9513 відвідувачів онлайн
2 171 26

Міжнародний трибунал щодо воєнних злочинів РФ може з’явитися до літа, – Нуланд

нуланд

Міжнародний трибунал, чи інший механізм, в рамках якого Росію можна буде притягнути до відповідальності за злочини проти людяності та воєнні злочини в Україні, може бути готовий до літа.

Про це заявила заступниця державного секретаря з політичних справ Вікторія Нуланд, виступаючи на слуханнях у Комітеті з питань міжнародних відносин Сенату США, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

"Ми наполегливо працюємо над цим з нашими партнерами з G7 та з Україною, ми працюємо над різноманітними моделями. Я хотіла би, щоб ми дійшли висновку до річниці (вторгнення, – ред) – приблизно в лютому, але це може зайняти ще кілька місяців. Але до літа я б хотіла, щоб цей механізм з’явився", – сказала Нуланд, відповідаючи на запитання сенатора-демократа Бена Кардіна.

У своєму питанні сенатор Кардін наголосив, що напередодні Дня пам’яті жертв Голокосту, що відзначається 27 січня, він вважає дуже важливим для міжнародної спільноти знати, що відбудеться притягнення до відповідальності, що буде міжнародний механізм, "наприклад, як Нюрнберзький процес після Другої світової війни".

Нуланд відповіла, що така робота ведеться – і зі створення правових механізмів, і зі збору доказів.

Як зауважила Нуланд, коли вона у вересні була у Києві з державним секретарем США, вони зустрілися в Ірпені з неурядовими організаціями, які "збирають докази та документують їх" для передачі в суди. Частина з цих організацій працює за підтримки організації з міжнародної допомоги США, USAID, наголосила Нуланд.

Топ коментарі
+5
Вікторія Нуланд добре розмовляе російською мовою.
Багато разів була в РФ. Вивчела путлера вздовж та впоперек.

Була на Майнані в Київі та підтримувала українців та Україну.

Чудово знае Меркель, та не раз «сперечалася « з нею.
Розуміе позицію Італии, Франції, та багатьох країн ЕС.

Таким чином ми маємо досвідчену та обізнану людину, яка буде рвати путіноідів на шматки.
показати весь коментар
27.01.2023 06:48 Відповісти
+4
https://www.ponomaroleg.com/viktoriya-nuland-gotova-oslabit-sankczii/ Олег Пономарь: "Сегодня в Конгрессе состоялись слушания по российской агрессии с участием зам Госсекретаря Виктории Нуланд .
Так вот, был вопрос от сенатора Рэнд Пола. Пол является открытым агентом Путина в Сенате и постоянно пытается заблокировать санкции против России либо помощь Украине.
Пол спросил - готова ли Администрация снимать санкции с рф?
На что Нуланд отвечает: Если бы рф показала, что готова серьезно обсуждать вывод войск из Украины, то мы были бы готовы начать это обсуждать (по секрету скажу, что обсуждать - да, снимать - нет, О.П.)

Но Пол не дает Нуланд говорить, и его не интересует ответ. Ему нужно на камеру выступить в поддержку России. Он говорит, что нужно снять санкции с членов Госдумы и тд .
На что Нуланд говорит, что они поддерживают агрессию...
На что Пол говорит, что 90% россиян поддерживают агрессию.

Вывод.
1.Сенатор Пол в своем репертуаре.
2.Нуланд нормально ответила. Всё это пустое. Зрады нет (хотя по интернетам понесется). Не впервой за 8 лет".
показати весь коментар
27.01.2023 02:32 Відповісти
+3
Ви спочатку його знайдіть для того, щоб до Гааги привести. Відкупитися ***** і затишиться десь у Південній Америці або в Африці.
У крайньому випадку підставить двійника.
Американці знаходять і знищують Ватажків Ігіл, ось і цього підонка треба також знищити, а то до кінця життя Будемо його шукати і чекати суду в Гаазі.
показати весь коментар
27.01.2023 06:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
27.01.2023 02:32 Відповісти
а в чем зрада?если кацапы уйдут и освободят территории это зрада?санкции как давление и вводились чтобы параша остановила войну и вывела войска
показати весь коментар
27.01.2023 04:41 Відповісти
США не хочуть об'явити рашку терористом,або хочаб спонсором тероризму.Тому про який міжнародний суд вони кажуть?Що за локшина на вуха?
показати весь коментар
27.01.2023 07:12 Відповісти
Цікаво, які вироки передбачає цей трибунал?
показати весь коментар
27.01.2023 02:38 Відповісти
колись читав - за законодавством Нідерландів.

