9560 відвідувачів онлайн
6 627 34

Столтенберг не хоче продовження терміну повноважень на посаді генсека НАТО

столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг хоче залишити свій пост восени цього року.

Про це заявила його речниця Оана Лунгеску, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Європейську правду.

"Він не має наміру домагатися подальшого продовження свого мандату", - заявила Лунгеску.

Мандат Столтенберга вже тричі продовжували, він перебуває на посаді майже дев'ять років.

Останнім часом неодноразово висловлювалися припущення, що термін повноважень 63-річного Столтенберга може бути знову продовжений на тлі війни Росії проти України.

Видання "Welt am Sonntag" повідомило з посиланням на дипломатичні джерела, що між 30 країнами була досягнута неофіційна домовленість про продовження його повноважень до квітня 2024 року.

У той же час дипломати зазначали, що ще одне продовження може створити враження, що НАТО не може домовитися про щось нове.

Востаннє термін повноважень Столтенберга був продовжений ще на рік до 30 вересня 2023 року незабаром після російського вторгнення в Україну.

Колишній глава уряду Норвегії ще минулого року хотів залишити пост і повернутися на батьківщину, щоб стати головою центрального банку.

Країни НАТО, за даними джерел, хочуть продовжити термін повноважень Столтенберга, оскільки він здобув "видатні досягнення для НАТО, особливо на тлі війни в Україні".

Столтенберг обіймає посаду генсека НАТО з 1 жовтня 2014 року.

Топ коментарі
+16
Джонсонюка обирайте, а що не компетентний, чи не "в курсі"???
показати весь коментар
12.02.2023 11:36 Відповісти
+12
Цей зіпсований був з самого початку - давай іншого. Джонсонюка, наприклад
показати весь коментар
12.02.2023 11:36 Відповісти
+12
Бориса на царство ! Джонсонюка !

Ну а если серьезно, то при Джонсоне Украина намного быстрее вступит в НАТО.
показати весь коментар
12.02.2023 11:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це не "Столтенберг не хоче" Цього бездаря і пиз.абола не хоче ні Європа, ні весь світ!
показати весь коментар
12.02.2023 11:22 Відповісти
"Видання "Welt am Sonntag" повідомило з посиланням на дипломатичні джерела, що між 30 країнами була досягнута неофіційна домовленість про продовження його повноважень до квітня 2024 року"

