7632 відвідувача онлайн
14 364 57

МОК відкинув критику України щодо допуску росіян до Олімпіади

мок

Міжнародний олімпійський комітет відкинув критику українських чиновників, які звинуватили його у пропаганді війни після того, як МОК заявив, що росіянам потенційно може бути надана можливість кваліфікуватися на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі.

Про це йдеться у заяві МОК для "Reuters", передає Цензор.НЕТ з посиланням на Українську правду.

Радник президента України Михайло Подоляк на вихідних заявив, що МОК пропагує "насильство, масові вбивства, руйнування", а в понеділок заявив, що присутність Росії на Іграх означатиме надання країні "платформи для просування геноциду".

Міжнародний олімпійський комітет заявив: "МОК найрішучішим чином відкидає цю та інші наклепницькі заяви. Вони не можуть служити основою для будь-якої конструктивної дискусії".

У понеділок міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба звернув увагу на те, що багато російських олімпійців мають зв'язки з військовими, в тому числі виступаючи за спортивні клуби, пов'язані з Міністерством оборони РФ.

"Армія, яка чинить звірства, вбиває, ґвалтує, мародерствує. Ось кого неосвічений МОК хоче виставити під білим прапором, дозволивши змагатися", – написав Кулеба у Твіттері.

Топ коментарі
+31
Україна має співпрацювати з Польщєї щодо формування коаліції держав на висунуння ультіматуму МОК.
з вбивцями і гвалтівниками наввипередки не бігають.
показати весь коментар
30.01.2023 23:14 Відповісти
+29
ху.лятина прислала ходока с чемоданом капусты. Продажные твари как ООН и красный трест.
показати весь коментар
30.01.2023 23:08 Відповісти
+28
Єдиний конструктив який можна тут обговорювати це строк на який кацапам треба заборонити участь у світових змаганнях
показати весь коментар
30.01.2023 23:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
пішов за кораблем
показати весь коментар
30.01.2023 23:03 Відповісти
Єдиний конструктив який можна тут обговорювати це строк на який кацапам треба заборонити участь у світових змаганнях
показати весь коментар
30.01.2023 23:06 Відповісти
та вже мабуть і обговорювати нема чого. Обговорили без нас.
показати весь коментар
30.01.2023 23:09 Відповісти
строк тут пропорційно має залежати не тільки від терміну виведення цапських військ з усієї міжнародно визнаної території України, але й ще від термінів покаяння русні перед українцями через виплати репарацій.
показати весь коментар
30.01.2023 23:12 Відповісти
ху.лятина прислала ходока с чемоданом капусты. Продажные твари как ООН и красный трест.
показати весь коментар
30.01.2023 23:08 Відповісти
Таке буває раз на століття, але тут я таки згоден з Подоляком...
показати весь коментар
30.01.2023 23:08 Відповісти
З.І. І це, блін, настільки очевидно, що не бачити це може хібащо той, в кого весь сектор обзору закритий валізою з баблом.
показати весь коментар
30.01.2023 23:10 Відповісти
подоляк говорить правильні слова, шкода тільки що справи його словам не відповідають.
показати весь коментар
31.01.2023 01:15 Відповісти
Що МОК, що ООН, лише б гроші та поторгувати **@ом.
показати весь коментар
30.01.2023 23:08 Відповісти
Всі світові інституції як Авгієві конюшні , чистити не перечистити .
показати весь коментар
30.01.2023 23:09 Відповісти
Кулеба попри такі заяви передовсім має проводити консультації з колегами-міністрами МЗС наших союзників, передовсім США, Британії, Польщі, тої ж Франції, країн Прибалтики та Скандінавії стосовно можливого бойкоту Олімпіади.
При потребі, при бажанні мав би нам доповідати, як ці консультації проходять, чим завершаються.
показати весь коментар
30.01.2023 23:11 Відповісти
В олімпійських продажних щурів ділема - ризикнути кар'єрою чи пуйловськими грошима.
показати весь коментар
30.01.2023 23:12 Відповісти
Емнесті інтернешинал Путінесті простітушинал вже спробували крисятничати - попали на бабки від спонсорів...

Единственный источник финансирования МОК - это частный сектор.
показати весь коментар
30.01.2023 23:15 Відповісти
не варто цим бізнесменам від спорту заїдатись з українцями,
буде скандал...
показати весь коментар
30.01.2023 23:12 Відповісти
Так МОК підігрував Гітлеру в 36-му році в Берліні! А двічі в Пекіні у 2008 і 2022! А в Сочі 2014...МОК любить диктаторів
показати весь коментар
30.01.2023 23:13 Відповісти
Гітлер не рахується. В 1936 він був лапочка.
показати весь коментар
30.01.2023 23:22 Відповісти
MOK любить гроші і боїться диктаторів.
показати весь коментар
30.01.2023 23:22 Відповісти
Офіційної заяви МОК я не бачив. Не нагнітайте. Щоб туди допустили русню?? Ой буде шкандаль!!!!!
показати весь коментар
30.01.2023 23:13 Відповісти
Перевірка на вошивість лідерів світу. Побачимо!
показати весь коментар
30.01.2023 23:34 Відповісти
уже была.
показати весь коментар
31.01.2023 00:07 Відповісти
Україна має співпрацювати з Польщєї щодо формування коаліції держав на висунуння ультіматуму МОК.
з вбивцями і гвалтівниками наввипередки не бігають.
показати весь коментар
30.01.2023 23:14 Відповісти
+ 100!
організуємо Олімпіаду Речі Посполітої 2 + Рамштайн + G7 +....

