8322 відвідувача онлайн
4 533 94

Резніков про гучні скандали в Міноборони: Перезавантажуємо антикорупційне управління

резніков

Після низки скандалів у Міністерстві оборони України вживають низку заходів з метою запобігання корупції.

Про це міністр оборони Олексій Резніков повідомив у фейсбуці, інформує Цензор.НЕТ.

"Щодо попередження і запобігання корупції. Діємо наразі по наступних напрямках. Перший. Перезавантажуємо антикорупційне управління Міноборони. Шукаємо кадри. Другий. Формуємо громадський антикорупційний механізм, відкриті до співпраці", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+34
Гнилі відмазки. В будь-якій нормальній країні, міністр за таких гучних скандалів подав би у відставку.
показати весь коментар
08.02.2023 14:52 Відповісти
+32
показати весь коментар
08.02.2023 14:53 Відповісти
+27
так он же говорил никакой коррупции, это просто цена яйца за килограмм
показати весь коментар
08.02.2023 14:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
звілнюватись в нього «не на часі»
показати весь коментар
08.02.2023 14:50 Відповісти
Ні просто в нього Яйця по 17 тай ще не круті...
показати весь коментар
08.02.2023 14:57 Відповісти
найогидніше, це зараз чути ледь не з кожної засоба массової дезінформації дірки, що "рєзніков - класний пацан і він дружить з ллойдом остіном! тож якщо прибрати рєзнікова, то нам не дадуть танки"!
їду в машині і відкриваю вікно, бо хочеться блювати від огиди!
показати весь коментар
08.02.2023 15:52 Відповісти
ГНИДА
показати весь коментар
08.02.2023 15:14 Відповісти
Сейчас народ начнет вспоминать яйца :
показати весь коментар
08.02.2023 14:50 Відповісти
Це йому вже на все життя.
показати весь коментар
08.02.2023 14:57 Відповісти
Яйца это верхушка айзберга.
показати весь коментар
08.02.2023 15:00 Відповісти
И не только - «свадебные дроны», отморожение пальцев И так далее
показати весь коментар
08.02.2023 15:05 Відповісти
Гнилі відмазки. В будь-якій нормальній країні, міністр за таких гучних скандалів подав би у відставку.
показати весь коментар
08.02.2023 14:52 Відповісти
А что до этого мешало.
показати весь коментар
08.02.2023 14:52 Відповісти
А що після цього зміниться?
показати весь коментар
08.02.2023 15:00 Відповісти
Нiкуя просто будуть новi обличча (ненаситьнi морди).
показати весь коментар
08.02.2023 15:05 Відповісти
как обычно «дурачка» Зеублюдки включают ,как с
«яВАГНЕРГЕЙТОМ» Безмозглая порешает
показати весь коментар
08.02.2023 15:07 Відповісти
показати весь коментар
08.02.2023 14:53 Відповісти
так он же говорил никакой коррупции, это просто цена яйца за килограмм
показати весь коментар
08.02.2023 14:53 Відповісти
Тоді навіщо це шоу Резнікова про перезавантаження антикорупційного управління?
Все ж і так ЗЕшибісь.
показати весь коментар
08.02.2023 15:02 Відповісти
Так буває, коли не знаєш людину по форуму.
показати весь коментар
08.02.2023 15:15 Відповісти
Ну йому ж треба щось перезавантажити,щоб показати людям що погано не те що не він крав,а хтось погано охороняв.Ще хай птахівництво переформує,та набере нових курей сосалок несушок,щоб неслися незадорого.
Зелений цирк продовжує виставу.
показати весь коментар
08.02.2023 15:18 Відповісти
https://petition.president.gov.ua/petition/179442 Прошу всіх прочитати, та підтримати петицію.
показати весь коментар
08.02.2023 14:53 Відповісти
Корупціонер перезавантажує управління?
Індивід без честі і совісті!
показати весь коментар
08.02.2023 14:53 Відповісти
якби ж то..... вони перезавантажують - управлЕння!!!!
показати весь коментар
08.02.2023 14:56 Відповісти
Весна прийде - Перезавантажувати антикорупційне управління будемо!
показати весь коментар
08.02.2023 14:54 Відповісти
Тепер яйця будуть по 17$.
показати весь коментар
08.02.2023 14:54 Відповісти
і міряти будуть діаметрами
показати весь коментар
08.02.2023 16:21 Відповісти
Крыса.
показати весь коментар
08.02.2023 14:55 Відповісти
Він забезпечив, як адвокат, виграш справи перемоги Ющенка у 2004 році, а це не забутня справа , в скарбничку його біографі. Й нарешті, хто б сунівався що зараз він зможе обгрунтувати свою непричетність . Це як на Єрмака вішають усі ОМАНИ , а не актора котрий гарно цитує Черчілля
показати весь коментар
08.02.2023 14:56 Відповісти
Про це мало хто знає, і всі будуть його згадувати як яйця по 17, а не перемогу Ющенко. Треба було рапорт на звільнення писати.
показати весь коментар
08.02.2023 14:58 Відповісти
