15216 відвідувачів онлайн
8 003 31

У російському Красноярську масштабна пожежа на черговому складі

красноярськ

У російському Красноярську 13 лютого палає черговий склад, площа займання – 6 тисяч квадратних метрів.

Про це повідомляє zn.ua, передає Цензор.НЕТ

"До гасіння пожежі залучено 37 осіб та 11 одиниць техніки, йде нарощування угруповання", - йдеться у повідомленні ТАСС.

За доброю традицією причини займання не повідомляються.

Це друге складське приміщення, яке масштабно згоріло в Красноярську протягом місяця. Так, 12 січня сталася пожежа у складському приміщенні у центрі Красноярська. Тоді площа пожежі була у шість разів менша – 1 тис. кв. метрів. Про його масштаб можна судити з відео, викладених у соцмережах.

Красноярськ, судячи з повідомлень, і без тогок перебуває у перманентному психозі. Так, днями в Красноярському краї в одному з міст запровадили режим терористичної загрози і взяли під охорону дитячі установи у зв'язку з тим, що пильні громадяни, які стежать за зображеннями з камер спостереження, побачили якусь фігуру, що йде ймовірно з рушницею. У результаті з'ясувалося, що загрозою була дівчина з іграшковою рушницею з магазину.

Як відомо, Красноярськ – великий транспортно-логістичний центр. Основні галузі економіки - космічна промисловість та інше машинобудування, кольорова металургія, гідроенергетика, хімічна, деревообробна промисловість.

Нагадаємо, географія пожеж на складах, будівельних, паливних, нафтопереробних тощо підприємствах, шириться в Росії з кожним днем. Буквально лише сьогодні, 13 лютого, спалахнула пожежа на газопроводі Трансгаз-Ухта.

Топ коментарі
+18
Кацапи, ви там до річниці повномасштабного вторгнення готуєтесь, підпаліть мацквабад, будь лааасочка..да так, щоб було з космосу видно..
показати весь коментар
13.02.2023 16:49 Відповісти
+12
на це можна дивитися вічно
показати весь коментар
13.02.2023 16:49 Відповісти
+11
показати весь коментар
13.02.2023 16:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Кацапи, ви там до річниці повномасштабного вторгнення готуєтесь, підпаліть мацквабад, будь лааасочка..да так, щоб було з космосу видно..
показати весь коментар
13.02.2023 16:49 Відповісти
на це можна дивитися вічно
показати весь коментар
13.02.2023 16:49 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2023 16:51 Відповісти
Запахло. Ні - не вєсной, а бздом кацапським.
показати весь коментар
13.02.2023 16:51 Відповісти
Долетіла, таки, пташка!))
показати весь коментар
13.02.2023 16:53 Відповісти
показати весь коментар
13.02.2023 16:57 Відповісти
...ну вот пусть доблестная пожарная охрана этим занимается. Правда она почти вся на войну поехала))
показати весь коментар
13.02.2023 17:12 Відповісти
це неможе не радувать, тільки маловато будет
показати весь коментар
13.02.2023 17:14 Відповісти
Скрываю наПизженое плюс санкции прибыль НОЛЬ И МИНУС! А Страховка пусть выплачивает!Ханурики поРаше!!!!
показати весь коментар
13.02.2023 17:28 Відповісти
бред кацапский - такие пожары в рашке каждую. неделю по всей територии - а до 22 года такого и близко не было так что раньше не воровали?
показати весь коментар
13.02.2023 18:28 Відповісти
Крали, але зараз все, раптом, знадобилось, кинулися, а його нема. Що ж робити?! Правильно!...
показати весь коментар
13.02.2023 18:48 Відповісти
а год войны прошел а они только кинулись? хватит бред ватный писать
показати весь коментар
13.02.2023 19:04 Відповісти
Пройшло вже майже 9 (дев'ять) років війни. Ти не знав? Діти за цей час закінчують неповну середню школу, а ти, навіть, мову не спромігся вивчити, повчателю вкаканий.
показати весь коментар
14.02.2023 07:37 Відповісти
не трынлди ботяра кацапская
показати весь коментар
26.02.2023 21:21 Відповісти
Ого! Ти вже з запою вийшов?
показати весь коментар
26.02.2023 22:37 Відповісти
не кацап - я мову вчив..
показати весь коментар
26.02.2023 22:50 Відповісти
Погано вивчив! Сідай - "два"!
показати весь коментар
27.02.2023 07:05 Відповісти
может теперь кому-то хочется успеть свалить (хотя уже вроде как поздно, но может повезти), а продать бизнес (если узнают что продается) можно только каким-то ************** за копейки (если вообще дадут хоть что-то), а тут - пожар, все сгорело, да и денег может дадут на бедность, ну, или суды туда-сюда доказательства вон документировано, может Хйло сдохнет а бабло стребовать потом в общем какие-никакие варианты. так что все возможно.
показати весь коментар
13.02.2023 19:00 Відповісти
кончайте бредить - горят склады как только туда поступает какая то военная продукция или топливо нефть солярка
показати весь коментар
13.02.2023 19:02 Відповісти
чтобы так было нужно много долго и сильно а не как сейчас. и мозги у населения (рф) тоже чтобы были, а их пока еще нет.
показати весь коментар
13.02.2023 19:19 Відповісти
у них нет мозгов пока еще деньги от нефти и газа есть -но уже не у всех
показати весь коментар
13.02.2023 19:20 Відповісти
Холодно, орки знову гріються вогнем від складів і торгових центрів. Благодатний вогонь = в кожний будинок орків !!!
показати весь коментар
13.02.2023 17:34 Відповісти
А як там з "газофікцією" населення? Є реальний шанс погрітись на халяву...
показати весь коментар
13.02.2023 17:44 Відповісти
Кара москальська (в сенсі москалям прилітає)
показати весь коментар
13.02.2023 17:44 Відповісти
Відео у стулію !
https://www.youtube.com/watch?v=P_SAQz2XJ4s На Росії знову палає: у Красноярську зайнялися склади
показати весь коментар
13.02.2023 18:11 Відповісти
Що згорить, те не зігниє.
показати весь коментар
13.02.2023 18:18 Відповісти
Очень выгодно так сжигать склады. За 30-50 тысяч долларов много кто пойдет на поджог из работников (то есть знает, где там камеры, куда они что транслируют, как их отключить). Один поджог и много товаров или еды будет уничтожено, гражданские как раз должны получать минимум жратвы (это базовая потребность, ее забирать у русаков не рискнут), значит где-то военным будет меньше. Пару сотен пожаров и уже дефицит. Цены вырастут и русняки не смогут уже собирать на китайские дроны и рации для своих орков, а это очень хорошо. Это крайне необходимо разорить эту страну, пользуясь жадностью и массовым нарушением требований пожарной безопасности, сжечь весь склад целиком можно за 1 источник возгорания.
показати весь коментар
13.02.2023 18:51 Відповісти
очень выгодно кацапским ботам лепить отмазки типа это не украинское "партизаны"
показати весь коментар
13.02.2023 19:10 Відповісти
А влітку випалять Сибір й віддадуть китайцям
показати весь коментар
13.02.2023 18:52 Відповісти
майно застраховане?
показати весь коментар
13.02.2023 20:27 Відповісти