9773 відвідувача онлайн
14 549 38

У Бєлгороді та окупованому Криму по телебаченню показали звернення Зеленського

Сьогодні, 25 січня, жителі Бєлгородської області РФ та окупованого Криму отримали можливість подивитися звернення президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.

"Жителі Бєлгородської області побачили звернення Зеленського по телевізору. А потім зник сигнал. Влада поки що мовчить", – написав Telegram-канал "Блетгород".

У Бєлгороді та окупованому Криму по телебаченню показали звернення Зеленського 01

"Телебачення у Криму прозріває. Вітають президента Зеленського із днем народження. Молодці. Кажуть, кримчани сьогодні салюти запускатимуть", – повідомив Telegram-канал "Кримські партизани".

У Бєлгороді та окупованому Криму по телебаченню показали звернення Зеленського 02
У Бєлгороді та окупованому Криму по телебаченню показали звернення Зеленського 03

Telegram-канал "Кримський вітер" уточнив, що відео із виступом Зеленського хакери запустили у Севастополі та Сімферополі по телевізору на каналі ТНТ.

У Бєлгороді та окупованому Криму по телебаченню показали звернення Зеленського 04

Топ коментарі
+42
А что они думали он только нас должен зайобывать своими гундосиками? Ага, щас
показати весь коментар
25.01.2023 20:38 Відповісти
+34
показати весь коментар
25.01.2023 20:42 Відповісти
+14
А на Цензорі він отримує пенделів. Те на те і виходить.
показати весь коментар
25.01.2023 21:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А что они думали он только нас должен зайобывать своими гундосиками? Ага, щас
показати весь коментар
25.01.2023 20:38 Відповісти
)))

+ + +
показати весь коментар
25.01.2023 20:48 Відповісти
показати весь коментар
25.01.2023 20:56 Відповісти
показати весь коментар
25.01.2023 21:07 Відповісти
показати весь коментар
25.01.2023 21:08 Відповісти
гоблін рве волосся на жопі
показати весь коментар
25.01.2023 20:39 Відповісти
показати весь коментар
25.01.2023 20:42 Відповісти
З "товариша Факаса" такий "Икспьорд", як з мене - балерина Ще у 80-ті вертольотчиків учили нічним польотам Моя старша дитина кілька років часто спала під гуркіт двигунів вертольотів, бо траса заходу на аеродром проходила трохи не над самим будинком
Вертольоти можуть літать і не парами, а ланками А в ланці - ТРИ вертольоти
Ну а збить могли і тими ж "Гепардами", "Шилками" чи "Тунгусками" - всі мають РЛС Не знаю, чи "Тунгуски були у нас на озброєнні, але кілька штук наші "затрофеїли" ще весною на Поліссі
Могли вдарить "Осою"
показати весь коментар
25.01.2023 21:43 Відповісти
Всмысле? Это что новость, что кацалеты летают ночью? Они ночью летали с самого начала полномасштабного вторжения... 52-е все, да и восьмерок тоже много слышал... По крайней мере с Крыма по десятку одновременно летали.... И назад тоже ночью возвращались... И ЛЭП тоже "перепрыгивали" ночью... Покуда один допрыгался и сгорел в проводах... Потом стали лететь выше....
показати весь коментар
25.01.2023 21:51 Відповісти
Так от для кого ЗЄ свої відосики пише.
показати весь коментар
25.01.2023 20:44 Відповісти
Я даже знаю, кто сейчас локти кусает от зависти...
показати весь коментар
25.01.2023 20:52 Відповісти
Єрмак?
показати весь коментар
25.01.2023 21:00 Відповісти
Тимошенко.... Ю В. Она всем завидует, а раньше заведовала.
показати весь коментар
25.01.2023 21:04 Відповісти
Б.яха-муха... та когда она заведовала, тобто , была ЕЭСсученной, ее доця с англо-рокеро-байкеро-хахалем ставила одесских ментов на уши, которые гарантировали ей безопасность - рассекала на байке по Одессе. Пусть лучше баб Юлька, шо рыба об лед, продолжает гордое молчание, шобы никто не догадался ворошить ее ширку.
показати весь коментар
25.01.2023 21:43 Відповісти
показати весь коментар
26.01.2023 07:59 Відповісти
Зайшла сьогодні в соцмережі, а там народ вітає зєлічку з днем народження і пише що він найкращий і найсміливіший😳
І це ті, що в 2019 ржали з нього.
Відосики - страшна сила.
показати весь коментар
25.01.2023 20:57 Відповісти
А на Цензорі він отримує пенделів. Те на те і виходить.
показати весь коментар
25.01.2023 21:03 Відповісти
Нащо по помийкам ходити?)))
показати весь коментар
25.01.2023 23:46 Відповісти
молодцы знают как нажать на кацапов телемарафон уже задрал теперь ваша очередь страдать пытка видосиками от найвеличнишого для кацапов
показати весь коментар
25.01.2023 21:02 Відповісти
Норм видос технологий фарша на тв-90-х,проходящих и сейчас на уборной **********,как бы спец тех ТВ...ИМХО...
показати весь коментар
25.01.2023 22:33 Відповісти
Подивились? - Сплачувайте гроші. Наприклад, на ЗСУ.
Зараз контент платний.
показати весь коментар
25.01.2023 21:03 Відповісти
Жоден кацап українською все одно нічого не зрозуміє. Краще б Цимбалюка їм вже показали.
показати весь коментар
25.01.2023 21:03 Відповісти
але ж тортури заборонені)))
показати весь коментар
25.01.2023 21:03 Відповісти
Зеля, как хороший артисит, наверно стал медиапроэктом каких то неизвестных нам структур. Он и с Новым годом по какому то каналу вместо Пети поздравлял.
показати весь коментар
25.01.2023 21:12 Відповісти
смотрите правду уроды!хотя она вам не нужна так как вы долбоёбы по жизни!
показати весь коментар
25.01.2023 21:15 Відповісти
Та ладно!