Я це розумію , але ... наскогось же треба у цій щеленій гнилоті спиратися зазідним партнерам . Краще все ж ще й на на розумних ... а не тільки на ненажерливих служак влади ЗАВЕРБОВАНОГО КРЕМЛЕМ ШАПКОКРАДА . Резніков лілився щ тими, в кого відсудив забрав перемогу , вони йому дали картбланш реабілітуватися й поділитися 😂
показати весь коментар
08.02.2023 15:06 Відповісти
Тут справа навіть не в яйцях, а в його реакції на шкандаль, тупі відмазки, перевод в кілограми...
показати весь коментар
08.02.2023 15:12 Відповісти
Я погоджуюся з Вами , але краще з розумним знайти .... ніж з ненажерливими асфальтукладчиками загубити . Як до крав чи ділився, то його доля була меншою ніж у Єрмака .. а в США ЗА ПРАВДИВЕ СВІДЧЕННЯ ПРБАЧАЮТЬ БАГАТО
показати весь коментар
08.02.2023 15:18 Відповісти
"з розумним знайти"? вибачте, а що саме ви з ним знайшли?
бо через його корупційні схеми, щонайменьше загубили кілька мільярдів бюджетних коштів!
показати весь коментар
08.02.2023 16:23 Відповісти
Викликав зама, зам наплів три короба відмазок, цей вийшов і переповів. Зам тепер у відставці та з підозрою. Рєзніков з підмоченою репутацією. Звісно, треба у відставку, але під час війни це принесе більше шкоди, ніж користі. Крім того, нікого немає з бажаючих на його місце, бо міністр оборони під час війни - це зовсім не те ж, що міністр в мирний час.
показати весь коментар
08.02.2023 15:55 Відповісти
от ви кажете, що з одного боку цей рєзніков прям незамінний! прям все на нього завʼязано і все рухне, як тіки його погонять ссаними тряпками...
і тут же кажете, що його діло маленьке - він ніфіга не знав, навколо корупція процвітає, а він - "божий адуванчік", всього-лише, переповів слова кума
то від чого нам відштовхуватися?
показати весь коментар
08.02.2023 16:26 Відповісти
Поясню. Бюджет МО на 23 рік - 850 млрд грн.
4 млрд. грн., які намагалися вкрасти на їжі - це безперечно величезні гроші, але це всього лиш 2 % від бюджету загального. Суто по співвідношенню, це виглядає як звільнити менеджера здоровенного офісу через те, що його працівник спер пачку паперу. Як виявилось, навіть не встиг сперти, бо договір на 23 рік і ще нічого не закупили. В умовах війни такі кадрові зміни - це більше шкоди, ніж користі. Так, карати за корупцію безперечно треба і Рєзніков має нести відповідальність, але після війни. Аналогічну позицію висловив пан Чмут, боєць "Азову" Тавр та інші представники експертного середовища.
Я не казав, що робота міністра - діло маленьке. За його словами він ніфіга не знав, бо весь час витрачав на озброєння та роботу з міжнародними партнерами і я бачу тієї роботі результат.
Корупція в МО була завжди, але фокус уваги на це переведено саме зараз. Загадкова поява в журналіста засекречених документів МО лишилось теж питанням без відповіді. Особисто я це бачу як спробу кацапні збити міністра оборони під час війни, а відповідно і поставок озброєння. Під гаслом боротьби з корупцією і грошей на крові вони впевнено йдуть до успіху. Проте, я не впевнений, що в наших антикорупціонерів буде можливість так само добре боротися з корупцією в складі кацапстану. Тому, на жаль, доводиться вибирати. Крім того, зміна міністра не може вирішити проблему структурного характеру. Потрібна реформа МО та зараз її не можна провести без втрати керованості міністерства.
показати весь коментар
08.02.2023 17:12 Відповісти
та я і кажу - нехай піздить! не збідніємо
показати весь коментар
08.02.2023 17:14 Відповісти
Іронія не доречна. Корупції там бути не повинно, але з огляду на обставини зараз ми можемо лише посилити контроль.
показати весь коментар
08.02.2023 17:22 Відповісти
*всього лиш 2 % від бюджету загального
- перепрошую, 0,5 %
показати весь коментар
08.02.2023 17:20 Відповісти
Він нагадав голівудську історію з адвокатом вічним брехуном , котрого синок зачарував свїм побажанням НІКОЛИ НЕ БРЕХАТИ , от в США Й ПОДУМАЛИ , а раптом й Рєзніков зачарується Украінцями ( хоча вже після того як накрав й поділився, мабуть)
показати весь коментар
08.02.2023 15:01 Відповісти
Маячня. У тій бригаді було понад десяток людей. При чому його номер був 16-й, і виглядав він з усіх найменш переконливо
показати весь коментар
08.02.2023 15:02 Відповісти
У Верховному суді сиділи як адвокати він та від блоку Тимошенко ... забуласпріщвище
показати весь коментар
08.02.2023 15:08 Відповісти
Микола Полудьоний представляв Юща у Верховному суді. Катеринчук ще запам`ятався. А Власенко з Рєзніковим були хлопчиками на побігеньках
показати весь коментар
08.02.2023 15:23 Відповісти
В 2004 році Резніков був адвокатом кандидата в президенти Віктора Ющенка у Верховному Суді України у справі про визнання виборів Президента України недійсними.

