9458 відвідувачів онлайн
16 044 61

На Вінниччині - повітряний бій, працюють сили ППО, - голова ОВА Борзов

ппо

У Вінницькій області працюють сили протиповітряної оборони.

Про це повідомив голова ОВА Сергій Борзов, передає Цензор.НЕТ.

"Йде повітряний бій! ПС ЗСУ контролюють повітряний простір над Вінниччиною", - йдеться в повідомленні.

Водночас мер Вінниці Сергій Моргунов повідомив про роботу ППО: "У місті було чути роботу ППО. Перебувайте у безпечному місці до відбою та зберігайте спокій".

Топ коментарі
+10
ПОСАДОВА ОСОБА, яка живе на податки громадян і є відповідальною особою, повинна думати головою.
А то вони не попереджають громадян про напад рашистів і брешуть що робили це щоб не було паніки, а тепер чешуть про повітряні бої в центральній Україні під час повітряної тривоги.
показати весь коментар
26.01.2023 09:41 Відповісти
+8
це літак проти літака, чи літак проти ракети теж повітряний бій?
показати весь коментар
26.01.2023 09:17 Відповісти
+7
А де у статті про Кіма?
показати весь коментар
26.01.2023 09:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
це літак проти літака, чи літак проти ракети теж повітряний бій?
показати весь коментар
26.01.2023 09:17 Відповісти
Так.
показати весь коментар
26.01.2023 09:19 Відповісти
Як гадаєте кацапський літак зміг би залетіти у Вінницьку область та й ще під час повітряної тривоги
показати весь коментар
26.01.2023 09:20 Відповісти
а хер його знає, мене тривожить факт а не мої припущення...
показати весь коментар
26.01.2023 09:21 Відповісти
Та тут припущення не до чого, тут мозок треба мати ну і вірити в ЗСУ.
показати весь коментар
26.01.2023 09:26 Відповісти
мозок і розум різні речі, а ці гандони непередбачувані у своїй тупості
показати весь коментар
26.01.2023 10:42 Відповісти
А Ви не перестаєте дивувати!
показати весь коментар
26.01.2023 10:46 Відповісти
Дуже сподіваємось, що ні.
В лютому 2022 повітряні бої проти рашистських літаків були і над Хмельниччиною.

"Льотчик-винищувач Дмитро Коломієць загинув у повітряному бою над Хмельниччиною.

Герой загинув, відводячи ворожу авіацію від своїх побратимів.

Рано-вранці 24 лютого, коли хтось з українців ще тільки намагався осягнути сенс шокуючої звістки про російське широкомасштабне вторгнення, а хтось й далі спокійно собі спав, в небі над Хмельниччиною точився запеклий повітряний бій.

Льотчик-винищувач Дмитро Коломієць відволік на себе вогонь ворожої авіації. Офіцер свідомо пожертвував власним життям, щоб врятувати побратимів.
Був збитий літаком ворога поблизу села Кринцілів Сатанівської ОТГ Хмельницької області."

https://vsim.ua/lyudi/lotchik-vinischuvach-dmitro-kolomiets-zaginuv-u-povitryanomu-boyu-nad--11550446.html
показати весь коментар
26.01.2023 09:26 Відповісти
Навіщо Ви новину за лютий притащили сюди????
показати весь коментар
26.01.2023 09:29 Відповісти
Не треба так істерити. Я ж написала : "Дуже сподіваємось, що ні."
показати весь коментар
26.01.2023 09:31 Відповісти
Під час війни офіційні особи мають думати головою як формулювати повідомлення для громадян і не робити це так, зробив цей голова ОВА Сергій Борзов.

показати весь коментар
26.01.2023 09:33 Відповісти
Тобто громадяни думати не повинні?
показати весь коментар
26.01.2023 09:36 Відповісти
ПОСАДОВА ОСОБА, яка живе на податки громадян і є відповідальною особою, повинна думати головою.
А то вони не попереджають громадян про напад рашистів і брешуть що робили це щоб не було паніки, а тепер чешуть про повітряні бої в центральній Україні під час повітряної тривоги.
показати весь коментар
26.01.2023 09:41 Відповісти
Діду, не відмазуйте тупого чінушу.
показати весь коментар
26.01.2023 09:51 Відповісти
Ало, Ви зробили слушне зауваження щодо тупого вислову отого мера.
показати весь коментар
26.01.2023 10:05 Відповісти
Заяву саме про повітряні бої зробив голова ОВА Борзов. Колишній гравець КВН.

"До початку політичної кар'єри Борзов був директором команди КВН "Вінницькі перці". У 2011-2012 роках - директор команди КВН "Збірна України".

Дружина Борзова - дочка керівника "Ліги Сміху" Наума Барула."

