8665 відвідувачів онлайн
3 195 11

Восьмеро українців попросили про евакуацію з Туреччини, - посол Боднар

боднар

Восьмеро українців звернулися в посольство України в Туреччині з бажанням евакуюватися з регіону Газіантеп, у якому вчора стався масштабний землетрус.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву посла України в Туреччині Василя Боднаря в ефірі телемарафону.

"До нас звернулися чотири особи, які потребують житла, та восьмеро осіб, які хочуть евакуюватися з регіону Газіантеп. Зараз ми працюємо над тим, щоб відправити туди консула та організувати транспорт для їх евакуації в найкоротший термін", - сказав Бондар.

Топ коментарі
+9
Де наші азовці? Що з ними?
показати весь коментар
07.02.2023 19:36 Відповісти
+6
звідки стільки зневаги? тварина
показати весь коментар
07.02.2023 19:24 Відповісти
+4
В посольстві не знають де взяти бус на 8 чоловік?
показати весь коментар
07.02.2023 19:08 Відповісти

Завантаження...