Резнікову у складі групи юристів вдалося довести незаконність голосування у другому турі, після чого було призначене повторне голосування, так званий «третій тур», в якому переміг Віктор Ющенко.

У 2005 році Резніков представляв консорціум інвесторів «Інвестиційно-металургійний союз», які виграли тендер з приватизації комбінату «Криворіжсталь». Втім, згодом це рішення було оскаржено у суді, і відбулася повторна приватизація комбінату, який дістався індійському інвестору.

У юридичному середовищі Олексій Резніков має прізвисько «Peacemaker» - через те, що намагається вирішити усі конфліктні ситуації в мирний спосіб.

Олексій Резніков займався не лише успішний юрист, але й політичний діяч. З 2008 до 2014 року був депутатом Київської міської ради VI скликання від Блоку Миколи Катеринчука. Входив до складу комісії з питань правопорядку, депутатської етики та регламенту. З червня 2014 року - депутат Київської міської ради VII скликання.
показати весь коментар
08.02.2023 15:15 Відповісти
Это ваше? Или вы какого то ИДИОТА процитировали?) Ибо по вашим коментам, тоже очень заметно что вы не в теме))) "Забрал победу" незаконность голосования")))
показати весь коментар
08.02.2023 15:57 Відповісти
....Ой, звиздииить....ОЙ, звиздииииииииить..!!!!!
показати весь коментар
08.02.2023 14:57 Відповісти
https://www.youtube.com/@Chekalkyn Дмитро Чекалкин

