7593 відвідувача онлайн

Ізраїль відмовив США у проханні передати Україні системи ППО Hawk, - ЗМІ

hawk

За інформацією Axios, США звернулися до Ізраїлю з проханням направити Україні системи ППО MIM-23 Hawk, зняті з озброєння та відправлені на склади, але отримали відмову.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Високопосадовці Ізраїлю та США заявили, що два тижні тому Пентагон зв'язався з ізраїльським Міноборони та запитав системи Hawk, які перебувають на зберіганні, для передання їх Україні", - зазначає Axios.

В ізраїльському Міноборони відповіли на запит США відмовою, нагадавши, що Ізраїль, як і раніше, не постачає озброєнь Україні, і що системи MIM-23 Hawk не в робочому стані через тривале зберігання без належного обслуговування.

Проте представники ізраїльської влади уточнили для Axios, що якщо пускові установки MIM-23 Hawk можуть бути непридатні до роботи, то сотні ракет до них іще можна привести до ладу й використовувати.

Ізраїль придбав у США MIM-23 Hawk у 1960-х роках для захисту від ВПС Єгипту та Сирії. Згодом Ізраїль зробив ставку на сучасніші системи озброєння на кшталт зенітних ракетних комплексів Patriot, систем ПРО Iron Dome та Arrow. Близько десятиліття тому Ізраїль зняв MIM-23 Hawk із бойового чергування. Однак, як заявив представник ізраїльської влади Axios, на складах залишаються 10 батарей цієї ППО та сотні ракет до них.

В січні шеф Пентагону Ллойд Остін заявляв, що системи MIM-23 Hawk хоч і застаріли, та ще можуть відіграти роль, і що США працюють із партнерами та союзниками для їх передання Україні.

Топ коментарі
+37
Я завжди знав, що ми можемо покластися на євреїв у скрутний час.
показати весь коментар
25.01.2023 19:20 Відповісти
+21
США їх кормило, спонсорувало, прикривало...а гамно було гамно осталось
показати весь коментар
25.01.2023 19:35 Відповісти
+16
Как то по малански себя ведут
показати весь коментар
25.01.2023 19:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Поляки теж співають про Бандеру, але ці хоча б помогають всім, чим можуть
показати весь коментар
25.01.2023 20:04 Відповісти
Просто шольцюють. Тиснути як на Німеччину і будуть і Hawkи і Залізний купол
показати весь коментар
25.01.2023 20:05 Відповісти
Зброя то ладно,але ніколи не забуду,коли почалась війна ,люди тікали,євреї скасували одразу українцям безвізовий режим,навіть Угорщина такого не зробила,ось цього не пробачу
показати весь коментар
25.01.2023 20:08 Відповісти
эмираты сделали тоже самое. 2 страны, которые я ненавижу
показати весь коментар
25.01.2023 22:28 Відповісти
Тогда пусть забирают своего Цадика себе.
показати весь коментар
25.01.2023 20:10 Відповісти
Израиль по площади это Запорожская область. И все. И об этом приходится думать. Много здесь живёт бывших украинцев которые переживают за Украину даже больше чем за Израиль. Так как в настоящий момент наша страна не воюет.
показати весь коментар
25.01.2023 20:20 Відповісти
иди в ж-пу. молчал бы лучш
показати весь коментар
26.01.2023 01:01 Відповісти
молчала бы лучше. это неизбежно приведет к антисемитизму
показати весь коментар
26.01.2023 01:02 Відповісти
Залізняк і Гонта недаремно їх вчили толерантності. Мало
показати весь коментар
25.01.2023 20:25 Відповісти
Сегодня рассказывали что на след неделе
Откроется в Тель Авиве выставка местной художницы . Где она покажет разрушенные дома в Украине. И нашему правительству приходится учитывать настроения масс.
показати весь коментар
25.01.2023 20:25 Відповісти
Так, "маса" це підходяще слова. А моя бабуся ще вас рятувала у війну. НАВІЩО, щоб ви посміювалися зараз з нас, чекаючи гешефту від усього?!!!!!!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
25.01.2023 20:28 Відповісти
Ху.сосы путинские. Других слов нет...
показати весь коментар
25.01.2023 20:31 Відповісти
дзюркуни
показати весь коментар
25.01.2023 20:34 Відповісти
За эти 30 лет в Израиль с рахи столько бабла втрамбовали, вложили, вывезли завезли, что сама Швейцария от зависти и злости локти кусает! Тут ясно как день. Аксиома!
показати весь коментар
25.01.2023 20:34 Відповісти
А з України не вивезли?
показати весь коментар
25.01.2023 20:39 Відповісти
Не далекоглядно.
показати весь коментар
25.01.2023 20:39 Відповісти
Remont botoksnogo klesha bolshe po dushe tshem svoboda i nezavisimost Ukrainskogo naroda. Tantsujushije vokrug zolotogo oslika...
показати весь коментар
25.01.2023 20:39 Відповісти
Лиште у спокої Ізраїль-він йшов,йде і,у свій час,піде "за руським воєнним корабльом"! Не просіть і не беріть нічого зі "слизьких рук"!
показати весь коментар
25.01.2023 20:43 Відповісти
Ізраїль відмовив США. Може так статися, що і США відмовлять одного разу Ізраїлю. Звичайно, буде крик про антисемітизм, що бідних євреїв вбивають, але, але, але...
показати весь коментар
25.01.2023 20:44 Відповісти
На Twitter подали до суду через відмову видалити антисемітські дописи
показати весь коментар
25.01.2023 20:52 Відповісти
СЕМІТИ́ЗМ, у, чол. Слово або вислів, створені за зразком будь-якої семітичної мови або запозичені з неї.

