9021 відвідувач онлайн
3 028 56

США продовжують вмовляти Ізраїль надати Україні військову допомогу

израиль

Держсекретар США Ентоні Блінкен під час переговорів із владою Ізраїлю переконував її у тому, щоб ізраїльська сторона допомагала Україні не лише у гуманітарній галузі, а й у військовій.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

"Ми обговорили з Ізраїлем важливість надання підтримки всім потребам України: гуманітарним, економічним та в галузі безпеки", - заявив Блінкен на пресконференції в Єрусалимі 31 січня.

За словами держсекретаря, він також обговорив в Ізраїлі тему співпраці РФ та Ірану.

Топ коментарі
+11
хай Ізраїль постійно наносить удари по заводах безпілотників , цієї допомоги буде достатньо .
показати весь коментар
31.01.2023 20:59 Відповісти
+4
А вже наносив? Є реальний результат?
показати весь коментар
31.01.2023 21:04 Відповісти
+2
F-16!
показати весь коментар
31.01.2023 21:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хай Ізраїль постійно наносить удари по заводах безпілотників , цієї допомоги буде достатньо .
показати весь коментар
31.01.2023 20:59 Відповісти
А вже наносив? Є реальний результат?
показати весь коментар
31.01.2023 21:04 Відповісти
так . про результат ми дізнаємось пізніше .
показати весь коментар
31.01.2023 21:09 Відповісти
зачем не хотят не надо .
показати весь коментар
31.01.2023 20:59 Відповісти
ни-то ни-йаху...
показати весь коментар
31.01.2023 21:54 Відповісти
F-16!
показати весь коментар
31.01.2023 21:00 Відповісти
В-52 !
показати весь коментар
31.01.2023 22:00 Відповісти
В смысле это Израиль должен дать Ф16 вместо США?
показати весь коментар
31.01.2023 21:04 Відповісти
тобто заїбашити муллів іранських ще раз? - ґімно питання
показати весь коментар
31.01.2023 21:04 Відповісти
НІчого собі, вмовляють Ізраїль, а самі відмовляються надати нам F-16!
показати весь коментар
31.01.2023 21:05 Відповісти
по перше тут політика, по друге - не ******* допомоґу.
показати весь коментар
31.01.2023 21:07 Відповісти
*************************?
показати весь коментар
31.01.2023 21:11 Відповісти
Що ти таке несеш?! Яка політика?! І по-друге, тільки що була новина, що США не бачать нецільового використання допомоги!
показати весь коментар
31.01.2023 21:12 Відповісти
это дерьмо свиноцабачье...
показати весь коментар
31.01.2023 21:08 Відповісти
БабА з прізвищем Ябвдув.
показати весь коментар
31.01.2023 21:10 Відповісти
Позу вмовляння змінити потрібно.
показати весь коментар
31.01.2023 21:06 Відповісти
а вы были в еврейской корчме? - ОЩУЩЕНИЕ СЧАСТЬЯ ПОКА В КАРМАНАХ ШО ТО ЕСТЬ...
показати весь коментар
31.01.2023 21:08 Відповісти
Це нонсенс евреі не бажають мати стосунки з презедентом Украіни теж євреєм по національності виникає запитання- причина ?
показати весь коментар
31.01.2023 21:21 Відповісти
Не вдалося зробити філію Ізраіля в Україні. Не встигли.
показати весь коментар
31.01.2023 21:39 Відповісти
Сюр якийсь - сюзерен вмовляє васала...
показати весь коментар
31.01.2023 21:26 Відповісти
Невже ці країни наскільки недороблені?
Україна не впала, а дає люлєй потужній армії.
І ви, ще рік тому про це не могли мріяти.
показати весь коментар
31.01.2023 21:29 Відповісти
Схоже, поламали якраз їх мрії.
показати весь коментар
31.01.2023 21:43 Відповісти
І вирішує свої проблеми.
показати весь коментар
31.01.2023 21:53 Відповісти
Цкаво як це виглядає "вмовляння США Ізраїля"
показати весь коментар
31.01.2023 21:39 Відповісти
А кто-то тут кричал что США как два пальца прогнуть Израиль. Опять навангавали не то...
показати весь коментар
31.01.2023 21:40 Відповісти
Та цирк то все ,вони повністю залежні від Америки,чи навпаки?
показати весь коментар
31.01.2023 22:47 Відповісти
Да пусть израильтяне давят иранцев то и будет лучшая помощь, чтобы и не думали сюда рашистам дроны слать и особенно ракеты.
Хорошо бы конечно израильские беспилотники, особенно дроны-камикадзе у них шикарные, но не дадут они...
показати весь коментар
31.01.2023 21:53 Відповісти
Та забудьте вже про той Ізраїль,вам же сказали чітко-не ******* на весь світ,що вам дають зі зброї і особливо ХТО надає,ви ж як дегенерати волаєте про те на увесь світ .
показати весь коментар
31.01.2023 22:04 Відповісти
Скоріше за все, на цьому етапі мова йде про настільки конкретні види озброєння, можливо, навіть окремі деталі чи елементи, що нам навіть не здогадатися.
Час, коли Україні було потрібно все і побільше, і будь-який союзник був надважливий минув, і чесно кажучи, Ізраїль його пропустив собі на шкоду. Але ніколи не пізно виправитися і дійсно надати реальну військову допомогу, таємно чи відкрито.
показати весь коментар
31.01.2023 23:18 Відповісти
досить вірити в єврейські казочки.

