11470 відвідувачів онлайн
5 638 56

Ми розуміємо загрози можливого наступу РФ і потужно готуємось, - Данілов

олексій,данілов

У межах мобілізації в РФ призвали до армії 300 тисяч осіб. Половину з них вже відправили на фронт, інша половина - у резерві для нового наступу.

Про це секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив в ефірі телемарафону, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на NV.

"Ми розуміємо загрози та виклики, які є перед нашою країною. Ми до цього дуже потужно готуємося", - зазначив він.

Данілов розповів, що президент кожного дня спілкується із своїми іноземними колегами щодо військової допомоги. Триває також робота всередині нашої держави.

"Так, це для нас виклик, але ми це витримаємо, бо 24 лютого 2022 року було набагато складніше. Тоді ми були сам на сам з агресором. Зараз ситуація зовсім інша. Щотижня з’являються новини з різних куточків світу про допомогу Україні", - додав Данілов.

Топ коментарі
+22
Потужний Данілов потужно говорить про потужне приготування. Вже бачили як ви потужно готувались.
показати весь коментар
31.01.2023 10:31 Відповісти
+16
Потужно це слово-паразит оп. Якщо говорять потужно,то значить нічого.
показати весь коментар
31.01.2023 10:27 Відповісти
+13
Черную рубашку одел уже или ты ее и не снимал?
показати весь коментар
31.01.2023 10:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Черную рубашку одел уже или ты ее и не снимал?
показати весь коментар
31.01.2023 10:25 Відповісти
Потужно це слово-паразит оп. Якщо говорять потужно,то значить нічого.
показати весь коментар
31.01.2023 10:27 Відповісти
Ну почему же? Вон повестки раздают всем подряд: и кривым, и косым. 2 недели в учебке и в ДШВ под Бахмут. А если еще твоим командилом будет чел, который в гражданском ВУЗе посещал когда-то военную кафедру, то это вообще джекпот
показати весь коментар
31.01.2023 10:31 Відповісти
Якщо ви про Україну, то не правда. Мій брат не косий і не кривий, а не беруть. Навчання також не так,як ви написали. Не потрібно принижувати ЗСУ. Проблеми є, бо Україна до шашликів готувалася,але приймати людей, як гарматне м'ясо, вибачте, цинічно.
показати весь коментар
31.01.2023 10:39 Відповісти
Я никого не унижаю. Вчера мой друг был в ТЦК и СП. в 2011 году он был не пригодным, в 2018 году был не пригодным. Зато в 2023м резко стал пригодным. Наверно здоровья прибавилось. И если б не бронь на работе, то пошуровал бы он в учебку прямо сегодня
показати весь коментар
31.01.2023 10:43 Відповісти
Один-два це все ж таки не всі підряд
показати весь коментар
31.01.2023 10:47 Відповісти
Раздают тем кого поймают. По человеку, по внешнему виду определить состояние не возможно, поэтому всех на медосмотр.
показати весь коментар
31.01.2023 10:50 Відповісти
Ну почему не возможно определить здоровье по внешнему виду? возьмём к примеру членов (не в том смысле) партии "Слуга народа", или "Голос" с "Батькивщиной" с одного взгляда можно сказать что он (она) либо страдает на безостановочную диарею или на 24-ти часовой энурез. И им прописаны солнечные ванны в Дубаи, но это только колясочницам, некоторым прописаны воды в баден Бадене или морские ванны в Таиланде ну и т.д. Правда отдельные ещё и страдают на психические заболевания, но это особо одарённые.
показати весь коментар
31.01.2023 11:15 Відповісти
Усі чоловіки мають бути в списках,але не усіх на фронт відправляють. Ваш приклад про це говорить. Під Бахмут також не усі потрібні. Про командирів, мій односельчанин вийшов з Соледар, дякуючи командиру і навчанню.
показати весь коментар
31.01.2023 11:17 Відповісти
я хожу по городу и на метро ни разу не видел чтобы кого то хватали и под Бахмут так что не трынди - если там кто-то в селе ныкается ну так кто им виноват..
показати весь коментар
31.01.2023 11:44 Відповісти
В Києві, чомусь, спокійніше, приїжджай в Теронопіль! Тут вулиці пусті!
показати весь коментар
31.01.2023 12:21 Відповісти
наверное из Киева очень много добровольцев или призванных уже пришли в военкомат то есть свою норму уже выполнили - а "мужчины" других областях почему-то хотят быть самыми хитро жопыми умными - так не честно..
показати весь коментар
01.02.2023 01:58 Відповісти
Роздають молодим чоловікам зі зростом 180 - сам бачив літом як два не худих воєнкома біля входу в супермаркет тільки таким роздавали повєстки, на всіх інших їм було пох
В селах теж така ситуація, бо там в основному здорова працйовита молодь, тому це основний резерв для воєнкомів
показати весь коментар
31.01.2023 13:27 Відповісти
В селах молодь не має чого робити, роботи не має,грошей також, п'ють. В ЗСУ не беруть.
показати весь коментар
31.01.2023 22:53 Відповісти
А ти приїджай! Для початку, тебе вже не випустять нікуди. Будеш чекати своєї черги отримати путівку в Бахмут.
показати весь коментар
31.01.2023 12:24 Відповісти
так ты хочешь сказать что не нужно защищать Украину от руських ублюдков и оккупантов которых в разы больше? и те из наших кто воюет уже почти год - должны тянуть лямку за остальных - таких как ты?
показати весь коментар
01.02.2023 02:02 Відповісти
А ты воюешь? Ботик...
показати весь коментар
01.02.2023 07:54 Відповісти
воюю конечно с таким ботами кацапскими как ты
показати весь коментар
01.02.2023 14:02 Відповісти
Цензор, візьміть нарешті собі редактора!