Українці були на початку 20-го сторіччя найчисленнішою нацією у Європі. Але імперська росія разом з місцевими червоними популістами просто взяли і винищили, виморили голодом, вигнали з власної землі, вислали за тисячі кілометрів і там вбили.
Зараз імперська росія разом із зеленими популістами вбивають і виживають з дому те що залишилось.
Зникає найбільша нація Європи.
показати весь коментар
08.02.2023 14:57 Відповісти
https://www.youtube.com/channel/UCvLoIkdhnvasmxvJZPhr5iQ

https://www.youtube.com/channel/UCvLoIkdhnvasmxvJZPhr5iQ Амандрапапупа https://www.youtube.com/channel/UCosCGr1KThCBOXjeKUO7WmQ/community?lc=UgxoQd-9rspU_YGfxvt4AaABAg&lb=Ugkx0ZP4nWXQm9Rf_Vsk8MEUn09zccOpRusk 1 секунду тому

Україно, Україно, пізно вже дивитись - Нам тепер уже з тобою кровею умитись. Топче ворог тут роками, ріже як скотину. Був народ, тепер лиш рештки, від гріха годину. Скільки треба тої крові? Вам би та й напитись. Замки строїть, гроші красти час уже спинитись. Ворог сліп, горя не бачить, косить Україну. Кому служить нам не скаже, береже таїну. Ворог в хаті і у дворі без кари лютує. Де уб'є, а де украде - знай собі балює. Треба ворога та й гнати, починати з хати. Тих, що крадуть а ще брешуть до в'язниці гнати. Тільки тоді буде легше щось відвоювати, Честь відстоять, не скоритись, рани гоювати. Україно, Україно, шлях кривавий в тебе. Бачить Бог пройдеш ти його, віримо ми в себе. Травень 2018
Це вірш Сергія Булата.
показати весь коментар
08.02.2023 15:36 Відповісти
який же він 3.14здабол!!!!!!
показати весь коментар
08.02.2023 14:58 Відповісти
***** іде вже нахрен у відставку як недіездатний керівник від тебе тільки шкода корупціонер. Едине що гарно в тебе виходило це вдягатися в єкслюзівні війскові шмотки яки ти та ОП з президентом тирили з іноземної допомоги і красувались в них в телемаровоні. Обморожені воїни 100% на твоїй совесті якої в тебе як і в твого керівництва нема. Сніми війскову форму ти її не достоін барига
показати весь коментар
08.02.2023 15:01 Відповісти
Там перед скандалом журналісти 2 тижні бігали в МО і тикали носом в тей контракт,щоб вони його відмінили . Просто ці потвори не вірили ,що буде такий скандал.
показати весь коментар
08.02.2023 15:01 Відповісти
хорошая схема. украл-перезавантажився.снова украл-снова перезавантажився).чертов гений).
показати весь коментар
08.02.2023 15:02 Відповісти
та де , це ж не по Європеськи.ви що збожеволіли??! а ну повістку йому пришліть у Дію
показати весь коментар
08.02.2023 15:03 Відповісти
Ким саджати й ким судити ? Запущена мажіна знищиння імперії зла. Байден заради цього поїзав до принца домовлятися , котрий розрізав на кусрчки свого критика журналіста ... Й не домовився , доречі... я думаю Рєзніков «внушаєт»більше
показати весь коментар
08.02.2023 15:23 Відповісти
та нехай лишається! подумаєшь, вкрав кілька мільярдів на їжі солдат власної Армії під час війни! україна не збідніє
показати весь коментар
08.02.2023 16:30 Відповісти
накрав і натиснув кнопку перезавантажити компютер. і дальше по новій система буде працюватиале з більшою оперативністю..... це якись сон утопічний)) ну а ми холопи хіба очима похлопааєм , напишем про своє недовольство і підемо дальше...
