11087 відвідувачів онлайн
12 476 62

Німеччина передає Україні танки Leopard 2, - уряд ФРН

танк,леопард,leopard

Про це повідомив речник уряду Штеффен Гебештрайт, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ. Також відповідне повідомлення опубліковане на сайті уряду Німеччини.

"Канцлер Олаф Шольц оголосив у середу на засіданні уряду, що Німеччина і надалі посилюватиме свою військову підтримку Україні. Він повідомив, що Федеральний уряд прийняв рішення про надання українським збройним силам основних бойових танків "Леопард-2". Це результат інтенсивних консультацій з найближчими європейськими та міжнародними партнерами Німеччини", - йдеться у заяві.

Зазначається, що мета союзників - швидко зібрати два танкові батальйони з танками Leopard 2 для України.

На першому етапі Німеччина надасть роту з 14 танків Leopard 2 A6 зі складу Бундесверу. Інші європейські партнери в свою чергу передадуть танки Leopard-2.

Підготовка українських екіпажів має розпочатися найближчим часом у Німеччині. На додаток до навчання, пакет також включатиме логістику, боєприпаси та технічне обслуговування систем.

"Німеччина надасть країнам-партнерам, які хочуть швидко передати Україні танки "Leopard-2" зі своїх запасів, відповідні дозволи на їхню передачу", - йдеться у заяві.

Топ коментарі
+19
соромно не за німців повинно бути,а за самих себе,що довели Україну до такого стану,що навіть одягом військових забезпечити не можем, а німцям дякувати маємо до смерті,тому що якщо б не вони і інші союзники то уже давно б програли у цій ввійні і були б колонією кацапів
показати весь коментар
25.01.2023 13:14 Відповісти
+16
Нарешті!
показати весь коментар
25.01.2023 13:02 Відповісти
+10
показати весь коментар
25.01.2023 13:12 Відповісти

Завантаження...