Восьмеро українців попросили про евакуацію з Туреччини, - посол Боднар

Восьмеро українців звернулися в посольство України в Туреччині з бажанням евакуюватися з регіону Газіантеп, у якому вчора стався масштабний землетрус.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву посла України в Туреччині Василя Боднаря в ефірі телемарафону.
"До нас звернулися чотири особи, які потребують житла, та восьмеро осіб, які хочуть евакуюватися з регіону Газіантеп. Зараз ми працюємо над тим, щоб відправити туди консула та організувати транспорт для їх евакуації в найкоротший термін", - сказав Бондар.
Топ коментарі
+9 Андрей Ивашкевич
показати весь коментар
07.02.2023 19:36 Відповісти Посилання +6 Bohdanov Dmytro #550873
показати весь коментар
07.02.2023 19:24 Відповісти Посилання +4 буков
показати весь коментар
07.02.2023 19:08 Відповісти Посилання