показати весь коментар
08.02.2023 15:02 Відповісти
яка гандьба. ця шобла все робить для того щеб Україна програла.
показати весь коментар
08.02.2023 15:03 Відповісти
По ходу действия будут в следующем направлении:
1.Исключить яйца из рациона или заменить на порошок....
2.Ввести новые единицы измерения - унция, карат, дюжина, галлон...
показати весь коментар
08.02.2023 15:03 Відповісти
краще яйця метрами купувати а молоко поштучно
показати весь коментар
08.02.2023 15:06 Відповісти
була пропозиція у МО міряти яйця в кіловольтах,але вирішили,що народ до нововведення просто не готовий..
показати весь коментар
08.02.2023 16:22 Відповісти
Спробуй ще? Нє?
показати весь коментар
08.02.2023 15:04 Відповісти
Злодій,іди нах.й.
показати весь коментар
08.02.2023 15:10 Відповісти
а якже яйця далі будемо рахувати??? в штуках чи кілограмах??? Вимагаємо відповіді!
показати весь коментар
08.02.2023 15:13 Відповісти
в дюймах
показати весь коментар
08.02.2023 15:50 Відповісти
Переклад з єрмацького: "замилим очі, збудуємо нові схеми"... а там гляди і яйця здорожчають навіть... скажімо до 25)
показати весь коментар
08.02.2023 15:19 Відповісти
Конченая мразь,ермаковский ушлепок,к корыту плотно прирос.
показати весь коментар
08.02.2023 15:21 Відповісти
Ключове тут ЄРМАКОВСКИЙ , а Єрмаку ЗАХІД вибачає більше , він зараз мабуть з Зеленським по Європі поїхава .... вірніше ЄРМАКА ТЕРПЛЯТЬ , а у нього бєкраунд страшніший , чому Єрмак й хотів швиденько його змінити на собою вирощеного генерала... поки Зелена служня голосувала вночі відставку Рєзнікова під деригування Єрмака, Резніков дапевнив ЗАХІД У СВОЇЙ ЛОЯЛЬНОСТІ , бо був там у Францїї видається й міг напряму контактувати з усіма на Звході
показати весь коментар
08.02.2023 15:38 Відповісти
Поживемо побачимо , чия версія буде вірною . Але впевненна зараз Резніков не вигодний Єрмаку на чвоїй посаді ...
показати весь коментар
08.02.2023 15:49 Відповісти
А разве Антикоррупционное управление заключало контракт на яйца по 17 грн ?
показати весь коментар
08.02.2023 15:31 Відповісти
все логічно! як би антикорупційне управління знищило рєзнікова - то залишилося б воно! а так рєзніков - знище антикорупційне управління
показати весь коментар
08.02.2023 16:32 Відповісти
Пробили корупційне дно і стукаємо далі ...
показати весь коментар
08.02.2023 15:32 Відповісти
Чесна людина. Прямо каже, що красти будуть по новим схемам.
показати весь коментар
08.02.2023 15:33 Відповісти
Увольнять резникова не хотите,ну хоть для смеха премии лишите или в угол поставьте!Совсем без наказания нельзя.
показати весь коментар
08.02.2023 15:38 Відповісти
Пока не будет сроков с конфискацией ВСЕМ участникам махинаций , все будет продолжаться до бесконечности. На смену одному питору-крадуну придет такой же , попыхтят в СМИ , выпустив пар , шоумен прогундосит про непримиримую борьбу с коррупцией и все. Будет также разворовываться гуманитарка , будут и дальше переводить бюджетные деньги фитнес-шлюхам, будуть покупать снабжение ВСУ по завышенным ценам и т.д. По кругу.
показати весь коментар
08.02.2023 15:44 Відповісти