вони нам не союзники і не партнери.

а раз так то голосування на підтримку палестини цілком виправдані.
показати весь коментар
31.01.2023 23:29 Відповісти
Заголовок, не соответствует , приведенному тексту.

Недавно Посол Израиля и Германии, проговорил, Израиль помогает, гораздо больше,
чем известно в открытом доступе. Что было в СМИ:
- Израиль перебросил, по просьбе США, через третьи страны, в январе, 150.000 боеприпасов
- передал, через Польшу, средства предупреждения запуска российских ракет
- передает снимки, через США, дислокацию российских войск, включая расположение , мелких подразделений
- поставил Украине , через Польшу, разведданные , для борьбы с дронами-камикадзе, а также Системы Smart Shooter . Система обнаруживает дроны-камикадзе и с большой точностью, уничтожает их. Результат, - 90 % уничтожения дронов.

- в январе Дания заказала в Израиле артиллерийские и ракетные систем ATMOS и PULS,
ATMOS израильская 155-мм самоходная артиллерийская установка, которая предназначена для уничтожения живой силы, артиллерийских батарей, дзотов, а также для обеспечения проходов в минных полях и полевых заграждениях.
PLUS запускает 122-мм и 160-мм реактивные снаряды с автоматической системой стрельбы. PULS может поражать цели на расстоянии до 300 км в зависимости от типа боеприпаса.

- израильские бронеавтомобили MRAP GAIA Amir, успешно воюют в Украине, https://www.youtube.com/watch?v=CvLmItWYUJM

- Танки Abrams и Леопард оснащены израильскими комплексами активной защиты (КАЗ) Rafael Trophy, комплекс позволяет уничтожать вражеские ракеты, одновременно, с разных сторон.
Видимо, Израиль дал согласие...

Кстати, атака на иранские военные объекты - это практическая помощь Украине,
Тем более, что война между Израилем и Ираном неизбежна, хотя Иран, зная о ее результате, не отвечает, даже, на ракетный удар, по подземному заводу с самолета-невидимки F-35, который запустил беспилотники, и не был засечен, российско-иранскими ПВО.
Взрыв на подземном заводе, вызвал мощную волну, которую посчитали за землетрясение.
показати весь коментар
01.02.2023 02:09 Відповісти