показати весь коментар
26.01.2023 10:11 Відповісти
Людина з вадами розвитку розпізнається по обличчю
показати весь коментар
26.01.2023 10:57 Відповісти
Під час війни офіційні особи мають думати головою як формулювати повідомлення для громадян- так "зелених посадових осіб" багато.Одних ставлять.других звільняють , але голів з думками для українського народу дуже мало.
показати весь коментар
26.01.2023 10:36 Відповісти
А де ж вони ті, хто думає про український народ, візьмуться, якщо деякі з облич влади не розрізняє поняття "цифра" та "число"?
показати весь коментар
26.01.2023 11:11 Відповісти
А якщо з боку придністров'я?
показати весь коментар
26.01.2023 09:34 Відповісти
Саме звідти і прилетіли!
показати весь коментар
26.01.2023 09:38 Відповісти
Якщо "Калібри" з моря, то можуть й через "ПМР" проскочити при умові що їх не встигли знищити на підльоті до берега або над Бессарабією, бо там від моря до "ПМР" лише кілька км!!!
показати весь коментар
26.01.2023 10:13 Відповісти
Є один нюанс - мова про літаки йде…
показати весь коментар
26.01.2023 10:36 Відповісти
Які там літаки в Придністров'ї?
показати весь коментар
26.01.2023 10:15 Відповісти
Мабуть, там в ППО сидить нереалізований льотчик, який сказав- якщо я не літаю, ніхто не літатиме.
показати весь коментар
26.01.2023 09:39 Відповісти
Це голова ОВА вирішив показать, який він "знавець військової справи"! Є просто "придурки", а є "придурки з ініціативою" Він є саме таким - їх Єрмак Зеленському саме по цьому принципу підбирає! Про таких анекдот зараз ходить: Поки люди не придумали Інтернет, лише твої близькі знали, який ти ідіот Тепер ти про це заявляєш на весь світ!"
Колись це називалося "відбиттям авіанальоту" Так як ніякий ідіот зараз не полетить крізь ешелоновану ППО на літаку, то це - відбиття ракетної атаки" Бо ні ППО, ні льотчики з ракетами не б"ються - а просто пробують збить
показати весь коментар
26.01.2023 10:03 Відповісти
Наполовину лише згоден з тобою "Яр Холодний", бо наши літаки і можуть і літають зараз, бо по перше - є система розпізнавання свій/чужий, а по друге - ВЖЕ неодноразово наша авіація збивала рашистські крилаті ракети!!!
показати весь коментар
26.01.2023 10:16 Відповісти
Ну - спасибі - пояснив От тільки зенітчики та авіація в одному районі одночасно не діють Або те, або друге Бо осколки від розриву ракети "повітря-повітря", чи "земля-повітря" (хоч при контакті з ціллю, хоч при самоліквідації) системи розпізнавання не мають, а летять куди-попало і б"ють по тому, що буде на траєкторії польоту
показати весь коментар
26.01.2023 10:24 Відповісти
Это не бой, но крепкая рабочая задача. У ракеты ЭПР не самый высокий (даже у кацапской без стелс-технологий), высота низкая, скорость тоже низкая можно сказать. Нужно споймать в радар, выстрелить, резко уйти и все это на низкой высоте с одной попытки. У наших самолетов, которые 30 лет никто не модернизировал по-настоящему, слабые радары и ракеты тоже без хороших радаров, тепловыми же ракетами может даже сложно стрелять, наведутся на какой-то пожар, нужна электроника хорошая. И помимо всего прочего летчик должен понять, куда дальше полетит ракета, нету ли поблизости населенных пунктов, а кацапы разумеется каждую ракету пускают через города. И еще свой-чужой надо иметь, чтобы стингер не споймал наш же самолет.
показати весь коментар
26.01.2023 12:45 Відповісти
Дурко Кім проти ракет Х-22 на Ту-22 це теж повітряний бій
показати весь коментар
26.01.2023 09:20 Відповісти
А де у статті про Кіма?
показати весь коментар
26.01.2023 09:21 Відповісти
неважливо, ботам головне вкинути про "Кім - дурко"
показати весь коментар
26.01.2023 09:40 Відповісти
Я на Цензорі з 2014 року, а Ольга БеланАва 10 днів. Хто з нас бот?
показати весь коментар
26.01.2023 09:57 Відповісти
Тоді ДУМАЙ що пишеш "Zemer", бо схожий на бот з досвідом!
показати весь коментар
26.01.2023 10:05 Відповісти
Віталій Танчик, Вітя Літачок, Коля Бтрчик... Кім не дурко?
показати весь коментар
26.01.2023 10:32 Відповісти
Можна поставить питання по-іншому: "Хто з вас двох "дурь ляпнув?"
показати весь коментар
26.01.2023 10:05 Відповісти
Або дурь "тяпнув"
показати весь коментар
26.01.2023 11:20 Відповісти
"Кожній людині властиво помилятися, але нікому, крім дурнів, не властиво бути впертим у помилці" (Аристотель)
показати весь коментар
26.01.2023 11:42 Відповісти
Повітряний бій і перехват ракети мабуть не одне й теж. З формулюваннями у речників завжди туго. На Ютуб такі заголовки мелькають - огого!
показати весь коментар
26.01.2023 09:24 Відповісти
клікбейти ето у абдристовичів іх фсё! ))
показати весь коментар
26.01.2023 09:28 Відповісти
Ракета кричить та відстрілюється з пістолета, тому повітряний бій.
показати весь коментар
26.01.2023 09:33 Відповісти
робота ППО - теж повітряний бій
показати весь коментар
26.01.2023 09:44 Відповісти
Не фантазуйте! "Бій" передбачає мінімум двостороннє активне протистояння противнків Як тут "протистоїть ракета?
показати весь коментар
26.01.2023 10:07 Відповісти
З якого то будуна?! Якщо призначений ОПою керівник ОВА безграмотна людина, то навіщо під нього сенс формулювань підганяти, бо "начальник завжди правий"?! Це підлабузництво!!!
показати весь коментар
26.01.2023 10:08 Відповісти
Советские истребители не годятся для перехвата ракет а вот когда получим F-16 тогда будут сбиваться все крылатые ракеты.
показати весь коментар
26.01.2023 09:41 Відповісти
Розкажіть це пілотам, ото здивуються.
показати весь коментар
26.01.2023 09:47 Відповісти
Я итак постоянно вижу как они за ними носятся над моим домом,просто в Совке эту проблему прощелкали и могут сбивать только в близи.
показати весь коментар
26.01.2023 12:10 Відповісти
Так само крилаті ракети збивають і F-16, а балістичні і вони не можуть збити.
показати весь коментар
26.01.2023 12:48 Відповісти
Зуб даєш🤔 А якщо, хоч одна ракєтачьга не зіб'ється, - за кожну не збиту кувалдою в зуб готов атвєтіть, іксьп'єрдь в маміной кофтє 🤔 Ржунімагу,- як діванноє плем'я пєрєвазбуділось 😝😝😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
26.01.2023 09:50 Відповісти
НЕТ таких ПРО или ПВО или самолетов, которые дают 100% гарантию сбития ВСЕХ ракет.
не существует в природе.