Джерело:
показати весь коментар
12.02.2023 11:44 Відповісти
Всього два солдати можуть привести корову до водопою. Але навіть ціла дивізія з генералом не зможе заставити її пити.
показати весь коментар
12.02.2023 12:45 Відповісти
Універсальний солдат. І військо може очолювати і центробанк
показати весь коментар
12.02.2023 11:25 Відповісти
Адекватному менеджеру без різниці що очолювати!
показати весь коментар
12.02.2023 11:37 Відповісти
Нюню. Менеджер-це саме тупе створіння, яке реально нічого не вміє, окрім заважати людям працювати, але лізе скрізь і всюди.
показати весь коментар
12.02.2023 11:53 Відповісти
😂🤭 Sorry...
показати весь коментар
12.02.2023 11:59 Відповісти
Менеджер - это управленец , различие только в компетентности.
Это как токарь или водитель , не имеет значение название профессии - важны навыки , компетентность и умение учится на протяжении всей жизни.
показати весь коментар
12.02.2023 13:06 Відповісти
От компетентність якраз і під питанням частіше всього. Ці дятли беруться за любу роботу, про яку не мають ні найменшого поняття. Наче слово "манагер" дає їм таке право.
показати весь коментар
12.02.2023 16:04 Відповісти
Люто плюсую! Хочу додати: якщо той "менеджер" з " нових ліц".А якщо дах - грошовитий татко, а диплом куплений то нагадує депутата трускавецького лікнепу.Довелось з такою"зміною" мати справу в трудовому житті.
показати весь коментар
12.02.2023 14:22 Відповісти
Будьте обережні, роблячи такі заяви. Але, можливо, ви маєте рацію, якщо говорите про українських менеджерів.
показати весь коментар
12.02.2023 16:21 Відповісти
Ну я якось не на Марсі живу. Можливо, там кращі.
показати весь коментар
12.02.2023 20:32 Відповісти
Слово "менеджер" чомусь дає їм картбланш на любий вид діяльності. Універсали такі собі. Як комісари у другу світову.
показати весь коментар
12.02.2023 20:35 Відповісти
Please be more specific. I worked under the managers I was very proud to work with. Great people, great attitudes, and made all people working under them to be very productive and happy. Again, if you talk about the Ukraine, I'm sure there are still worthy people there as well.
показати весь коментар
12.02.2023 20:47 Відповісти
Як кажуть, у сім'ї не без.... вийнятки бувають.
показати весь коментар
12.02.2023 21:29 Відповісти
Я ж Вам уже писав, що не про Марс же я пишу.
показати весь коментар
12.02.2023 21:34 Відповісти
Джонсонюка обирайте, а що не компетентний, чи не "в курсі"???
показати весь коментар
12.02.2023 11:36 Відповісти
шо резнік яєчно-корупційний,але "український поцріот" вже не потягне яйця натівські....?
показати весь коментар
12.02.2023 11:41 Відповісти
Цей зіпсований був з самого початку - давай іншого. Джонсонюка, наприклад
показати весь коментар
12.02.2023 11:36 Відповісти
Ухилянт.
показати весь коментар
12.02.2023 11:37 Відповісти
Головне вчасно змилитись
показати весь коментар
12.02.2023 11:44 Відповісти
Торгується, зараза.
показати весь коментар
12.02.2023 11:55 Відповісти
Ніхто особливо не поспішає ставати уособленням довбой@ба і сцикуна, чим зараз є столтенберг. І йому вже ця роль набридла.
показати весь коментар
12.02.2023 11:55 Відповісти
А воно йому НАдО!
показати весь коментар
12.02.2023 11:56 Відповісти
Бориса на царство ! Джонсонюка !

Ну а если серьезно, то при Джонсоне Украина намного быстрее вступит в НАТО.
показати весь коментар
12.02.2023 11:56 Відповісти
Шо там думать? Дядька Джонсонюка на посаду!
показати весь коментар
12.02.2023 12:17 Відповісти
хай ******, видморожене ...
показати весь коментар
12.02.2023 12:45 Відповісти
Европейский ботан. Воюет интеллигентно, руками в белых перчатках.
показати весь коментар
12.02.2023 12:47 Відповісти
Голыми руками украинцев.
показати весь коментар
12.02.2023 13:05 Відповісти
БО чесна людина працює за зарплату. В нас міністри та інша владна сволота добровільно посад не залишають!
показати весь коментар
12.02.2023 13:06 Відповісти
Якби не війна в Україні то може хотів би і далі
показати весь коментар
12.02.2023 14:50 Відповісти
Он просто тряпка. Много раз доказывал что боится брать на себя ответственность.
показати весь коментар
12.02.2023 17:00 Відповісти
А що Столтенберг? Він лише виражає то, що у керівників країн НАТО в голові. Коли він на початку говорив "наше головне завдання - уникнути прямого зіткнення з Росією" - хіба він не виражав позицію головних членів НАТО?
Тому, коли ми чуємо що Столтенбергу пропонують поновити строк голови - це лише свідчить про бажання Заходу подовжити позицію невтручання (неактивного втручання) з метою уникнення ескалації.
Коли ми чуємо, що Столтенберг не хоче залишатися головою - це скоріш свідчить про свідоме уникнення відповідальності за важкі рішення внаслідок ймовірного розростання війни за межі України (враховуючи нещодавні ракетні інциденти з Румунією та Польщею які тільки початок, і реагувати все одно коли небудь прийдеться).
До речі Столтенбергу до пенсії 2 роки, і йому кортить хоча б з рік посідити на спокійний посаді і нарешті пійти вирощувати кабачки біля хатини
показати весь коментар
12.02.2023 18:30 Відповісти