Коли "потужно" каже ЗЄльоний, то пишеться "пАТТужно", а перекладається "нічого не робиться"
показати весь коментар
31.01.2023 10:43 Відповісти
Нє, ну реально готуються до чогось. Чоловіків "викрадають" просто посеред вулиці.
показати весь коментар
31.01.2023 12:18 Відповісти
Готуєтесь, як літом резерв готували. Зато зараз в овральному порядку хапаєте людей до армії і готуєте також, як першу хвилю мобілізованих в лютому - квітні 2022 року.
показати весь коментар
31.01.2023 10:30 Відповісти
Як раз знизу сторінки рекламують китайській "потужний повер банк з сонячною панеллю" - дерьмо-дерьмом.

показати весь коментар
31.01.2023 10:31 Відповісти
Китайози виробляють фуфло.
показати весь коментар
31.01.2023 10:33 Відповісти
А то українці вибирають краще?
показати весь коментар
31.01.2023 10:45 Відповісти
Потужний Данілов потужно говорить про потужне приготування. Вже бачили як ви потужно готувались.
показати весь коментар
31.01.2023 10:31 Відповісти
Интересно кто мясо мариновал: лично зелька или Елдак? Я думаю, что Елдак лучше разбирается, он всетаки завгосп. Или купили Сильпе уже замаринованное?
показати весь коментар
31.01.2023 10:34 Відповісти
А сіль на столі не аби яка, а імпортна.
показати весь коментар
31.01.2023 11:35 Відповісти
Если яйца стоили по 17 то , интересно сколько эти шашлычки стоили народу УкраиныНаверно по цене черной икры.
показати весь коментар
31.01.2023 11:26 Відповісти
по ціні скіфського золота
показати весь коментар
31.01.2023 12:44 Відповісти
З дробовика картеччю
Скільки проблем буде одразу вирішено для України
показати весь коментар
31.01.2023 13:24 Відповісти
Данілов з минулого часу перейшов у теперішній. Якщо врахувати, що словах Данілова змінюється лише час, то стає тривожно: було - "Ми розуміли загрози можливого наступу РФ і потужно готувалися...", стало - "Ми розуміємо загрози можливого наступу РФ і потужно готуємось." сподівабся, що хоч дії змінилися.
показати весь коментар
31.01.2023 10:32 Відповісти
Даремно сподіваєтесь. Чи ви думаєте, що ветеринар в терміновому порядку пройшов навчання в військовій академії?
показати весь коментар
31.01.2023 10:38 Відповісти
Головне, щоб не так як в ніч на 24 лютого 2022 року.
показати весь коментар
31.01.2023 10:34 Відповісти
Рахувати яйця кілограмами це не підготовка.
показати весь коментар
31.01.2023 10:42 Відповісти
особливо потужно готується твій син в Маямі
показати весь коментар
31.01.2023 10:45 Відповісти
Сподівюся "потужно'' нічого не розміновуєте!
показати весь коментар
31.01.2023 10:49 Відповісти
данілов. ти говориш гарно. но тіки і всего..піздеть не мішки таскать займись ділом.блогер хренов
показати весь коментар
31.01.2023 10:51 Відповісти
Паскуда данілов ,вже вдів чорне, приготувався, зелена скотиняка разом зі своїм лідором віслюком Оманським.
показати весь коментар
31.01.2023 10:53 Відповісти
"Заради потужної підготовки я вже вдів чорний светр, чорні панчохи і чорні труси" О.Данилов
показати весь коментар
31.01.2023 10:55 Відповісти
pis'dun !!!! u 21-mu vyi vzhe gotuvalyis'.... do shashlychkiv !!!!!
показати весь коментар
31.01.2023 10:59 Відповісти
Ненавиджу ці пафосні висери : "потужно", "незламність"... Зелена шваль просрала країну, зате сере пафосом, як не в себе.
показати весь коментар
31.01.2023 11:00 Відповісти
бачите - пролема в чому?
що це до вас дійшло через 4 зелених роки, а до багатьох і досі ні...
показати весь коментар
31.01.2023 11:39 Відповісти
Он МОЩЬНО готовиться. Старший сынок ветеринара готовиться в Майями, а где ещё твои, ветеринар, трое великовозрастных детишек готовятся? В каких далёких странах они готовятся?
показати весь коментар
31.01.2023 11:07 Відповісти
показати весь коментар
31.01.2023 11:34 Відповісти
.

як набирають чмобикiв зараз на паРашi.

з 4:00

https://youtu.be/q_GBr6lAQDQ
показати весь коментар
31.01.2023 11:46 Відповісти
данік змени панчохи - дай натяк!
показати весь коментар
31.01.2023 12:06 Відповісти
Зелені під@раси, прошу тільки одне - поверніть Пастора.
показати весь коментар
31.01.2023 12:53 Відповісти
"Потужно готуємось..." (с)
Це типу м'ясо вже замариноване?
показати весь коментар
31.01.2023 12:56 Відповісти
Готуємось як і до 24 лютого 2022 го ?
Тоді гарно Зе влада підготувалася до вторгнення - кацапи у перщі дні ледь в Київ не заїхали на бронетехниці, про Південь України вже мочу - Оманські гонорари були відпрацьовані на всі 100
показати весь коментар
31.01.2023 13:22 Відповісти
"Мощно готовимся" - это как? Внуков с детьми из- за бугра вызвал? Это " мощно".
показати весь коментар
31.01.2023 13:27 Відповісти
Нашого наступу треба думати не буде ! Поки тільки язиками !
показати весь коментар
31.01.2023 18:49 Відповісти
А сыночки в Маями воюют, мудила??
показати весь коментар
01.02.2023 07:47 Відповісти