Ми ще навіть не починали!
показати весь коментар
25.01.2023 21:27 Відповісти
Приколы в нараис ТV... Это мне напоминает лес кругляк в 10 обхватов, который приходил при СССР на пилораму, но по диаметру не влазил ни в один распиловочный станок. А на срезе еще была накалякана матерщинная зековская малява, мол, мудохалися мы, помудохайтесь и вы... Такая колода валялась на пилораме десятилетиями, пока шашель ее не сточит.
показати весь коментар
25.01.2023 21:54 Відповісти
Ти таки точно з совкових вертухаїв.
показати весь коментар
26.01.2023 08:01 Відповісти
Регалов
о потрібно не тільки нам....
показати весь коментар
25.01.2023 22:03 Відповісти
Вітаємо президента України. Хай лопнуть його і наші вороги. Слава мужньому Верховному головнокомандувачу.

А тепер порохоботи -ФАС! Тільки слиною не дуже бризкайте, гидко.
показати весь коментар
25.01.2023 23:18 Відповісти
Подлиз не защитан. Вам же казав дурбыцал, шо на время войны хотя бы рыло примирения сделайте.
показати весь коментар
25.01.2023 23:33 Відповісти
Знущаються над кацапами, нелюди...
показати весь коментар
25.01.2023 23:40 Відповісти
Білгород як і Крим це Україна
показати весь коментар
26.01.2023 01:08 Відповісти
Так ото ж. Нехай звикають до всього українського.
показати весь коментар
26.01.2023 01:34 Відповісти
Нехай звикають щоб його звільнити
показати весь коментар
26.01.2023 02:40 Відповісти
Я в Україні від нього ригаю, а уявляєте як там від нього в Криму і на росії?
показати весь коментар
26.01.2023 08:49 Відповісти