10135 відвідувачів онлайн
4 584 50

Зеленський закликав створити авіаційну коаліцію: У Британії король є пілотом, а в Україні кожен льотчик - король

f-16,літак

Президент України Володимир Зеленський, виступаючи в середу в парламенті Великої Британії, закликав Сполучене Королівство створити авіаційну коаліцію на підтримку України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

Як зазначив глава держави, сьогодні під час майбутньої зустрічі з королем Великої Британії Чарльзом ІІІ він має намір передати йому слова подяки від українців за підтримку, надану Його Величністю, коли він ще був принцом Уельським.

"Я також маю намір сказати йому щось дуже важливе не лише для майбутнього України, а й для майбутнього Європи. У Великій Британії король є пілотом Військово-повітряних сил. А в Україні сьогодні кожен льотчик - король. Тому що їх так мало, вони такі дорогоцінні. Ми робимо все можливе й неможливе, щоб світ надав нам сучасні літаки для розширення можливостей та захисту пілотів, які захищатимуть нас", - заявив Зеленський.

Він наголосив, що пишається авіацією України.

Під час свого виступу український президент також вручив подарунок спікеру британського парламенту Ліндсі Гойлу - шолом українського льотчика з написом: "Ми маємо свободу, дайте нам крила, щоб її захистити".

"Я вірю, що цей символ допоможе нам сформувати нашу наступну коаліцію - авіаційну. Звертаюся до вас і світу простими й водночас найважливішими словами: бойові літаки для України! Крила для свободи!", - заявив президент.

Топ коментарі
+29
У Британії король є пілотом. В Україні президент чотири рази відкосив від армії..
показати весь коментар
08.02.2023 16:26 Відповісти
+20
У Великій Британії король є пілотом Військово-повітряних сил. А в Україні сьогодні кожен льотчик - король.

Это он так Чарльза приопустил? Какой баран ему эти каламбуры пишет? Квартальный Житков, что ли?
показати весь коментар
08.02.2023 16:26 Відповісти
+19
А в Україні сьогодні кожен льотчик - король. Тому що їх так мало, вони такі дорогоцінні.
Джерело:
показати весь коментар
08.02.2023 16:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Несе марення як завжди. Але не говорить про замахи на своїх друзів.
показати весь коментар
08.02.2023 16:24 Відповісти
до шолома пілота мав додати лопату щоб мішати гарячий асфальт і слова:
- Я розмінував і побудував дорогу для кацапів, щоб вони прийшли до мене додому і я їх тут вбив цією лопатою
показати весь коментар
08.02.2023 16:40 Відповісти
У Британії король є пілотом. В Україні президент чотири рази відкосив від армії..
показати весь коментар
08.02.2023 16:26 Відповісти
теж "пілот вищого пілотажу по противоєнкоматським фігурам"
показати весь коментар
08.02.2023 16:27 Відповісти
жовчю захлинешся
показати весь коментар
08.02.2023 21:57 Відповісти
А по суті що неправда?
показати весь коментар
09.02.2023 03:21 Відповісти
У Великій Британії король є пілотом Військово-повітряних сил. А в Україні сьогодні кожен льотчик - король.

Это он так Чарльза приопустил? Какой баран ему эти каламбуры пишет? Квартальный Житков, что ли?
показати весь коментар
08.02.2023 16:26 Відповісти
Так, це по-дурному. Забув, що не на сцені кварталу.
показати весь коментар
08.02.2023 16:29 Відповісти
Так там далі пояснення. "тому що їх так мало".Тепер хай не забуде, хоча б для себе проаналізувати, чому їх там мало.
показати весь коментар
08.02.2023 16:31 Відповісти
Это юмор у него такой.
показати весь коментар
08.02.2023 17:56 Відповісти
Що воно несе.......
показати весь коментар
08.02.2023 16:27 Відповісти
тупорилs жарти на рівні каналізації кварталу
показати весь коментар
08.02.2023 16:28 Відповісти
ЗЄля не бажає закликати створити антикорупційну коаліцію?
показати весь коментар
08.02.2023 16:28 Відповісти
оце так круто !
що, ЗЄ-ля хоче зробити антикорупційний Рамштайн ?
показати весь коментар
08.02.2023 16:33 Відповісти
Кокс?
показати весь коментар
08.02.2023 16:29 Відповісти
разом із віскі = славнозвісний "балтійський чай" матросні крейсера "Аврора"

хорошо вова полірнув марафет віскарьом
показати весь коментар
08.02.2023 16:35 Відповісти
А в Україні сьогодні кожен льотчик - король. Тому що їх так мало, вони такі дорогоцінні.
Джерело:
показати весь коментар
08.02.2023 16:30 Відповісти
показати весь коментар
08.02.2023 16:43 Відповісти
мені болить від сумної долі льотчика Волошина, який в 2014 поранений пластував через ворожий Донбас до своїх, але згодом був вимушений звільнитись з армії через низьку платню. Пізніше, вже як цивільний, ставши заступником директора аеропорту Миколаїв, під тиском тодішнього голови області та місцевої мафії був вимушений підписувати акти приймання робіи з ремонту аеропорту. Що стало причиною його самогубства. І це все було за "славетного" Петра. Тож якою би поганню не були "зелені", грішки минулої влади теж не слід забувати.
показати весь коментар
08.02.2023 16:53 Відповісти
Страшна історія, не знала про це
показати весь коментар
08.02.2023 17:13 Відповісти
Якби ми знали геть усе, то вмить би посивіли.
показати весь коментар
08.02.2023 17:20 Відповісти
вот жестяк "святой" предидущей власти, и глава области и Народній депутат БПП и областной депутат замешани, там есть аудио со скритой записью. Єту запись и делал Волошин. Надо отметить что самого директора Галайко подставили типа на даче взятке главе области и взяли на горячем прямо в приемной

