9226 відвідувачів онлайн

Путін намагається уникати ухвалення ризикованих рішень, - ISW

путін

Кроки президента РФ Володимира Путіна щодо України вказують на ймовірну невідповідність між його максималістськими цілями та його готовністю ухвалювати ризиковані рішення, необхідні для їхнього досягнення.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна, про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

На думку експертів ISW, він, імовірно, виходив з помилкового припущення, що російські війська можуть змусити Україну капітулювати без значних військових жертв, і розглядав російське вторгнення як обмежений і прийнятний ризик.

Російські спецслужби, як повідомляється, чекали на крах українських збройних сил, а кремлівські пропагандисти заздалегідь опублікували завчасно написану статтю, яка вихваляє "перемогу" Росії 26 лютого 2022 року.

Низка економічних кроків уряду РФ свідчить про те, що російський диктатор та його команда помилково вважали, що Захід не піде на серйозні витрати через його вторгнення.

Провал наступу на Київ змусив Путіна зіштовхнутися зі складними рішеннями. Але президент РФ, як і раніше, неохоче віддає накази про складні зміни в російських збройних силах і суспільстві, які, ймовірно, необхідні для "порятунку" його війни.

Топ коментарі
+5
Почему чепуха?
Х-ло полез вообще ничего не предусмотрев

Придворные холуи убедили его в "3 днях"
Он думал будет вроде Крыма
показати весь коментар
06.02.2023 08:02 Відповісти
+5
Нехай застрелиться! Звільнить себе від прийняття ''ризикованих рішень'', а світ від одної проблеми!
показати весь коментар
06.02.2023 08:06 Відповісти
+4
А что,уже взяли?
показати весь коментар
06.02.2023 07:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А что,уже взяли?
показати весь коментар
06.02.2023 07:59 Відповісти
За одну щеку взяли, хотят за вторую
показати весь коментар
06.02.2023 10:13 Відповісти
Почему чепуха?
Х-ло полез вообще ничего не предусмотрев

Придворные холуи убедили его в "3 днях"
Он думал будет вроде Крыма
показати весь коментар
06.02.2023 08:02 Відповісти
Так и не взяли..и скорей всего не возьмут.
показати весь коментар
06.02.2023 08:06 Відповісти
в isw такие же екперды как люсьен и кгбшник фейгин что вижу то пою
показати весь коментар
06.02.2023 08:39 Відповісти
важко збагнути логіку чокнутого
показати весь коментар
06.02.2023 07:49 Відповісти
legko, prosto putin grae v poker, a Ukraina i Zahid v shahmaty
показати весь коментар
06.02.2023 08:08 Відповісти
Мотузки падло не уникне.
показати весь коментар
06.02.2023 07:58 Відповісти
Опять путинский РБК, выгоните агента засрашки и начните пользоваться нормальными источниками.
показати весь коментар
06.02.2023 08:02 Відповісти
РБК?
Там же источник указан

https://www.understandingwar.org/backgrounder/russian-offensive-campaign-update-february-5-2023
показати весь коментар
06.02.2023 08:05 Відповісти
Цензор посилається на рбк.
Тобто копіпастить його інтерпретацію.
Цензор так робить багато років, а за зауваження в форумі - банить.
Мене разів п'ять банили само за такі зауваження.
показати весь коментар
06.02.2023 09:19 Відповісти
Совершенно верно,есть источник,но его инфу передают в интерпретации засрашкинских шакалов,и за это им платят,явная агентурная работа,но бакановцы спят.
показати весь коментар
06.02.2023 10:45 Відповісти
200 000 це не ризик, прикольно. ещенарожалки ще ноги розставлять.
показати весь коментар
06.02.2023 08:04 Відповісти
Нехай застрелиться! Звільнить себе від прийняття ''ризикованих рішень'', а світ від одної проблеми!
показати весь коментар
06.02.2023 08:06 Відповісти
І не сподівайтеся, всереться але не застрелиться.
показати весь коментар
06.02.2023 09:31 Відповісти
putin loh
показати весь коментар
06.02.2023 08:07 Відповісти
Путлер не лох, Путлер *****, а Институт изучения войны (ISW) *****вые экспёрды!!!
показати весь коментар
06.02.2023 13:12 Відповісти
А зараз шляхом "ризикованих кадрових рішень" іде інший клоун, пересаджуючи своїх коррупціонерів з одного крісла в інше.
показати весь коментар
06.02.2023 08:44 Відповісти
Та ясно, що він надіявся на зелю
показати весь коментар
06.02.2023 08:46 Відповісти
+100!

І досі надіється, тому й не вбиває.
Рейтинг ЗЄлі перед нападом був 26% і продовжував падати
Буйло вирішив або зараз, або вже Оманських договорняків нє відать
показати весь коментар
06.02.2023 09:19 Відповісти
Боягузливе #уйло. Теперь вже весь світ його розкусив
показати весь коментар
06.02.2023 09:12 Відповісти
"Новина" ні про що.
Чергова 100500-та констатація фактів майже річної давнини.
показати весь коментар
06.02.2023 09:23 Відповісти
Цей "інститут" взагалі щось суттєве виклав колись?
Кожного разу вони просто коментують дуже очевидні факти.

Наприклад, новина: ЄС встановив ліміт цін на російську нафту.
Інститут: найімовірніше, рф зіткнеться з падінням доходів від продажу нафти.

****** "аналітика"!
показати весь коментар
06.02.2023 09:27 Відповісти
які можуть бути "ризиковані" рішення у цього Терориста-Злодія путіна?!
я думаю тільки одне складне рішення у цього покидька:
срати в загальний унітаз...чи в свій чемоданчик...
показати весь коментар
06.02.2023 10:23 Відповісти
Это новости не для нас а для западного обывателя, которы если и следит за этой войной то как раз читая пару раз в неделю подобные заметки и то случайно скорее всего.
показати весь коментар
06.02.2023 11:05 Відповісти