4743 відвідувача онлайн
21 559 131

Тищенка виключили з партії "Слуга народу"

тищенко

Нардепа Миколу Тищенка виключили з партії "Слуга народу".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це голова партії "Слуга народу" Олена Шуляк повідомила в телеграмі.

"Керуючись положеннями п.9.1.22 статті 9 Статуту Партії "Слуга народу", ухвалила рішення про виключення народного депутата Миколи Тищенка з Партії", - повідомила вона в дописі.

Додамо, що речниця партії "Слуга народу" Юлія Палійчук раніше повідомляла, що Миколу Тищенка звільнено з посади заступника голови фракції "Слуга народу", а власне засідання фракції відбудеться найближчим часом.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що посольство України в Таїланді анонсувало зустріч з народним депутатом "Слуги народу" Миколою Тищенком. Пізніше Давид Арахамія повідомив про те, що в СН ініціюватимуть  виключення Тищенка зі складу фракції та партії "Слуга народу".

Топ коментарі
+36
Зелені мухи проти Катлєти?
показати весь коментар
26.01.2023 16:46 Відповісти
+33
А ті тормоза які підписували йому липоае відрядження ШО ???
показати весь коментар
26.01.2023 16:45 Відповісти
+33
Будь ласка
показати весь коментар
26.01.2023 16:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Спочатку набрали партію з ідіотів, рашистів, крадіїв, брехунів, а тепер почали їх викидати. Мило
показати весь коментар
26.01.2023 17:56 Відповісти
Да пох на этого нарцисса Котлету. Когда эта клоунада в ВР и правительстве закончится? Украинский народ за ваши выбрыки кровью и слезами платит! Нам не надо ваших шоу с разоблачениями, нам победа над мордором нужна!
показати весь коментар
26.01.2023 18:00 Відповісти
Так завжди було. Відволікають якоюсь хрінню. А самі, під шумок, щось прокручують...аферюги провладні..
показати весь коментар
27.01.2023 08:52 Відповісти
Налякали Колю голой жопой, йому все по цембалам.
показати весь коментар
26.01.2023 18:11 Відповісти
І шо? Прям як за совка - "Виключили з партії! Ой-ой-ой!".
Мені пофіг, в якій він партії, а йому тим більше.
показати весь коментар
26.01.2023 18:30 Відповісти
Що робив Тищенко у Мукачівському лісовому господарстві - мабуть боровся з корупцією?- питання риторичне - займався лісом для себе коханого тому що знаходитися там він не мав права. Головне щоб військава форма седіла тому що він на грошово-лісовому фронті.
показати весь коментар
26.01.2023 18:42 Відповісти
нашли государственника ....оно чмо конченное
показати весь коментар
26.01.2023 18:55 Відповісти
Цеж не Порошенка з ЄС блокувати на кордоні!!
Катлєта може робити, все, що заманеться, Стефанчук мовчки втерся, витріщивши очі…. велюр2…
Без щоденного лайна служки не працюють!!
https://gorlis-gorsky.livejournal.com
показати весь коментар
26.01.2023 18:58 Відповісти
В батальоне "Монако" первые потери.
показати весь коментар
26.01.2023 19:04 Відповісти
А чего не посадят этого ****** зелёного,как того парня ,что от армии бегал?
показати весь коментар
26.01.2023 19:07 Відповісти
Сегодня должна быть одна партия - "Народ Украины", объединённая одной общей целью - изгнание врага со своей территории!
показати весь коментар
26.01.2023 19:08 Відповісти
а за шо? там же все такие же, или даже хуже поедатели конвертиков... 73% сделало потужный выбор, уродов как они сами...
показати весь коментар
26.01.2023 19:39 Відповісти
Как изящно дали Тищенке слинять от суда и ответа. А мы, конечно, ничего и не поняли...

Мы ж на детских стульчиках сидим и смотрим как дебилы взрослыми прикидываются.


Все мы верим, что Тищенко - никому ничего не сказав- полетел встречаться с избирателями(причём - совсем не в Антарктиду)
...сотрудничал там с посольством... И всё тайком..тайком...втихаря от дерьма-зели... от агрохимии... Просто верим сильно шо оно так и есть.
показати весь коментар
26.01.2023 19:42 Відповісти
і скільки там таких ще залишилось?
показати весь коментар
26.01.2023 19:42 Відповісти
Он теперь призывной стал, раз уже не депутат?
Или еще в волонтерах числится? Хотя, за те палевные броники его из волонтеров тоже следует исключить!
Коля, Коля. Не то место ты выбрал, встречаться с избирателями!
показати весь коментар
26.01.2023 22:03 Відповісти
врятували свого покидька!
показати весь коментар
26.01.2023 22:51 Відповісти
Коля всьо. Гравця-бультер'єра лишилась команда. Розбився він вщент об курорт Таїланду.
показати весь коментар
26.01.2023 23:18 Відповісти
Яке посольство такий і Тімоха .
Замість того щоб гнати в шию вони роблять виставу .
Цікаво через який пункт митниці його випустили ?
показати весь коментар
26.01.2023 23:25 Відповісти
І що? Він перестав бути депутатом на державному забезпеченні? Він перестав пиляти бабло?
показати весь коментар
26.01.2023 23:27 Відповісти
Ой біда біда катлєту тіщенко вигнали зі слуги урода, та якось пох і на тищенко -імбецила і на слуг урода зі Зебілом.всп це вистава для довірливих.
показати весь коментар
27.01.2023 00:09 Відповісти
Як так? Він же на "заданії" влади? Щож тепер буде, що і командировочні не оплатять?
показати весь коментар
27.01.2023 03:24 Відповісти
Оооо, народжуеться опозиция!!!
показати весь коментар
27.01.2023 04:28 Відповісти
Така лапочка, за що з ним так суворо?
показати весь коментар
27.01.2023 06:21 Відповісти
Створюють білий шум. Хуцпа від "каманди": "Калян, давай зашквар ... Будеш красной тряпкой, шоб нарот за яйца забил".
показати весь коментар
27.01.2023 07:39 Відповісти
https://www.facebook.com/100009195688821/posts/pfbid02LRor7LV9WqMyJRYku9UmZfTrmG7Y32VXSy8CfKFNmAPBJEqAWk64g4WosuHNjDwgl/?app=fbl

Рейдернули завод Антонова (Тіщенко - коля оболонський), допис від 24.01.2023?
показати весь коментар
27.01.2023 07:43 Відповісти
Ему это до одного места. Он же бандит-мажоритарщик. Депутатский мандат у него в кармане.
показати весь коментар
27.01.2023 08:09 Відповісти
🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

катлєта ***********)
показати весь коментар
27.01.2023 08:57 Відповісти
Сторінка 2 з 2