https://hromadske.ua/ru/posts/voloshyna-zastavyly-podpysat-nezakonnye-akty-nykolaevskoi-oha-zamestytel https://hromadske.ua/ru/posts/voloshyna-zastavyly-podpysat-nezakonnye-akty-nykolaevskoi-oha-zamestytel

https://svidok.info/ru/news/13882

https://rus.lb.ua/news/2018/03/19/392939_letchik_voloshin_zastrelitsya.html
показати весь коментар
08.02.2023 17:38 Відповісти
Гадаєте, це справа рук "славетного Петра"?
показати весь коментар
09.02.2023 03:46 Відповісти
гадаєте Президент країни не відповідає за кадрові призначення? Зокрема Голів обласних адміністрацій?
показати весь коментар
09.02.2023 11:58 Відповісти
Відповідає. Але ви вичіть питання, чим відрізнявся процес за Порошенка і зараз, зокрема стосовно цього випадку, може дещо зміните риторику. Але можливо вам це не потрібно, і тоді нема про що вести розмову.
показати весь коментар
10.02.2023 04:18 Відповісти
Добре. Можна було б обмежитись першим словом "відповідає".
показати весь коментар
10.02.2023 12:17 Відповісти
Анекдот про нюанс чули? Якби не ваші маніпуляції, тоді можна було б обмежитися.
показати весь коментар
11.02.2023 04:37 Відповісти
це, звиняйте, міжнародний шкандаль та підбурювання до захоплення влади реальним пілотом Вільямом, принцом Уельськиим та повалення короля Карла ІІІ, який аж ніяк не є льотчиком
показати весь коментар
08.02.2023 16:32 Відповісти
Ні, все правильно, Чарльз також у свій час був пілотом винищувальника і гвинтокрила, як і двоє його синів. Традиція у них така, хоч члени королівської родини мали військову і цивільну освіту.
показати весь коментар
08.02.2023 16:44 Відповісти
Never say never, and your best jet fighter pilot is the чмо Zelensky, isn't he?
показати весь коментар
08.02.2023 17:39 Відповісти
та ні, я за Петра голосувала, хоч і зі скрипом, бо у нього хоча б в передвиборчій кампанії був окреслений зовнішній курс - шлях до ЕС та НАТО, а у Зеленського якийсь набір красивих фраз.
показати весь коментар
09.02.2023 10:49 Відповісти
Это из разраяда "кожен з нас президент"
показати весь коментар
08.02.2023 16:44 Відповісти
ЗЕбіл знову висрало дурість
показати весь коментар
08.02.2023 16:48 Відповісти
Что он несет? Когда до него дойдет , что он не сцене КВН и такие " перлы" недопустимы при упоминания короля GB?
показати весь коментар
08.02.2023 16:52 Відповісти
Не проблема Зеленського, що він чотири рази відкосив і не пілот. І взагалі нема ніяких проблем, все добре...
показати весь коментар
08.02.2023 16:52 Відповісти
Пілот рояля колядує.
показати весь коментар
08.02.2023 16:54 Відповісти
тут багато критики та скепсису від коментаторів... що потрібно сьогодні Україні для перемоги над ******? правильно - ******* зброя...
показати весь коментар
08.02.2023 16:56 Відповісти
для початку хочби норм Верховного ....
показати весь коментар
08.02.2023 20:25 Відповісти
А ты чего от армии косил?Очень хотел на рояле играть.
показати весь коментар
08.02.2023 17:13 Відповісти
Бригаду гумористів-сценариств з собою возить. Цікаво, а масовку в натовпу для аплодисментів ще за наші гроші не годуємо?
показати весь коментар
08.02.2023 17:16 Відповісти
Щось віслюк Оманський зєлєнскій забув ще бавкнути що в Україні кожен **********.
А так ,британці ,дай йому сільодки по 8 грн.,там є сопровждающій єрмак з ним рішайте питання.
показати весь коментар
08.02.2023 17:16 Відповісти
Знову Ленка не догледіла,і де воно умудряється так свого коксу ховати?
показати весь коментар
08.02.2023 17:18 Відповісти
Нажаль в Україні богато зеблазнів- зеідіотів.
показати весь коментар
08.02.2023 17:23 Відповісти
Якусь х знову городить... Але якщо якимсь дивом ця х позитивно вплине на рішення по літаках - нехай, вони на заході теж ******* в слова гратися.
показати весь коментар
08.02.2023 17:59 Відповісти
А тепер нехай закликає наших дипломатів розпочати кропітку роботу з її створення