4796 відвідувачів онлайн

Темпи відновлення енергосистеми України швидші за її руйнування, - голова правління "Укренерго" Кудрицький

енергетика

Наразі стан енергосистеми кращий, ніж був останнім часом. Темпи її відновлення України швидші за її руйнування

Про це голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький повідомив під час телемарафону, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.

"Навіть можу сказати, що судячи з темпів відновлення, воно є швидшим, ніж темпи руйнувань. Це все може змінитися звичайно ж, тому не будемо розслаблятися. Але, якщо все йтиме як зараз, то все буде змінюватися на краще", - заявив він.

За його словами, наразі стан енергосистеми кращий, ніж був останнім часом.

Топ коментарі
+6
только попробуй завтра после этих слов рубануть электрику, питор...
показати весь коментар
13.02.2023 01:07 Відповісти
+6
у тебя видимо не разрядился чтобы тут срать...
показати весь коментар
13.02.2023 01:21 Відповісти
+5
та оно и заметно......
а лохторат в темноте, на почти разряженном смартфоне, эти сказки слушает и хавает..... )
показати весь коментар
13.02.2023 01:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
только попробуй завтра после этих слов рубануть электрику, питор...
показати весь коментар
13.02.2023 01:07 Відповісти
Так вже графіки нові є
показати весь коментар
13.02.2023 01:23 Відповісти
а когда последний раз графиков придерживались...
показати весь коментар
13.02.2023 01:24 Відповісти
Завжди - по відключенню)) а по включенню, таке...після скарг
показати весь коментар
13.02.2023 01:28 Відповісти
Ну у мене в 99% випадках дотримуються, а останні тиждень-два навіть не завжди відключають тоді, коли мали б по графіку...
показати весь коментар
13.02.2023 09:47 Відповісти
такі самі графіки. Просто казали, що де інде не будуть вимикати
показати весь коментар
13.02.2023 01:37 Відповісти
Угу, новини не будуть й наступна будуть, графіки дивіться тут і ссиль. Я цим падлам віри не маю, від слова зовсім..у них зараз зустрічний вітер з'явиться.

І хто цю інфу дав? Укренерго? А Енергоатом, Центренерго, і місцеві типу Київенерго підтвердили?? Вони поміж собою не договоряться. Он було, що графіки ДТЕК і Ясно не співпадали
показати весь коментар
13.02.2023 01:50 Відповісти
то есть падлы - не путин а наши энергетики? вы конченые ушлепки
показати весь коментар
13.02.2023 09:46 Відповісти
Ви самокритичні. Читати й думати навчитись ні??? Де я про енергетиків писала? Керуючі компанії - то не енергетики.

Тоді, як для Вас, особливообдарованої, поясню. Що ті, хто знущаюттся над власним народом, гірші за загарбників.

Подивлюсь на Вас, коли прикриваючись війною, Вам платіжки з сумою в 5 разів вище прийшлють.

А Ви сидіть, вірте зеленим жабам. Можете в очі їм позаглядати, мівінку пожувати.
показати весь коментар
13.02.2023 11:17 Відповісти
каким надо быть ушлепком, чтобы считать "пи...м"не Путина который ракетами уничтожает энергетику Украины, а энергетиков, который, рискуя жизнями, нам не смотря на эти обстрелы, ту энергию ДАЮТ.
такое могут писать или откровенные кремлеботы или полезные кремлю идиоты.
показати весь коментар
13.02.2023 09:45 Відповісти
пи... это которые много чешут языком на земарафонах
показати весь коментар
13.02.2023 10:54 Відповісти
Українську виачіть, патріотка зелена. Бо таку хєрню несете мовою окупанта, патріотична Ви наша.
показати весь коментар
13.02.2023 11:18 Відповісти
сказал на земарафоне - это диагноз...
показати весь коментар
13.02.2023 01:08 Відповісти
та оно и заметно......
а лохторат в темноте, на почти разряженном смартфоне, эти сказки слушает и хавает..... )
показати весь коментар
13.02.2023 01:16 Відповісти
у тебя видимо не разрядился чтобы тут срать...
показати весь коментар
13.02.2023 01:21 Відповісти
у меня хоть фамилия в нике, а ты что за уй цйу?
показати весь коментар
13.02.2023 01:25 Відповісти
в отличии от тебя, я пишу, что вижу..... а ты или слепой, или очколиз зеленый....
показати весь коментар
13.02.2023 01:59 Відповісти
и шо видишь, что у тебя телефон разрядился? еплан
показати весь коментар
13.02.2023 02:00 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2023 02:02 Відповісти
идиот кто пишет про лохторат у которого разрядился телефон, имея электрику чтобы писать пост тут... факинг идиот аля гнида
показати весь коментар
13.02.2023 02:04 Відповісти
что, вадик, свое говно тебе не пахнет? ты же сам начал первым тут срать на энергетиков, попутно назвав их пи..ми, гандон.

"

только попробуй завтра после этих слов рубануть электрику, питор..."
показати весь коментар
13.02.2023 09:47 Відповісти
То керівникам, а не енергетикам
показати весь коментар
13.02.2023 11:19 Відповісти
Зеленим краще жувати, ніж розмовляти..мівінку чи скумбрію

Таке враження, що ці піндерасти не шифруясь мокшам інфу дають, мов відремонтовано, валіть по тим самим кордам!!
показати весь коментар
13.02.2023 01:26 Відповісти
І для кого це вони повідомляють? Люди, які живуть в Україні помітять це по наявності світла.
показати весь коментар
13.02.2023 01:30 Відповісти
ДЫБИЛ,это сигнал ***** и дальше бомбить? Неужели в стране нет достойных руководителей,а остались только кудрицкие?
показати весь коментар
13.02.2023 06:50 Відповісти
то есть, по вашей логике, путин решил в октябре обстреливать энергетическую инфрастурктуру Украины, потому что узнал, что у нас есть энергетика?
и если бы не новости от укрэнерго - то ему бы иначе никак не узнать, что он не смог ее добить своими обстрелами?
вы конченые дебилы.
показати весь коментар
13.02.2023 09:48 Відповісти
Ні, це сигнал куйлу, що він в черговий раз обісрався, навіть війну проти мирних беззбройних жителів програв.
показати весь коментар
13.02.2023 15:27 Відповісти
Щоб вам язики повідсихали! пиsдливі,тупі балаболи...
показати весь коментар
13.02.2023 07:58 Відповісти
чтоб у тебя цюцюрка отсохла и отвалилась, гнать на энергетиков, а не на путина, ушлепок.
показати весь коментар
13.02.2023 09:50 Відповісти
У тебк підвищена пісучесть. Це в психарні день вілкритих дверей, чи галоперідол звкінчився??

Ведеш себе як ссссобака скажена, на всіх кидаєшся
показати весь коментар
13.02.2023 11:21 Відповісти
Куриця безмозгла... ти розберись про кого я написав)
показати весь коментар
13.02.2023 14:02 Відповісти
Справа винятково в тому, що ******* треба менше, бо кожен хоче урвати собі свій шматок хайпу постійно підставляючи все.
показати весь коментар
13.02.2023 09:24 Відповісти
скільки зруйнованих блоків ТЕЦ відновили, скільки трансформаторів 330кв?
показати весь коментар
13.02.2023 11:16 Відповісти