9149 відвідувачів онлайн
3 840 49

Україні принципово зняти табу на постачання літаків, - Кулеба

gripen

Не виключено, що першими іноземними літаками, наданими нашій державі, будуть не американські винищувачі F-16.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Не важливо, який буде іноземний літак: чи це буде F-16 американський, чи це буде Gripen шведський, чи це буде Mirage або Rafale французький, або це буде Eurofighter – це все не принципово. Принципово – відкрити позицію, зняти це табу і отримати першу ескадрилью літаків, а потім уже будемо визначатися по доступності на ринку, по обслуговуванню, на яку саме модель робити ставку", - сказав міністр.

"Станом на зараз з точку зору масовості, наявності на ринку й обслуговування, базова модель – це F-16, але не факт, що F-16 буде першим іноземним літаком, який ми отримаємо", - підсумував Кулеба.

Глава МЗС заявив, що не має сумнівів, що цю опцію Україна відкриє, і влада командно працює над цим. Крім того він пояснив, що рішення щодо літаків блокують психологічні аргументи – побоювання ескалації, обґрунтування, що дуже довго вчитися і не відомо, чи потрапить зброя до російських рук.

"Коли нам кажуть про ескалацію, ми відповідаємо дуже просто: "Куди ще? Що вам ще потрібно, щоб відбулося, щоб ви припинили говорити про ескалацію?" І в наших партнерів немає відповіді на це запитання. Вони розуміють, що цей аргумент про ескалацію не із зони раціональних аргументів. Він із зони управління страхом", - зауважив Кулеба.

Топ коментарі
+6
так знімай !!! чого ж ти мандишь вже другий тиждень? ти заклинатель? ні-ти мудак
показати весь коментар
06.02.2023 21:29 Відповісти
+4
відколи ф-16 тільки для повітря? а майже 8 тон навантаження йому нахрена? ракети повітря-повітря стільки не важать навіть якщо на всі точки підвісити,ф-16 повноцінний багатоцільовий винищувач 4 покоління,який може працювати усіма ********* керованими і некерованими ракетами і бомбами.
показати весь коментар
07.02.2023 02:35 Відповісти
+3
Сумую за Клімкіним....
показати весь коментар
06.02.2023 21:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
так знімай !!! чого ж ти мандишь вже другий тиждень? ти заклинатель? ні-ти мудак
показати весь коментар
06.02.2023 21:29 Відповісти
Сумую за Клімкіним....
показати весь коментар
06.02.2023 21:31 Відповісти
Да??? Коли після другого Майдана від нас їпучки кривили?? Ти кому гіршого вважаєш - собі, шматки лайна, чи Державі??
показати весь коментар
06.02.2023 21:34 Відповісти
ты сашко вернулся...?
показати весь коментар
06.02.2023 22:24 Відповісти
А ти дурилка, досі не зрозуміла що я ніякий не Сашко??.
показати весь коментар
06.02.2023 22:28 Відповісти
Шо ти дурне куриш?? У мене такого нема..
показати весь коментар
06.02.2023 22:29 Відповісти
Дурик, і треба порошенок підлікувати... деяким тут зовсім погано.. вони кращих часів можуть не дочекатись.. і стануть такими інвалідами мозку як я ти..
показати весь коментар
06.02.2023 22:34 Відповісти
да ты васёк подзаборный - как ты думаешь, Админ быстро тебя в этот раз снесёт...?
показати весь коментар
06.02.2023 22:32 Відповісти
А как ты думаешь на сколько мне пох?
показати весь коментар
06.02.2023 22:36 Відповісти
Хотя ты и совсем тупое, но тупому задам вопрос - я быстренько "переоденусь" , и если будет у меня желание, через сколько секунд я появлюсь вновь?? Гамно, просто не хочу ломать твою беспонтовую деятельность..ты полезный идиотик
показати весь коментар
06.02.2023 22:40 Відповісти
Курка ти щось повільно рухаєшся.. як і петік, на касапів працюєш??
показати весь коментар
06.02.2023 22:44 Відповісти
Шльондра, додому.. до комендантської години ти моя..
показати весь коментар
06.02.2023 22:35 Відповісти
до комендантської години твой только путин...
показати весь коментар
06.02.2023 22:45 Відповісти
Мабуть чогось тобі не вистачає.. мабуть Українства..
показати весь коментар
06.02.2023 22:46 Відповісти
Тебе що?? Застрелили?? Чи заїпались слухати і забанили к їпєням..
показати весь коментар
06.02.2023 22:56 Відповісти
АНАЛОГІЧНО. Сумно слухати цього болгарського сутенера але яйцеголовий свинарчук зеленського ще огидніший.
показати весь коментар
06.02.2023 21:34 Відповісти
Шо воно меле, нікої дипломатичної хитрості, одне нахабство
показати весь коментар
06.02.2023 21:32 Відповісти
Очевидно идиотизм во властных кабинетах передается воздушно-капельным путем.
показати весь коментар
06.02.2023 21:42 Відповісти
А як зараз треба себе поводити??
показати весь коментар
06.02.2023 21:47 Відповісти
Як обслуговування зробити тим літакам,де брати технарів?це не бла бла бла,та гроші тирити.
показати весь коментар
06.02.2023 21:33 Відповісти
Звичайні цмвільні техніки наймані з якої завгодно країни.
показати весь коментар
06.02.2023 22:06 Відповісти
будуть леопарди 1 та Ф-4
показати весь коментар
06.02.2023 21:38 Відповісти
Кажуть, для "копійок" немає ***********..а фантоми можна брать..
показати весь коментар
06.02.2023 21:59 Відповісти
не читайте кацапских пабликов. Снарядов (в том числе и подкалиберных) для L7А3 в мире больше чем всего говна за всеми кацапскими банями.
показати весь коментар
06.02.2023 23:03 Відповісти
Мають трохи Eurofighter, які міняють на *********.
показати весь коментар
06.02.2023 21:43 Відповісти
Так воно і є.
Ф15-16, А10, хоть завались, але ...
показати весь коментар
06.02.2023 21:55 Відповісти
Кулеба - молодець. Він діе розумно : не можете дати літаки- давайте більше танків . Не можете дати 1000 танків? Дайте 500 літаків і 500 танків.