Як розумний хитрий адвокат Резніков зараз забезпечить й дію ДІЇ Й УСЕ, щоб показати прозорість у МО, впевнена , він це дробить , САМЕ ТОМУ ЄРМАК ХОТІВ ЙОГО ПРИБРАТИ В УТИЛЬ , а посади залежного від себе генерала
показати весь коментар
08.02.2023 15:44 Відповісти
Перший. Перезавантажуємо антикорупційне управлення Міноборони. Злодій не хоче,щоб єдине антикорупційне управління в Україні НАБУ розслідувало те.що вони намутили на чолі із "зе лідором"
показати весь коментар
08.02.2023 15:46 Відповісти
Мародер та підлабузник !
показати весь коментар
08.02.2023 15:50 Відповісти
Мародер рєзніков анонсує що яйця для військових будуть вже по 18 гривень, очевидно що за кілометр чи за мегавольт він іще не розібравсь
показати весь коментар
08.02.2023 15:56 Відповісти
управлення !!!!! білорус заголовок писав? чи це "пряма мова"?
показати весь коментар
08.02.2023 15:56 Відповісти
Смех и анегдот от резникова
показати весь коментар
08.02.2023 16:02 Відповісти
Він просто, як адвокат пливе по теплій течїї тренду . Був тренд підтримки Помаранчевої , він був з ними,а коли сімейка ШАПКОКРАДА захопила все, він пішов у бізнес з Єрмаком ( тільки уявіть вплив Єрмака у ті роки, коли хитрий та обережний адвокат вибрав шлях з Єрмаком) . Уявіть вплив Єрмака у владі ЗЕ , коли він під 200 сотковим його ПРкриттям пішов прикривати грабування в МО . Пока МО ГРАБУВАЛИ У ВР ЗЕЛЕНІ СЛУГИ , він був не в тренді, а от коли ВЖЕ ВІЙНА стала наживою для Єрмака, він використав цього ушлого адвоката ... все дуже прсто . Але зараз ЗАХІД СЕРЕД «двух зол» вибрав саме Резнікова
показати весь коментар
08.02.2023 16:08 Відповісти
Резніков продовжує в сцяти очі і відволікати увагу.
Для тебе два варіанти, або ти тікаєш до посольства США і здаєш всю шоблу, яку намагаєшся прикрити, або несеш відповідальність як співучасник
показати весь коментар
08.02.2023 16:10 Відповісти
От я про перший варіант вам й кажу . Вони не чіпають Єрмака , але зате є Резніков
показати весь коментар
08.02.2023 16:45 Відповісти
Я про те як про те, якими не святим були на Банковій при владі Пороха , але на Заході відчули тепер різницю. Чому зник Бєнін юрист Андрюшка наглядач за Вовою, який довгого часу намагався потопити Єрмака? Не думали? Навіть Бєня замовк перед постаттю Єрмака !!! За те отримав знижки від Росії на енергію для свого бізнесу . Керівника СБУ ДОВГО ТРИМАЛИ У СТАТУСІ ВО, а після «обшуку» у Бєні нарешті посадили в крісло офіційно .. отакі договорняки
показати весь коментар
08.02.2023 16:53 Відповісти
Перезавантажуємо антикорупційне управління Міноборони


показати весь коментар
08.02.2023 16:20 Відповісти
Тепер викриття корупціонерів називають конструктивною критикою і щось перезавантажують Клоуни
показати весь коментар
08.02.2023 16:25 Відповісти
Жадан :

4

Сколовши босі ноги об стерню,
старенький Перебендя коло тину
ячить собі, що, скурвившись на пню,
лукаві діти в цю лиху годину
забули встид, просрали Україну,
забили на духовність і борню,
і взагалі творять якусь фіґню.

5
показати весь коментар
08.02.2023 16:28 Відповісти
Активно шукають, хто злив.
показати весь коментар
08.02.2023 17:23 Відповісти
В яку тюрму перезавантажуєте? Уточніть.
показати весь коментар
08.02.2023 20:18 Відповісти