9441 відвідувач онлайн
1 070 14

ДТЕК оскаржить покарання НКРЕКП для енергетиків у суді

дтек

ДТЕК категорично не згоден зі штрафами для енергетиків і вважає подібні рішення несправедливими.

Про це йдеться в повідомленні компанії. ;

"Попри постійні обстріли, енергетики продовжують героїчно працювати над забезпеченням справедливого розподілення електроенергії та відновлення пошкоджених об’єктів енергетики. ДТЕК категорично не згоден з рішенням НКРЕКП про покарання енергетиків і оскаржить його в суді", - повідомили в компанії. У ДТЕК наголосили, що з перших днів війни енергетики вийшли на енергетичний фронт і почали боротьбу за право українців на життя зі світлом. Після звільнення Київської області, енергетики одразу ж почали відновлювати інфраструктуру і в рекордні терміни повернули світло для 300 тисяч родин. "Ми докладемо всіх зусиль, щоб захистити чесне ім’я своїх працівників від несправедливих і безпідставних звинувачень", - наголосили в ДТЕК.

Нагадаємо, НКРЕКП оштрафувала вже майже половину обленерго країни за "недотримання графіків відключень в умовах дефіциту електроенергії". Екс-міністр енергетики Олексій Оржель назвав такі рішення НКРЕКП політично мотивованими. З жовтня 2022 росія почала регулярно здійснювати терористичні ракетні атаки по об'єктах енергетичної інфраструктури. Пошкоджено чи зруйновано не менш ніж 50% енергетичних об'єктів. Внаслідок цих атак, в енергосистемі України виник дефіцит потужностей, через що по всій країні почались планові та аварійні відключення світла.

Топ коментарі
+10
Рядові співробітники працюють у дві зміни. А от менеджмент гімно як було до цих обстрілів, так і залишилося. Особливо там де прорашисти керують
показати весь коментар
31.01.2023 12:09 Відповісти
+3
Використання совкових часів обладнання, яке вже давно себе окупило, призвело до збоїв постачання енергії і дтек повинно за це відповідати грошима свого власника, а не витрачати їх на "версалі"…!
показати весь коментар
31.01.2023 12:38 Відповісти
+2
Хто власник цього ДТЕК?
показати весь коментар
31.01.2023 12:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Хто власник цього ДТЕК?
показати весь коментар
31.01.2023 12:08 Відповісти
Ахметов
показати весь коментар
31.01.2023 12:22 Відповісти
Кто опять посмел обидеть Ахметова?!!!

Он бедный, ликвидирует лично все последствия бомбежек. Руками разгребает завалы…

А вы, неблагодарные, клевещите на честного труженика?!

Опять « власть Зеленского» издевается над бизнесом?

Что?! Все не так?

Он не « бедный», а самый богатый олигарх Украины?

Он не «труженик», а монополист в энергетике и обдирает каждую семью своими тарифами на свет?

Он «руками разгребает не завалы разрушенных ТЕЦ», а гребет деньги лопатой, как это он делал с « Ротердамами плюс»?

Ну, на нет, и сюда НЕТ…

Тогда ганьба Ахметову, паразитирующему на гражданах Украины.
показати весь коментар
09.03.2023 13:48 Відповісти
Рядові співробітники працюють у дві зміни. А от менеджмент гімно як було до цих обстрілів, так і залишилося. Особливо там де прорашисти керують
показати весь коментар
31.01.2023 12:09 Відповісти
******, впасти!
показати весь коментар
31.01.2023 12:17 Відповісти
дтек-приватна фірма бандіта ахмєтова. дтек, іді нхй.
показати весь коментар
31.01.2023 12:16 Відповісти
Чого ниєте, то вам вже скоро дозволять підняти вартість електрики. Вже ''ахметки'' нажруться!
показати весь коментар
31.01.2023 12:32 Відповісти
Використання совкових часів обладнання, яке вже давно себе окупило, призвело до збоїв постачання енергії і дтек повинно за це відповідати грошима свого власника, а не витрачати їх на "версалі"…!
показати весь коментар
31.01.2023 12:38 Відповісти
Не можу зрозуміти, чому енергетика під час війни залишається в приватній власності. Забрали ж у власників деякі ключові підприємства, і навіть пообіцяли повернути після війни (можливо). А така ключова галузь, як енергетика, залишається в ситуації, коли держава не може оперативно на неї впливати.
показати весь коментар
31.01.2023 12:56 Відповісти
Бо цей хаос,керується з одного центру,і він не у Києві.
показати весь коментар
31.01.2023 13:40 Відповісти
Можливо, рядові електрики и героїчно працюють, чого не скажешь про чиновників обленерго, які не вносять до списків на відключення по половині міста, якщо не більше, як це у нас в Запоріжобленерго, і плюють на скарги громадян!
І подозрюємо, шо не за бескоштовно...
Ось звідси и "перевищення лімітів", яке розкидали на тих, кого відключають.
показати весь коментар
31.01.2023 13:43 Відповісти
Ця вся шумиха,для відволікання уваги від справжньго винуватця відключень-влади Зе.
показати весь коментар
31.01.2023 17:04 Відповісти
Ага, ага. Виноваты не олигархи. Они « честные бизнесмены».

Азметоа «мухи не обидет».
Не надо на него «клеветать, что у него руки по локоть в крови».

Он не взрывал на стадионе Алика Грека…

«Виновата» « власть»….

? ? ?
показати весь коментар
09.03.2023 13:54 Відповісти
Ахмет выполняет указания власти,не более того.
показати весь коментар
09.03.2023 17:29 Відповісти