Можливо, я щось і призабув, і сплутав. Але Гаага - в Нідерландах.
показати весь коментар
27.01.2023 02:48 Відповісти
бу-га-га!!! за боінг багато покараних???? так отож
ваші трибунали-це кіздобольство
показати весь коментар
27.01.2023 04:02 Відповісти
В нюренбергському суди гитлеровцям було не до сміху ( бу-га-га не було).

Що ***** буде пи&да, тут сумнівів нема.

А де цей суд буде - в Гааге, Нюренберге, Маріуполе або у Москві- НЕ МАЕ значення.
показати весь коментар
27.01.2023 04:24 Відповісти
Ви спочатку його знайдіть для того, щоб до Гааги привести. Відкупитися ***** і затишиться десь у Південній Америці або в Африці.
У крайньому випадку підставить двійника.
Американці знаходять і знищують Ватажків Ігіл, ось і цього підонка треба також знищити, а то до кінця життя Будемо його шукати і чекати суду в Гаазі.
показати весь коментар
27.01.2023 06:27 Відповісти
Це мій чоловік. -))) Він до речі теж суддя.
показати весь коментар
27.01.2023 06:46 Відповісти
А що ви проти того, що краще знищити Путіна, ніж ганятися за ним i ще невідомо скільки років? Де цей щур ховатиметься, хто знає?
Про суд Лінча я також знаю.
показати весь коментар
27.01.2023 06:49 Відповісти
Прибегает Шойгу к Путину:

- Владимир Владимирович! Нас в Гааге грозятся повесить!

- За что?!

- Как это - «за что»? За шею, конечно!
показати весь коментар
27.01.2023 04:27 Відповісти
Вікторія Нуналд знае ціну ***** дуже добре.

Діло по створенню Міжногодного Требуналу у надійних руках.
показати весь коментар
27.01.2023 04:30 Відповісти
Вона також знае цiну i Зеленському.
показати весь коментар
27.01.2023 06:29 Відповісти
Вікторія Нуланд добре розмовляе російською мовою.
Багато разів була в РФ. Вивчела путлера вздовж та впоперек.

Була на Майнані в Київі та підтримувала українців та Україну.

Чудово знае Меркель, та не раз «сперечалася « з нею.
Розуміе позицію Італии, Франції, та багатьох країн ЕС.

Таким чином ми маємо досвідчену та обізнану людину, яка буде рвати путіноідів на шматки.
показати весь коментар
27.01.2023 06:48 Відповісти
Я знаю хто така Вікторія Нуланд і як вона проявила себе в 2014 році, але я також знаю що вона вчепилася зубами в Зеленського і всю цю зелену шоблу і витягне їх навиворіт З їхніми пустотливими ручками до чужих грошей
показати весь коментар
27.01.2023 06:52 Відповісти
Что есть победа для россии. Это порадоваться какие они "великие", что могут территории других государств захватывать. Пару дней порадоваться и забыть.

Что есть победа для Украины. Не стать чьей-то колонией, не стать чьими-то рабами, не допустить чистки Украины и массовых расстрелов (ведь как они написали у себе в "Комсомольской правде", они планируют 2 млн. самых патриотичных украинцев расстрелять).
показати весь коментар
27.01.2023 04:48 Відповісти
тільки но слухав, про ці "міжнародні суди" по радіо "Свобода"..висновок хєрня то всьо,і тяганина на десятиліття.можливо аж внуки ,та правнуки дочекаються . Що до компенсацій та репарацій..заморожені рахунки рашки,це ще не факт ,що вони підуть на Україну.
Варто згадати коли Німеччина виплачувала ,компенсації остарбайтерам,...
показати весь коментар
27.01.2023 05:26 Відповісти
За Первую Мировую закончила выплачивать репарации в 2010 году.
показати весь коментар
27.01.2023 06:30 Відповісти
От і я про це. що 40 років суд проходив по радіу говорили,прослухав тільки за що,бо мене шляк трафляв з европейською демократією, а ще сказали ,що рашка, може подати аппеляцію в суди і тягнути процес, ще хоть 100 років.
показати весь коментар
27.01.2023 06:37 Відповісти
І найгірше, що це правда.
показати весь коментар
27.01.2023 06:54 Відповісти
Моссад результативнее и эффективнее !
показати весь коментар
27.01.2023 11:07 Відповісти
Нюрнбергский Трибунал типа процесс проходил три года...но советское Быдло в нем почти не участвовало...потому что был Братский Договор Молотов-Риббентроп 👹🦍Сралин приказал не позориться на весь Мир...😁