своего хватает в москве, благодаря Марсалеку.
показати весь коментар
21.01.2023 00:17 Відповісти
шольцу просто до сих пор панфиловцев жалко.
показати весь коментар
21.01.2023 00:16 Відповісти
Зачетно).
показати весь коментар
21.01.2023 00:25 Відповісти
Никакого комплекса вины у фрицев нет не было и не будет!! Эта пропагандисткая туалетная промакашка из ГДР давно уже использована и выброшена в сортир!! Прошло 80 лет со времени ВОВ и вот уже 2 поколения немцев живут под куполом кремлёвской пропаганды,которая внушет им эту херню про "вину"!! НО..напрасно...Я живу в Германии уже 30 лет и вижу и знаю немцев.. Продажные-ДА..трусливые-ДА..субтильные аморфнце-ДА...нация вырожденцев, ничего общего не имеющая с теми из 40-ых !!
показати весь коментар
21.01.2023 01:19 Відповісти
у тебе довбику протиріччя прямо в тексті,складно напевно бути кацапом без мозку?
показати весь коментар
21.01.2023 03:07 Відповісти
Я согласен с человеком по поводу немцев. Такие они и есть. А вот ты сразу полез с оскорблениями. Так кто тут кацап?
показати весь коментар
21.01.2023 10:41 Відповісти
тому що цей "человек" сре одним і тим же висером по всім гілкам,бот він сраний
показати весь коментар
21.01.2023 19:33 Відповісти
нация вырожденцев - это кацапы ))
показати весь коментар
21.01.2023 06:38 Відповісти
и регистрация на Цензоре с 13 января 2023 года. Новая бот команда с немецкими флажками подтянулась
показати весь коментар
21.01.2023 09:00 Відповісти
Этот пользователь повторяет слово в слово то, что показывают по кацапскому тв. Вчера угрожал мне за то, что я назвала клоуна клоуном. Одно только вов вместо Второй Мировой войны уже о многом говорит. Он еще пишет путин с большой буквы. Короче плохо отрабатывает 15 рублей
показати весь коментар
21.01.2023 13:00 Відповісти
Я его раза три блоканул, это самый простой способ. Делайте также. Этот пост оставил для примера
показати весь коментар
21.01.2023 22:01 Відповісти
ВОВ то хто?
показати весь коментар
17.05.2023 21:02 Відповісти
Шольца ********** і затравлять, а поляки щей прутнем по лобі вгасять.
показати весь коментар
21.01.2023 00:17 Відповісти
Шольцу присвоили хероя срассии,в одиночку остановил колонну натовских танков
показати весь коментар
21.01.2023 00:38 Відповісти
Фріци знов на темному боці історії, ганьба
показати весь коментар
21.01.2023 00:40 Відповісти
Наразі США не знають, як розв'язуватиметься питання з Leopard-2 для України. (возня з танками подібна до американо-німецьких домовленностей ,які світові видають, як взаємні протиріччя і звинувачення,через котрі танки в Україну не надають.
показати весь коментар
21.01.2023 00:40 Відповісти
Чого боїться Німеччина? Що росія запустить по ній ракету? Німеччина під захистом всього нато, їй нічого боятися!
показати весь коментар
21.01.2023 00:41 Відповісти
ничего они не боятся кроме того что куплены русней
показати весь коментар
21.01.2023 00:58 Відповісти
ну судячи по тому як ти скавчих про те що всіх купили,тебе недоношенного навіть по акції і "в нагрузку" до гандонів купляти не хочуть,що завидно чи просто ********* нічого?)))
показати весь коментар
21.01.2023 04:40 Відповісти
Прутін шантажує своїх кріпаків у ФРН !!
показати весь коментар
21.01.2023 00:49 Відповісти
Штазі на нього і досі працюють. Нічого не змінилось з часів фрау штазі, на зміну якої прийшов хєр штазі.
показати весь коментар
21.01.2023 01:28 Відповісти
Шольцу не пальцем треба лисину чесати,а цвяха в неї забити.
показати весь коментар
21.01.2023 00:56 Відповісти
Спочатку десятки років прививають трьом поколінням німців почуття провини за 2 світову, а потім просять танки))
показати весь коментар
21.01.2023 00:57 Відповісти
слухай сюды, Маравило!! Никакого комплекса вины у фрицев нет не было и не будет!! Эта пропагандисткая туалетная промакашка из ГДР давно уже использована и выброшена в сортир!! Прошло 80 лет со времени ВОВ и вот уже 2 поколения немцев живут под куполом кремлёвской пропаганды,которая внушет им эту херню про "вину"!! НО..напрасно...Я живу в Германии уже 30 лет и вижу и знаю немцев.. Продажные-ДА..трусливые-ДА..субтильные аморфнце-ДА...нация вырожденцев, ничего общего не имеющая с теми из 40-ых !!
показати весь коментар
21.01.2023 01:17 Відповісти
ще раз їбанько ти само среш що німці виродились,але чомусь ***** очкаста не кажеш чому,а не тому що після війни ви кацапська ******* переїбали половину німок і наплодили байстрюків? га кацапетовсьткий дегрод?
показати весь коментар
21.01.2023 03:09 Відповісти
руснявьій бот?
показати весь коментар
17.05.2023 21:06 Відповісти
этот "сморчок" Шольц уже открыто отсасывает у уйло!! Пора вводить против него санкции!!Фрау Штази крепко держит его за яйца!! может попросить бункерного пролететь пару раз своими ТУ над Бундестагом?
показати весь коментар
21.01.2023 01:09 Відповісти
тварі не спиняться ніколи, не за тим вони в Україну прийшли.
нам за руки триматися і вірити...
шольц іде на **й, і бубу з собою забери - один не віддупляється,
другий откровенний ненавистник України - нашо президенто!
показати весь коментар
21.01.2023 01:18 Відповісти
Шольц декілька днів тому говорив що необхідно підтримувати зв'язок із путіним, от і допітримувався, до того що кдбешник залякав до всрачки.
А тепер московити сміються, мовляв Шольц самотужки зупинив колони НАТОвських танків.
показати весь коментар
21.01.2023 01:46 Відповісти
Немцы много лет играли в "европейское лидерство", а оказались клоунами, с которых все трясли деньги и смеялись за спиной.
показати весь коментар
21.01.2023 07:15 Відповісти
Египет, Марокко, Кувейт, Ирак, Тайвань, Саудовская Аравия... Операторы Абрамсов... В Египте производятся (!) по лицензии с 1988 года.... Кажется, США валяет дурака, что танки слишком сложны и не нужны.... Ну таке....
показати весь коментар
21.01.2023 08:43 Відповісти
В 1990 году https://en.wikipedia.org/wiki/Project_On_Government_Oversight Project On Government Oversight в отчете подверг критике высокую стоимость и низкую топливную экономичность M1 по сравнению с другими танками аналогичной мощности и эффективности, такими как Leopard 2. Отчет был основан на данных из источников армии США и отчеты Конгресса. https://en.wikipedia.org/wiki/M1_Abrams#cite_note-29 [28] К 1999 году стоимость танка превысила 5 миллионов https://en.wikipedia.org/wiki/United_States_dollar долларов США за машину.
В Египте Марокко, Ираке, Саудовской Аравии... доставка топлива и цена близка к нулю.
показати весь коментар
21.01.2023 09:14 Відповісти
Не сперечаюся що Abrams, ну просто пістатий танк але з такими недоліками фешенемебельномті, що просто не рентабельно утримувати... 🤔 Німці говорили дадуть хоч 300, а ні, не дадуть, дадуть, ні, не дадуть... Після цього не тільки США розчаровані... Тут питання виникає, чи взагалі Німеччина має стільки танків? 😕
показати весь коментар
21.01.2023 09:48 Відповісти
https://uk.wikipedia.org/wiki/Leopard_2 Leopard 2 https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B9%D0%BB:Flag_of_Germany.svg https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D1%96%D0%BC%D0%B5%D1%87%D1%87%D0%B8%D0%BD%D0%B0 Німеччина 266 шт., Основний бойовий танк
показати весь коментар
21.01.2023 10:17 Відповісти
Доброго дня! Так я саме це і мав на увазі.. Їх мало...
показати весь коментар
21.01.2023 10:42 Відповісти
Полностью согласен с Владимиром!!! 73% украинских спекулянтов-дебилов (лишь бы не порошенко), не думали головой когда выбирали президентом клоуна Зеленского , а теперь возмущаются действиями БАЙДЕНа, ШОЛЬЦа и ДРУГих... Почему до сих пор наш президент-лох, не посадил Кучму , Ющенко, Гриценко , еханурова, Тимошенко, и прочую воровитую шваль и ещё 20-30 генералов нашего генералитета, за разворовывание и ослабление ВСУ!!........ ПО-ЧЕ-МУ!!!
показати весь коментар
21.01.2023 10:17 Відповісти
Хитрожопая немчура боится что свинособаки проиграют войну и все их инвестиции отойдут Китаю бесплатно.
показати весь коментар
21.01.2023 10:44 Відповісти
18 января Химический гигант BASF сообщил о неденежном списании 7,3 млрд евро из-за СП по разведке нефти и газа Wintershall Dea, которое решило уйти из России.