подивимось хто кого загризе

.
показати весь коментар
30.01.2023 23:17 Відповісти
ООН, МОК, ВОЗ, Греты Тумберг, Амнистии и прочии подобные конторы и мерзавцы с мерзавкаи, это просто жирющие на бабо налогоплатильщиков разных стран и сидящие на подсосе у Параши жирные лен коты..
показати весь коментар
30.01.2023 23:18 Відповісти
а купа людей, сраку за них деруть, думають бідні, що вони за демократію, що когось рятують, а там демократією давно вже не пахне, тільки бабло рахується, а рятувати їх саміх прийдеться.
показати весь коментар
31.01.2023 01:17 Відповісти
mok- PNX!!!!!
показати весь коментар
30.01.2023 23:18 Відповісти
мок забетонирован рублем...., а рубли не пахнут.....
показати весь коментар
30.01.2023 23:20 Відповісти
+ 100!

рублі не пахнуть, а смердять - газом
показати весь коментар
30.01.2023 23:46 Відповісти
бойкотувати Олімпійські ігри та призвати інших до бойкоту
показати весь коментар
30.01.2023 23:21 Відповісти
пид...расы продажные
показати весь коментар
30.01.2023 23:23 Відповісти
Потрібні демонстрації перед будівлями НОК різних країн.
показати весь коментар
30.01.2023 23:24 Відповісти
хитрі сволоти, за два роки до того як підняли питання.

ми два роки можемо не протягнути у питанні бойкоту та і купа народу дурного на заході почне казати що набіса їм той бойкот...
показати весь коментар
30.01.2023 23:24 Відповісти
Коррумпированная мразота!
показати весь коментар
30.01.2023 23:28 Відповісти
МОК ***** в дупу чмок.
показати весь коментар
30.01.2023 23:32 Відповісти
Корумповані соціалістичні мерзоти. Я перший вийду з плакатом агітувати бойкотувати Олімпійські ігри.
показати весь коментар
30.01.2023 23:32 Відповісти
МОК , МКК , ООН , ОБСЕ - одна банда .
показати весь коментар
30.01.2023 23:37 Відповісти
За все уже уплачено.
показати весь коментар
30.01.2023 23:39 Відповісти
Якщо ***** змогло купити Платіні та Блаттера, Купило ЧС з футболу, то чому воно не може купити МОК? Там сидять такі ж жадібні до грошей поци, тільки їхні гроші вже будуть залити кров'ю українців і підуть їм на ліки та на могилки з поминками.
показати весь коментар
30.01.2023 23:45 Відповісти
Тіло обгризли собаки: на Запоріжжі окупанти вбили мобілізованого і викинули його на смітник.
https://24tv.ua/zaporizhzhi-pyani-okupanti-vbili-mobilizovanogo_n2246487
показати весь коментар
30.01.2023 23:49 Відповісти
Ничего личного. Только бабло
показати весь коментар
30.01.2023 23:56 Відповісти
И сюда уже зашло кацапское бабло
показати весь коментар
31.01.2023 00:00 Відповісти
оно оттуда никогда не выходило
показати весь коментар
31.01.2023 00:08 Відповісти
"Конструктивна дискусія", с#ки???!!! Нехай кожен з вас і ваших рідних переживе подібне! Тоді конструктивно подискутуємо!
показати весь коментар
31.01.2023 00:08 Відповісти
Шо-та предъява - на уровне сплетен и ничего серьезного. ЗЫ... Предъявы в суд подают.
показати весь коментар
31.01.2023 00:14 Відповісти
Я вибачаюсь, але за статутом держава ведуча загарбницьку війну, не має права бути присутьною на Олимпіаді
показати весь коментар
31.01.2023 00:28 Відповісти
МОК зробив росії офіційний запит
і кремль надав довідку, що ніякої війни він не веде.
показати весь коментар
31.01.2023 00:53 Відповісти
мок у раші смок
показати весь коментар
31.01.2023 00:30 Відповісти
а як же олімпійська хартія ??? війни повинні припинитись для ігор
показати весь коментар
31.01.2023 00:32 Відповісти
то давні греки цим страдали, бо в уяві МОК вони лохи
показати весь коментар
31.01.2023 01:26 Відповісти
Спорт - це частина російської пропаганди. Кожна перемога російського спортсмена лише посилює пропаганду про "вєлічіє рассіі".
показати весь коментар
31.01.2023 00:45 Відповісти
Кремлівські кроваві гроші - оце дійсно гарна основа для конструктивної розмови в МОК, а мир, покарання за злочини, демократія, чесний спорт тощо - то хєрня для нищебродів
показати весь коментар
31.01.2023 01:24 Відповісти
Ні, ну це подвійні стандарти.

Коли Союз вдерся у Афган - то була достатня підстава для бойкоту Олімпіади у 1980 році.

А коли той самий руzzкій мір пішов кривавою війною проти України, то - See No Evil, спорт вище політики?

Україна мусить бойкотувати навіть якщо ніхто інший не приєднається.
Але я переконаний, що одна вона у цьому не залишиться. Коли б ще українські функціонери відповідно мишей ловили, можна було б розраховувати на повтор Олімпіади 1980-го.
показати весь коментар
31.01.2023 03:44 Відповісти
У савані покійника немає кішень, гер Бах.
показати весь коментар
31.01.2023 03:53 Відповісти
Аби всі нормальні країни бойкотували олімпіаду,щоб тоді МОК заспівав.Хай би тоді раша змагалася з північною кореєю і іраном
показати весь коментар
31.01.2023 07:08 Відповісти
Там де німці-там завжди лажа і треш, пов'язаний з кацапнею.
показати весь коментар
31.01.2023 07:09 Відповісти
Для ******* paши спорт - еще одна "линия фронта". Продажный МОК потакает агрессорам и убийцам.
показати весь коментар
31.01.2023 07:56 Відповісти
Терміново на екскурсію в Україну!
показати весь коментар
31.01.2023 08:08 Відповісти