існуе приказка «Як Бог узнае що ти потрібуешь , якщо ти в нього цього не попросишь» ?

а якщо не просить - то означае щонічого не потрібуешь.

чого НАТО повинно гадати що Україні потрібно ? Залужний лепше знае що потребує армія
показати весь коментар
06.02.2023 21:38 Відповісти
Та всі молодці. Замість армії три роки будували асфальт. Просто красунчики, чого там.
показати весь коментар
06.02.2023 21:53 Відповісти
Не свисти, французьких чи шведських не буде точно, бо їх, як кіт наплакав.
Може Джонсон десяток британських підгонить.
показати весь коментар
06.02.2023 21:39 Відповісти
Не темни, Кулеба! Будут Б-25, Р-39 и Р-47
показати весь коментар
06.02.2023 21:41 Відповісти
B-29... з начинкою...
показати весь коментар
06.02.2023 21:45 Відповісти
так три роки зброї було ж не потрібно, "пєрєстать стрєлять, пасматрєть в ачько прутіну" всі діла...
показати весь коментар
06.02.2023 21:50 Відповісти
Ти довбойоб? Хтось каже, що краще без літаків? Лише акцентується увага на тому, що нинішні ваші улюблені, все робили для того, щоб розвалити навіть ту армію, яка залишилась від попередників, не говорячи про те, щоб щось нарощувати чи розвивати. Тільки і всього.
показати весь коментар
06.02.2023 21:56 Відповісти
А що, далекобійних ракет вже не треба?
показати весь коментар
06.02.2023 21:45 Відповісти
С таким подходом "принципиально" не получится

Еще до ATACMS не дошло даже
показати весь коментар
06.02.2023 21:50 Відповісти
Те що інформації немає у ЗМІ не означає, що ATACMS немає у ЗСУ!
показати весь коментар
07.02.2023 07:15 Відповісти
з таким крадівництвом мабудь скорше повії для кулебиного колеги по партії Яременка знімуть "а...л-табу"
показати весь коментар
06.02.2023 21:51 Відповісти
Кулеба! Пам"ятай за яйця по 17!!!! Ми все бачимо....
показати весь коментар
06.02.2023 22:32 Відповісти
Рустамзаде говорит что Ф 16 хорош только для возд целей.
А нам нужны с приоритетом для наземных тк рашка почти не использует авиацию.
показати весь коментар
07.02.2023 01:02 Відповісти
відколи ф-16 тільки для повітря? а майже 8 тон навантаження йому нахрена? ракети повітря-повітря стільки не важать навіть якщо на всі точки підвісити,ф-16 повноцінний багатоцільовий винищувач 4 покоління,який може працювати усіма ********* керованими і некерованими ракетами і бомбами.
показати весь коментар
07.02.2023 02:35 Відповісти
Ну таки к истребителю понадобятся ракеты воздух земля..... Или вы думаете что он будет пулеметами наземных врагов крошить?
И я написал что он хорош, а не исключительно.... Вы разницу понимаете? Или вам не дано?
показати весь коментар
09.02.2023 02:13 Відповісти