"Wintershall Dea прекратит деятельность в России. Продолжение работы в России неприемлемо", - заявил гендиректор Wintershall Dea Марио Мехрен.

СП на 72,7% принадлежит BASF и на 27,3% - инвестиционной фирме российского миллиардера Михаила Фридмана LetterOne. Wintershall Dea является одной из немецких компаний с наибольшими позициями в России и до этого момента она не отказывалась от страны.

Акции BASF во Франкфурте после новостей упали на 3,7%.
показати весь коментар
21.01.2023 11:22 Відповісти
Надо компании сименс тоже что то с парашей решать.
показати весь коментар
21.01.2023 12:48 Відповісти
а что с ними?

12.05.2022

Немецкий концерн на фоне войны России в Украине уже прекратил дела с российским государством. Теперь Siemens полностью сворачивает бизнес в РФ.
показати весь коментар
21.01.2023 21:58 Відповісти
Тобто в Єгипет можна було поставити 1130 Абрамс, адже ця високотехнологічна країна має повний комплекс обслуговування Абрамсів. Віримо!

показати весь коментар
21.01.2023 11:00 Відповісти
З однієї сторони, гарантії безпеки за ядерку давали США і Брити. Тому Шольц правий, нехай вони і вписуються своїми танками.
А з іншої сторони, така злочинна, корумпованих влада України не може розраховувати на підтримку, на повну 100-процентний підтримку.
показати весь коментар
21.01.2023 12:00 Відповісти
Валяти шольця, це вам не хухри мухри. Наші телепні поки вкурять, що сталося, то вже все закінчиться. І так завжди.
показати весь коментар
21.01.2023 15:04 Відповісти
.

балаболка люсiнда дристович все нiяк не заспокоїться...

https://www.youtube.com/watch?v=8QXyjBw-KPk&t=2088s



.