6843 відвідувача онлайн
1 891 25

МАГАТЕ не виявило військового обладнання на українських АЕС, - Гроссі

гроссі

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) під час перевірки українських АЕС не виявило військового обладнання, що спростовує заяву РФ.

Про це заявив генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі в Європарламенті, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Гроссі заявив, що МАГАТЕ встановило постійну присутність на всіх українських ядерних об’єктах і сьогодні він наказав провести інспекції, щодо наявності на якомусь із них військове обладнання.

"Результат цих перевірок був негативним", - наголосив Гроссі. Він підкреслив, що це вже другий випадок, коли МАГАТЕ змогло "розвінчати звинувачення (Росії – ред.) в незаконних і дуже небезпечних речах", які нібито відбуваються на цих об'єктах.

Нагадуємо, напередодні Служба зовнішньої розвідки РФ звинуватила Україну в нібито зберіганні західної зброї на атомних електростанціях.

Топ коментарі
+13
Шок! Сенсація! Підтвердилося, що українці - нормальні люди, а московитські терористи знову брешуть. Якби ще ця організація мала сміливість хоча б чесно сказати все, що творять московити... але це вже фантастика.
показати весь коментар
24.01.2023 20:10 Відповісти
+8
МАГАТЕ не виявило військового обладнання на українських АЕС

Хай чесно скажуть що вони виявили на Запорізький АЄС і чому там знаходяться люди, які не мають відношення ні до АЕС, ні до України
показати весь коментар
24.01.2023 20:15 Відповісти
+6
Невже кацап збрехав?!!
показати весь коментар
24.01.2023 20:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Невже кацап збрехав?!!
показати весь коментар
24.01.2023 20:08 Відповісти
Шок! Сенсація! Підтвердилося, що українці - нормальні люди, а московитські терористи знову брешуть. Якби ще ця організація мала сміливість хоча б чесно сказати все, що творять московити... але це вже фантастика.
показати весь коментар
24.01.2023 20:10 Відповісти
ввам шось не подобається?
так, уявляєете, у світі були підозри. після того як Арахаміята Бубачка забагато п...ів, мовляв от нам би ядрену бомбу..
ціна балабольства - ВЕЛИЧЕЗНА!
показати весь коментар
24.01.2023 20:47 Відповісти
МАГАТЕ не виявило військового обладнання на українських АЕС

Хай чесно скажуть що вони виявили на Запорізький АЄС і чому там знаходяться люди, які не мають відношення ні до АЕС, ні до України
показати весь коментар
24.01.2023 20:15 Відповісти
ви читати не вмієте? Давно про це сказано і всьому світу відомо завдяки МАГАТе.
а ти пи..іш тут.
показати весь коментар
24.01.2023 20:48 Відповісти
А как насчет боевых комаров? Тоже брехня?
показати весь коментар
24.01.2023 20:15 Відповісти
а проверку насчет камаров срусня не заказывала ))))
показати весь коментар
24.01.2023 20:23 Відповісти
А пора бы 🤣
показати весь коментар
24.01.2023 20:53 Відповісти
Алессандро, ты выучил русский!
показати весь коментар
24.01.2023 20:43 Відповісти
Я выучил Google
показати весь коментар
24.01.2023 20:55 Відповісти
А с какого языка переводил? Просто в английском языке нету родОв, откуда гуглу знать, что ты - это именно "он", а не "она"?
показати весь коментар
25.01.2023 14:54 Відповісти
Esperanto.
показати весь коментар
25.01.2023 14:56 Відповісти
Honestly - my mom is a bilingual Ukrainian and dad is of Italian descent. I am fluent in all four languages. Guilty as charged 😂
показати весь коментар
25.01.2023 14:59 Відповісти
А на ЗАЕС вони не хочуть пошукати? І запитати кацапсятину що військові мордору роблять на атомному об'єкті! А при цьому звинувачують іншу країну!!!
показати весь коментар
24.01.2023 20:15 Відповісти
шукали. знайшли. але в МАГАТе немає військовох сили вигнати москалів звідти.
є ще питання,ботику?
показати весь коментар
24.01.2023 20:49 Відповісти
*мегате - підрозділ московської розвідки
показати весь коментар
24.01.2023 20:18 Відповісти
якби це було так як ти тут сєранув, то МАГАТе знайшло б на наших АЕС багато чого забороненого.
тож давай вибачайся, балабол.
показати весь коментар
24.01.2023 20:50 Відповісти
то ви ж на свої не пустили
показати весь коментар
24.01.2023 21:31 Відповісти
Тобто в разі чого вони беззахистні.
показати весь коментар
24.01.2023 20:22 Відповісти
ні.. не про те мова... срусня (яка напихала захоплену Запорізьку АЕС своєю зброєю) вимагала від МАГАТЕ перевірки наших, буцімто ми там ховаємо від них нашу важку зброю... а воно нам треба?
показати весь коментар
24.01.2023 20:25 Відповісти
Зато 3 млн от Володина (или другого петуха, не помню уже) не пропустили мимо глаз? На какую-то программу, суть которой расхапать бабло по карманам. Я уверен, что нет, не пропустили.
показати весь коментар
24.01.2023 20:41 Відповісти
А на ЗАЭС? Или оно уже не украинское?
показати весь коментар
25.01.2023 00:13 Відповісти
Ну, дякувати Богу, магате хоч в Україні спромоглося продемонструвати свою "бурную дєятєльность" і "корисність".
показати весь коментар
25.01.2023 05:32 Відповісти