8665 відвідувачів онлайн
5 756 18

Кількість жертв землетрусу в Туреччині і Сирії сягнула понад 4,2 тис.

туреччина

Унаслідок потужного землетрусу в Туреччині кількість підтверджених загиблих зросла до 2921 людини, а в Сирії – до 1293.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє УП із посиланням на Anadolu та Al Jazeera.

Керівник департаменту з питань землетрусів та зменшення ризиків AFAD Орхан Татар повідомив, що кількість загиблих становить 2316 осіб, кількість поранених - 13 293.

Кількість будівель, що обвалилися, - 6216.

При цьому з-під завалі вдалося врятувати 7840 осіб.

Згодом віце-президент Туреччини Фуат Октай заявив, що під час землетрусів загинули 2 тисячі 379 людей, 14 483 – зазнали поранень.

Октай заявив, що 338 тисяч постраждалих від землетрусів були розміщені в гуртожитках, університетах і центрах притулку Міністерства національної освіти.

Згідно з оновленою інформацією Al Jazeera, внаслідок землетрусу у Сирії кількість загиблих зросла до 1293 осіб, також відомо про 3411 поранених.

За оновленою інформацією Anadolu, кількість жертв землетрусу на південному сході Туреччини зросла до 2921, поранено 15 834 людини. Про це повідомив глава Управління з надзвичайних ситуацій Юнус Сезер.

Топ коментарі
+16
А кацапи (за звичкою) у своїх мережах злорадствують! У них просто відсутнє співчуття до ближнього Коли у когось біда, вони відчувають радість - комусь гірше, ніж їм! Це ж звичайний менталітет раба, коли він чує, як на конюшні, під батогами, кричить його сусід - б"ють же не його!
показати весь коментар
07.02.2023 06:57 Відповісти
+9
Вчора по світу зафіксовано близько 1000 землетрусів різної сили.Здається Земля дає зрозуміти "клопам" , які по ній повзають ,що їх час добігає кінця. Досить засирати планету, досить струшувати її потужними вибухами,досить бездумно вирубувати ліси,висмоктувати нафту і газ,видовбувати інші копалини.Людство,замість об'єднання зусиль для власного виживання і збереження навколишнього середовища,веде себе в прірву.Чесно кажучи,туди йому й дорога,якщо такі як ***** можуть робити те, що їм заманеться,а весь тупорилий світ за цим спостерігає,тільки відтерміновуючи свій кінець.Земля кругла,втекти з неї нікуди,і те що десь горить і вибухає,обов'язково відгукнеться по всій планеті.
показати весь коментар
07.02.2023 07:59 Відповісти
+9
показати весь коментар
07.02.2023 08:31 Відповісти

Завантаження...