иксперд буев
показати весь коментар
26.01.2023 09:53 Відповісти
О спец отозвался невхеренный расскажи как МИГи могут на 150 км сбивать ракеты как американцы?
показати весь коментар
26.01.2023 12:08 Відповісти
как показал опіт єтой войні - вполне годятся.
показати весь коментар
26.01.2023 09:51 Відповісти
Тут куди не глянь одні іксьп'єрди-психотерапевти зібрались... *** 🤔🧐😁😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
26.01.2023 09:44 Відповісти
Скільки ж тут дурн. нерозумних пустозвонів тусується!
показати весь коментар
26.01.2023 09:52 Відповісти
От і я про це подумав: "Скільки ж ВАС тут зібралося!"
показати весь коментар
26.01.2023 10:09 Відповісти
Голова ОВА написав "повітряний бій" про работу систем ППО та авіації (літаки теж збивають крилаті ракети та дрони) і понеслось. Невже тяжко зрозуміти що це не бій літака ВСУ з літаком ворога? Пишуть аби що, а голові ОВА (от такий він "професіонал") треба грамотніше підбирати формулювання!!!
показати весь коментар
26.01.2023 09:53 Відповісти
"повітряний бій" асоціюється з протистоянням літаків. Формулювання мають значення
показати весь коментар
26.01.2023 10:10 Відповісти
Пові́тряний бій - організоване озброєне протиборство літаків(екіпажів), авіаційних підрозділів, та частин в повітрі з метою знищення повітряного противникаhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA , та відбиття його атакhttps://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0 .-(вікіпедія)
показати весь коментар
26.01.2023 10:42 Відповісти
"- Бій повітряний - збройне протиборство в повітрі https://vue.gov.ua/%D0%9B%D1%96%D1%82%D0%B0%D0%BA літаків , груп літаків (https://vue.gov.ua/%D0%93%D0%B5%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B5%D1%80 гелікоптерів ) та підрозділів https://vue.gov.ua/%D0%90%D0%B2%D1%96%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F авіації , спрямоване на знищення засобів повітряного нападу супротивника, відбиття його https://vue.gov.ua/%D0%90%D1%82%D0%B0%D0%BA%D0%B0 атак , забезпечення відмови його від виконання поставленого завдання.

-Бій протиповітряний - узгоджені за метою, завданнями, місцем, часом і способом дії (ведення вогню та маневру) військових частин і підрозділів https://vue.gov.ua/%D0%97%D0%B5%D0%BD%D1%96%D1%82%D0%BD%D0%BE-%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D1%96_%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0 зенітно-ракетних військ повітряних сил, частин (підрозділів) https://vue.gov.ua/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%80%D1%8F%D0%BD%D0%B0_%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0 протиповітряної оборони інших видів (родів) військ, спрямоване на знищення засобів повітряного нападу супротивника, прикриття від його ударів визначених об'єктів та угруповань військ (сил)." Велика українська енциклопедія - https://vue.gov.ua/%D0%91%D1%96%D0%B9
показати весь коментар
26.01.2023 11:59 Відповісти