8924 відвідувача онлайн
4 865 42

Байден може оголосити про передачу Україні танків Abrams вже 25 січня, - ЗМІ

байден

Президент США Джо Байден оголосить цього тижня про постачання Україні танків Abrams.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це заявив чиновник американської адміністрації телеканалу "Аль-Джазіра".

За його словами, глава Білого дому оголосить про постачання танків уже в середу.

Топ коментарі
+17
показати весь коментар
25.01.2023 01:07 Відповісти
+8
Супер новина 👍🏼👍🏼👍🏼
показати весь коментар
25.01.2023 01:03 Відповісти
+8
Так соромно *** що нам помагають всі а наші ******* яйця і хліб

Докли Володимер Зе так буде? 73%зробіть щось
показати весь коментар
25.01.2023 01:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Супер новина 👍🏼👍🏼👍🏼
показати весь коментар
25.01.2023 01:03 Відповісти
Так соромно *** що нам помагають всі а наші ******* яйця і хліб

Докли Володимер Зе так буде? 73%зробіть щось
показати весь коментар
25.01.2023 01:05 Відповісти
Знаєм-знаєм, пекельні борошна...

Харошій уzкій -- мйортвий уzкій!

Всі здохнете, собаки, на Священній Українській Землі!
показати весь коментар
25.01.2023 01:12 Відповісти
показати весь коментар
25.01.2023 01:07 Відповісти
Хай би йому краще кирпичиною по макітрі 45 разів стукнули
показати весь коментар
25.01.2023 02:39 Відповісти
Давай, діду, не журись - підпишись
показати весь коментар
25.01.2023 01:20 Відповісти
Куда он денется... с подводной лодки?
показати весь коментар
25.01.2023 01:23 Відповісти
Із тим як все раптово закрутилося із наданням Україні танків є в мене думка що на заході знають про якийсь наближаючися жах для нас...от так фігня малята.
показати весь коментар
25.01.2023 01:29 Відповісти
Не нервуйся ! Двом смертям не бути , одну не минути ! Ну а раптом щось не так - за репараціями помідори на кубані вирощуватимемо , а на шашлики за урал їздити будемо гіперлупом , кацапи замість кротів тунель прориють до Китаю і вагони тягатимуть як колись бурлаки по волзі ((
показати весь коментар
25.01.2023 01:39 Відповісти
Моя нервувалка ще в 2006у зламалась. Коли стало зрозуміло що війна із росією не відворотня, а промовляти це вголос було навіть небезпечно.
Тут інше.
показати весь коментар
25.01.2023 10:54 Відповісти
Нарешті всіх союзників прорвало.Все зрозуміли і пішла техніка.
показати весь коментар
25.01.2023 02:23 Відповісти
Абрамси - жруть палива нереально багато, але це гарні агрегати для трощення кацапів
Челенджери звісно краще, але їх кіт наплакав поряд з Абрамсами і Леопардами
показати весь коментар
25.01.2023 02:37 Відповісти
Надеюсь шо мы не услышим что-то типа Байден и Шольц пообещали что "танки Леопард 2 и Абрамс прибудут в Украину не позже 2030 года"
показати весь коментар
25.01.2023 04:36 Відповісти
Може
показати весь коментар
25.01.2023 05:41 Відповісти
Mikl @soldat31 https://twitter.com/soldat31/status/1618092900965023745 31 мин
В Италии одобрили поставки вооружений Украине в новый пакет войдут управляемые ракеты Aspide. Предположительно, речь идет о поставках четырех полных комплексов, каждый из которых будет оснащен 18 ракетами радиусом действия 20 км.
показати весь коментар
25.01.2023 06:20 Відповісти
скорее всего мы получим комплексы со старыми ракетами дальностью до 12 км.
показати весь коментар
25.01.2023 07:00 Відповісти
ну...., дареному коню..., как говорится.......
показати весь коментар
25.01.2023 08:35 Відповісти
это да.
показати весь коментар
25.01.2023 08:36 Відповісти
символично, конечно. Но вперёд должно приехать техническое обслуживание\техники, топливо\масла и тралы способные перевозить эту технику к фронту. А то если они станут в Яворове под зонтиком польских "пэтриотов", то это будет просто политический шаг.
показати весь коментар
25.01.2023 06:55 Відповісти
"Для большинства понятие "дали танки" сводится чуть ли не "к вывели из ангара и поехали воевать", как в одноимённой игре. А то, что вместе с танками необходим колоссальный объём сопутствующих вещей - никто и не думает. Танки надо как-то доставлять к месту боёв - своим ходом моторесурс выработается очень шустро, значит нужны тягачи коих у нас просто ноль (пару "ошкошей" завёз Порошенко) совместимых с леопардами и прочими танками НАТО, необходимы расходники в немалых количествах на каждый борт, защищенная оборудованная ремзона километрах в двухстах от линии фронта с обученными техниками и запасом запчастей, необходима грамотная "мазута", само собой подготовленный экипаж, весь необходимый спектр боеприпасов, причём не в соседней стране на складе, а в минимально дозволенных зонах рядом с передовой и много чего ещё. Только так танки не станут одноразовой игрушкой, а смогут максимально долго и эффективно выполнять свою роль на поле боя." (с)
показати весь коментар
25.01.2023 07:39 Відповісти
А можна "модернізувати" дату з 25 січня на 26 чи 28?...одного "кота" за хвіст потягнути?))
показати весь коментар
25.01.2023 07:54 Відповісти
Дареному танку в ствол не смотрят (старая американская поговорка) 👆