8533 відвідувача онлайн

Під Бахмутом загинув 34-річний Павло Гарькавий з Дніпропетровської області

гарькавий

34-річний Павло Гарькавий загинув під Бахмутом. Без батька залишилися двоє синів

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Дніпровську панораму.

"Павло був одним з перших добровольців, які вирушили на фронт з нашого міста, одразу після початку повномасштабного вторгнення. Завжди на передовій, на найгарячіших напрямках цієї війни. Він боровся за свободу України від злої волі чужинців. Справжній Герой.

Щирі співчуття родині Павла. Ми назавжди збережемо пам'ять про його жертовність, про його подвиг. Вічна слава нашому Герою", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+18
Воїни Світла, Воїни Добра. Вічна Пам'ять Героям.
показати весь коментар
06.02.2023 11:35 Відповісти
+11
Пам'ятаймо кожного героя...
показати весь коментар
06.02.2023 11:39 Відповісти
+6
Слава Герою. Сподіваюсь, що Батьківщина не залишить його дітей без допомоги.
показати весь коментар
06.02.2023 11:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Воїни Світла, Воїни Добра. Вічна Пам'ять Героям.
показати весь коментар
06.02.2023 11:35 Відповісти
Слава Герою. Сподіваюсь, що Батьківщина не залишить його дітей без допомоги.
показати весь коментар
06.02.2023 11:40 Відповісти
Хоть би один син з 400 депутатів воював ніодного політика син не воює. Гине цвіт нації , а лишаться після війни одні батальйони квартал 95 Монако Відень … т.д.
показати весь коментар
06.02.2023 11:38 Відповісти
... на передовій - це нардепи Костенко і Лозинський.
Погугліть, та не пишіть те, що пишуть кацапи.
показати весь коментар
06.02.2023 12:38 Відповісти
Так в тилу ? Чи на нулі? За 40 км від о це не є передова!
показати весь коментар
06.02.2023 14:34 Відповісти
На нулі теж є , але , на бидломарафоні того не розказують . Дивіться "Прямий" , " 5канал " "Експресо " там правду знайдете.
показати весь коментар
06.02.2023 14:46 Відповісти
Пам'ятаймо кожного героя...
показати весь коментар
06.02.2023 11:39 Відповісти
у данілова 2 сини. і два невоюють
показати весь коментар
06.02.2023 11:39 Відповісти
Svitla Pam'yat' Zagiblomu Voinu ...
показати весь коментар
06.02.2023 12:08 Відповісти
Світла Пам'ять Герою Украіни та щирі співчуття родині 😪😪😪
показати весь коментар
06.02.2023 12:12 Відповісти
Плачемо за воїном разом з його синами. Посадив дерево, побудував дім, породив двох синів. Пішов захищати дім, свою родину і на жаль загинув. Полишив на своїй землі гарний слід та добру пам'ять про себе. Слава Герою! Вічна Слава!
показати весь коментар
06.02.2023 12:34 Відповісти
Ну я більш ніж впевненний,що його сини,все життя будуть дуже-дуже **любити** рашиків і своїм дітям теж передадуть ту **любов**!! І тільки тепер(я так думаю) багатьом стало зрозуміло,чому мешканці Західної України ненавидили,ненавидять і будуть ненавидіти цю кацапію!
показати весь коментар
06.02.2023 15:33 Відповісти