10729 відвідувачів онлайн
1 761 23

Зеленський може поїхати на саміт ЄС до Брюсселя, - Financial Times

зеленський

ЄС планує, що Володимир Зеленський візьме участь у саміті лідерів країн-членів на цьому тижні.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП, про це пише Financial Times.

Джерела видання наголосили, що проблеми з безпекою можуть зірвати візит українського президента.

Згідно із запропонованим планом, Зеленський має виступити на спеціальній сесії Європейського парламенту, що викликає занепокоєння з точки зору безпеки.

Минулого тижня український лідер приймав у Києві президента Європейської комісії Урсулу фон дер Ляєн та голову Європейської ради Шарля Мішеля.

"Відверто кажучи, є великі ризики, якщо я кудись поїду. Це правда", - сказав Зеленський журналістам у п'ятницю, відповідаючи на запитання про можливий візит до Брюсселя.

Ця поїздка стане, якщо відбудеться, другим візитом Зеленського за межі України після повномасштабного вторгнення Росії майже рік тому. У грудні він відвідав Вашингтон.

У четвер 27 лідерів ЄС зберуться в Брюсселі на саміт, де заплановані теми для обговорення - Україна, міграція та реакція блоку на закон про зниження інфляції в США.

Топ коментарі
+6
Так за кордон чоловікам зась! Чи він нечоловік?
показати весь коментар
06.02.2023 14:30 Відповісти
+5
приватные выступления перед поочерёдно приезжающими гостями - это одно,

а галаконцент - это совсем другие аплодисменты.

для артиста это важно
показати весь коментар
06.02.2023 14:35 Відповісти
+3
А не лячно залишати країну на Дермака ?
показати весь коментар
06.02.2023 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А не лячно залишати країну на Дермака ?
показати весь коментар
06.02.2023 14:29 Відповісти
А ще весною, кажись казав, мовляв: «ані краплі в рот, ані сантиметра в ж**» Ой, звісно ж не так: «я з народом до кінця війни й нікуди не збираюся». Отак було. Поїздка в Америку сподобалася, мабуть.
показати весь коментар
06.02.2023 15:28 Відповісти
А він уже давно передав керівництво Украіною -дермаку
показати весь коментар
06.02.2023 15:37 Відповісти
Так за кордон чоловікам зась! Чи він нечоловік?
показати весь коментар
06.02.2023 14:30 Відповісти
Чого ото якби спитав...без тебе там слизько
показати весь коментар
06.02.2023 14:32 Відповісти
приватные выступления перед поочерёдно приезжающими гостями - это одно,

а галаконцент - это совсем другие аплодисменты.

для артиста это важно
показати весь коментар
06.02.2023 14:35 Відповісти
Знову ж таки, рік без гастролей це важко.
показати весь коментар
06.02.2023 14:38 Відповісти
Это да, но в целом поездка хоть и рируальная, но очень правильная.

В Европе таки сильна нелюбовь к Америке и после поездки в Вашингтон положить прибор на крупнейший сходняк европейских паханов было бы не по понятиям.

Они бы обиделись.

Всё правильно, ехать надо.
показати весь коментар
06.02.2023 14:45 Відповісти
Та я не проти. Нежай поїде, розвіється. Можна навіть і не повертатися.
показати весь коментар
06.02.2023 14:49 Відповісти
где то была новость что Украине до ЕС еще не один световый год, может пану ПРезиденту надо о чем то приземленнЫм подумать?
показати весь коментар
06.02.2023 14:36 Відповісти
Піар його все !
показати весь коментар
06.02.2023 19:38 Відповісти
https://t.me/news_5ua/39294?single https://t.me/news_5ua/39294?single


ТУРЦИЯ СЕЙЧАС !!!!!!!!
показати весь коментар
06.02.2023 14:37 Відповісти
ТУРЦИЯ !!!!!!

https://t.me/news_5ua/39301?single
показати весь коментар
06.02.2023 14:38 Відповісти
А де там можна буде встановити суфлерську будку?
показати весь коментар
06.02.2023 14:50 Відповісти
А рояль ?
показати весь коментар
06.02.2023 19:36 Відповісти
"Відверто кажучи, є великі ризики, якщо я кудись поїду. Це правда", - сказав Зеленський.
Правильно, вова, сиди вдома, готуй коровай москалям і не забудь косоворотку одягти.
показати весь коментар
06.02.2023 14:50 Відповісти
Плох тот руководитель, если без него не может
работать предприятие.
показати весь коментар
06.02.2023 14:57 Відповісти
Ηαχερ οно там кому треба !
показати весь коментар
06.02.2023 19:35 Відповісти