http://sum.in.ua/p/9/123/2 Словник української мови: в 11 томах. - Том 9, 1978. - Стор. 123.
показати весь коментар
25.01.2023 20:56 Відповісти
Разве 150.000 ракет, которые передал Израиль Украине, в январе 2023, по просьбе США, это не помощь.
Пару дней тому, посол Украины в Израиле, Корнейчук, выразил благодарность Израилю, - он посетил больницу, где раненных военнослужащих ВСУ, без ног и рук , протезируют.
Разве разведданные , которые дают израильские микроспутники США, о передвижении российских войск, это не помощь.
Кстати, израильские комплектующие которые входят в вооружение, поставляемые США, Украине, это не помощь??
Парадокс, даже в суперсовременные самолеты США F-35, входят израильские комплектующие ...
показати весь коментар
26.01.2023 01:33 Відповісти
Ну, якби «найвпливовіший єврей» світу попросив, дали б, звичайно!
А так, якісь США…
показати весь коментар
25.01.2023 21:03 Відповісти
Всё потому что у власти друг валоди биньямин.
показати весь коментар
25.01.2023 21:37 Відповісти
Просто беньямин не хочет расстраивать своего дружбана вову. Ситуация напоминает грузинскую.
показати весь коментар
25.01.2023 21:39 Відповісти
7 мая 194г.

В ночь с 5-го на 6-е опять бомбили Дарницу в течение полутора часов. Говорят, что немцы пошли в наступление. Неужели они применят газы?!
В Киеве вся торговля в руках евреев. Они воюют на трудовом фронте! Недовольство ими страшное.
/Дневник Нины Герасимовой о войне./
показати весь коментар
25.01.2023 21:54 Відповісти
это каким-то образом оправдывает израиль от го*няной позиции?
показати весь коментар
25.01.2023 22:27 Відповісти
нам она не нужна с их рук
показати весь коментар
25.01.2023 22:40 Відповісти
Никак. Лично моя знакомая поехала туда с тяжелым ребенком в надежде на помощь. Отказали. Приехала и прооперировалась в Киеве, и удачно.
Так что пусть себе засунут свою помощь себе в одно место.
показати весь коментар
25.01.2023 23:14 Відповісти
у набагато більш сприятливих умовах ніж у 60-70: з Єгиптом та Йорданією - міцний мир, Сирія перестала існувати як держава, Саудити - змирилися, арафат давно протух, лишився лише Іран. а шо?
показати весь коментар
25.01.2023 22:27 Відповісти
ще забув про фактичний союз із турками
показати весь коментар
25.01.2023 22:29 Відповісти
Сирія як держава практично не існує, але ракети звідти іноді летять.
Ізраїль дуже зав'язаний із запоребриком через вплив на Іран та Сирію. Особисто я вважаю, що для Ізраїля це стратегічно хибний шлях, хоча у короткій перспективі дозволяє уникати чергової великої війни на Близькому Сході.
показати весь коментар
25.01.2023 22:45 Відповісти
так, чудова стратегія, співпрацювати із рашкою, шоб ксір в Сирії зміг по-міцніше закріпитися. зато зовсім мало стріляють (поки-шо).
показати весь коментар
26.01.2023 10:24 Відповісти
Суки... Ми це запам'ятаємо.
показати весь коментар
25.01.2023 22:48 Відповісти
Когда Израиль обстреливают, Украина молчит, а Европа призывает к миру, но никто не предлагает помощь.
Сегодня Израиль воюет с Ираном, каждую неделю ВВС Израиля наносят удары по Сирии, по иранским базам, Россия - в этой войне, нейтральна.
Когда связка Иран-Россия, начнет воевать с Израилем, ни Украина, ни Евросоюз, ни США - не окажут помощь Израиль .
Поэтому Израиль можно понять, если учесть, что его территория меньше Киевской области.
показати весь коментар
26.01.2023 00:33 Відповісти
«Израиль можна понять…»
Поняти можливо.

Але виправдати -ні.

Доречі, Израиль дуже часто ховався под поромольку США.
Коли ему було це потрібно.
А коли не потрібно» - расповідае казки.

Як то не кошерно це виглядає …
показати весь коментар
26.01.2023 00:58 Відповісти
Що, опять?

Премьер до натаньязу був у « нейтралітеті».

Казали ось прийде новий. натаньяху. Ось тоді…

Прийшов, і що? Ніяких змін.

Украіні зброю? Ні. нічого.
Параші-Путин ферштейн…
показати весь коментар
26.01.2023 00:53 Відповісти
150.000 ракет, Израиль , в январе 2023, передал Украине, через третьи страны, по просьбе США...
Кстати, передача вооружений требует тишины.
Только в январе 2023, мы узнали, что Болгария спасла Украину, передав Украине в начале войны советские ракеты..... об этом сообщил бывший Премьер Болгарии.
показати весь коментар
26.01.2023 01:02 Відповісти
Єврей єврею око на виклює кажете?)
показати весь коментар
26.01.2023 01:35 Відповісти
Интересно, а кого больше в Израиле - жидов или евреев?
показати весь коментар
26.01.2023 12:56 Відповісти
Сторінка 2 з 2