6188 відвідувачів онлайн
21 122 37

Цистерни з "русским миром" не пустили в Естонію

зафарбували

Естонські прикордонники змусили росіян зафарбувати напис "русский мир" на цистернах вантажного потягу.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на РБК-Україна.

Інцидент стався у прикордонному пункті Койдула у Лиунаській префектурі Естонії. Прикордонники зупинили російський потяг, на цистернах якого був "русский мир".

Російська бригада залізничників зазначала, що нічого не знала про напис, і просила дозволити заклеїти його плівкою. Проте естонські прикордонники змусили росіян зафарбувати напис фарбою, у разі відмови цистерни розвернули б до Росії.

"Коли кремлівський режим по-звірячому вбиває громадянське населення України, ми за жодних обставин не приймаємо публічного показу символів агресора. Слава Україні!" - зазначили прикордонники.

Топ коментарі
+43
показати весь коментар
21.01.2023 14:13 Відповісти
+31
От подобаються мені жителі країн Балтії, ніяких двозначностей, і дуже точна позиція.

Дякую їм за підтримку.
показати весь коментар
21.01.2023 14:20 Відповісти
+28
Оце кожному касапоподібному треба таке тавро на лоба..
показати весь коментар
21.01.2023 14:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце кожному касапоподібному треба таке тавро на лоба..
показати весь коментар
21.01.2023 14:06 Відповісти
И зелёнкой помазать
показати весь коментар
21.01.2023 14:11 Відповісти
..Тут такая немного запутанная ситуация, эти цистерны с мазутом - из Казахстана, и транзитная фирма называется "Русский мир", что довольно дико называть так фирму, тем более в настоящее время, и эстонские погранцы правильно сделали что заставили закрасить это название, синей краской. Неплохо бы под эту синюю полосу поместить такую же желтую полосу.. )
показати весь коментар
21.01.2023 17:05 Відповісти
Це на зворотньому шляху, до рашки 😂
показати весь коментар
21.01.2023 21:07 Відповісти
Браво!
показати весь коментар
22.01.2023 09:31 Відповісти
показати весь коментар
21.01.2023 14:10 Відповісти
А внутри? может там флейтисты-вилончелисты д. Жени
показати весь коментар
21.01.2023 14:11 Відповісти
показати весь коментар
21.01.2023 14:13 Відповісти
Єнта происки спецслужб Курской народной республики! АдназначнА
показати весь коментар
21.01.2023 14:19 Відповісти
Где-то сегодня читал, что очередного кацапского придурка похоронили в долг, потому что все деньги отдали на военные сборы😆
показати весь коментар
21.01.2023 14:21 Відповісти
И это радует.
показати весь коментар
21.01.2023 14:32 Відповісти
Геть сапоги! Дайош скрепниє лапті!
показати весь коментар
21.01.2023 15:20 Відповісти
А шо, "пад'йомниє" вже пропили на "провадах"?
показати весь коментар
21.01.2023 15:25 Відповісти
Треба було змусити не замальовувати а дописати поряд "ГОВНО".
показати весь коментар
21.01.2023 14:18 Відповісти
!!
показати весь коментар
21.01.2023 14:44 Відповісти
Молодці хлопці!

Ще й трішечки допомогли своїй економіці на суму вартості банки краски і декількох пензлів.
показати весь коментар
21.01.2023 14:19 Відповісти
От подобаються мені жителі країн Балтії, ніяких двозначностей, і дуже точна позиція.

Дякую їм за підтримку.
показати весь коментар
21.01.2023 14:20 Відповісти
Так,це не перепуджена ліверна ковбаса Шольц, хоча естонські лісові брати ще сиділи по совіцьких концтаборах,коли полонені німці давно вже були вдома...
показати весь коментар
21.01.2023 14:42 Відповісти
"Лісові брати" дуже рідко вирвалися з пазурів гулагу...
показати весь коментар
21.01.2023 15:28 Відповісти
Героям слава !!

Прикордонникам Єстоніі щира подяка 👍🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️
показати весь коментар
21.01.2023 14:20 Відповісти
а тим часом , "міноборони закуповує продукти для військових у 2-3 рази дорожче, змі."
показати весь коментар
21.01.2023 14:22 Відповісти
А хіба зелені шмарклі можуть існувати без крадівництва/корупції? І ніяка війна їм не перешкода.
показати весь коментар
21.01.2023 14:26 Відповісти
У естонських прикордонників до московитської наволочі тоталітаризм закінчився, чого не можна сказати про певний відсоток українських громадян, нажаль.
показати весь коментар
21.01.2023 14:24 Відповісти
В цистернах могут сидеть варвары. Эти цистерны в Эстонию лучше вообще не пускать.
показати весь коментар
21.01.2023 14:26 Відповісти
Поїзд їде - воно лізе.
показати весь коментар
21.01.2023 14:38 Відповісти
Напис вони зафарбували. А цистерни просто підуть далі в пункт призначення. Вдалої торгівлі з русофашистами!
показати весь коментар
21.01.2023 14:43 Відповісти
это транзит нефти с Казахстана, а бочки да - руснявые
показати весь коментар
21.01.2023 18:29 Відповісти
показати весь коментар
21.01.2023 14:45 Відповісти
А в цистерну заглянули??????? туди шт 60 орків може поміститися!
показати весь коментар
21.01.2023 14:45 Відповісти
Если укладывать слоями - то гораздо больше!
показати весь коментар
22.01.2023 12:54 Відповісти
"Ми нічєво нє зналі" - типова відмовка рашиста
показати весь коментар
21.01.2023 14:52 Відповісти
А чого вони взагалі пустили отой кацапський поїзд? Санкції на Естонію не розповсюджуються?
показати весь коментар
21.01.2023 15:02 Відповісти
На Естонію - росповсюджуються. На росію - ні.
показати весь коментар
21.01.2023 15:52 Відповісти
Зафарбували і торгівля продовжилась наізженою колією .
показати весь коментар
21.01.2023 15:04 Відповісти
Нічого особистого. Просто бізнес.
показати весь коментар
21.01.2023 15:50 Відповісти
"Цистерны срусским миром" - это как чемоданы с гавном на колесиках